18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
🎉🎉🎉 🥳🎂 17 urodziny sadistic.pl 🎂🥳 🎉🎉🎉
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 12:23
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:07
Jastrzębska szkoła tatuażu
Matikens • 2013-02-20, 16:22
Taka mała reklama studia tatuażu w Jastrzębiu Zdroju (Śląsk) wraz z pracami od "artysty". I piszczcie co chcecie, że jestem gimbem bez pasji, ze lepiej bym nie zrobił bla bla albo że się uwziąłem, ch*j mnie to obchodzi jak dla mnie typ masakruje prace i oszpeca nimi ludzi a Ci mu jeszcze za to płacą, no ale przynajmniej łatwiej poznać kto jest idiotą

facebook.com/pages/Salon-Tatuazu-Jastrzebie-Zdr%C3%B3j/188839377817861 Link do FB
Zgłoś
Avatar
MorbidEmpire 2013-02-21, 2:30
@maXikinght: ponoć najlepsze studio w Polsce znajduje się w Szczecinie. Okres oczekiwania na termin to ok. 2 lata. 20 kafli na całe plecy powinno starczyć.
Jakim trzeba być skończonym idiotą, żeby dziary robić po taniości. Wstyd.
Zgłoś
Avatar
Okash 2013-02-21, 2:31
najwieksi debile to ci co daja mu zrobić to gówno na swoim ciele...
Zgłoś
Avatar
d................6 2013-02-21, 2:34
Ale pierdolicie na fejsie niektóre dziary ma dobre
Zgłoś
Avatar
konrad3112 2013-02-21, 2:48
Gonzo w Szczecinie najlepsze u nas. Robią dzieła sztuki za odpowiednie pieniądze. Coś za coś
Zgłoś
Avatar
Felixis 2013-02-21, 3:00
pierwsze słysze że takie coś jest u mnei w mieście ;p
Zgłoś
Avatar
micbar0405 2013-02-21, 3:27
Jastrzębie Zdrój - jedyne miasto w Polsce co nawet rynku nie mają....
Zgłoś
Avatar
Brzeszczot w dupie 2013-02-21, 5:21
piszę co chcę.
Zgłoś
Avatar
gangstareso 2013-02-21, 8:50
masakra te tatuaże wyglądają jak arcydzieło blokowego artysty hehehe nie zapłacił bym za to tylko podał do sądu
Zgłoś
Avatar
pazuzu123 2013-02-21, 8:54 2
zobaczcie jakie się robi dziary....

facebook.com/DmitriySamohin

i tyle w temacie
Zgłoś
Avatar
czaspogardy 2013-02-21, 9:05
Śledzę fanpejdż tego "salonu" od jakiegoś czasu dla beki ale to się bardziej załamać można niż toczyć bekę. Ten "tatuażysta" to jakaś pomyłka, niektóre jego "prace" wyglądają jakby rył je dłutem i wcierał barwnik brudną szmatą. Covery w jego wykonaniu to katastrofa, kontury krzywe, cienie wyglądają jak brud a nie cienie, podobnie jak wypełnienia. Kurwa tak to jest jak się beztalencie złapie za maszynkę.
Zgłoś
Avatar
NuclearBlast 2013-02-21, 9:48
O prosze tatuazysta z mojego miasta się znalazł
Zgłoś
Avatar
Tafariel 2013-02-21, 9:50
@maXikinght - 20 tys troche mało na tatuaż lepiej powiedz rodzicom, że trzeba trochę więcej odłożyć tak np z 70 tys zł odłóż to już będziesz miał bardzo dobrą dziarę u tatuażysty (najlepszego) w kraju!
Zgłoś
Avatar
Błażej 2013-02-21, 10:05
konrad3112 napisał/a:

Gonzo w Szczecinie najlepsze u nas. Robią dzieła sztuki za odpowiednie pieniądze. Coś za coś



Po co się wypowiadasz jak gówno wiesz i tatuaż widziałeś pewnie u kolegi na łydce? Gonzo jest dobry ale nie najlepszy. Kiedyś to studio wyrobiło sobie renomę, stanęło w miejscu i zaczęło siać ferment na szczecinie o innych. W tym czasie rozwijał się między innymi Anabi:

anabi-tattoo.com/gallery.php
facebook.com/ANABI.TATTOO?fref=ts

dziś ten człowiek jest w czołówce światowego tatuażu, a dostanie się do niego graniczy z cudem.

Dodatkowo w Szczecinie tatuaże robi jeszcze Bart, genialne wyczucie koloru, ścisła czołówka Polski:

facebook.com/bart.konwinski?fref=ts

i to tyle w temacie.

p.s. żeby nie było, że mówię, że Gonzo jest słaby. Po prostu to studio jakiś czas temu stanęło w miejscu i się nie rozwijało. dzisiaj za sprawą Seby idzie do przodu, a ich tatuaże znowu robią wrażenie. Oby tak dalej.
Zgłoś
Avatar
teha 2013-02-21, 11:26
@micbar0405

Drogi kolego, w Warszawie również nie ma rynku
Zgłoś
Avatar
Felixis 2013-02-21, 15:18
@micbar0405
po co komu rynek jak na rynku zwykle wszystko jest minimum 2x droższe a do tego latają obleśne gołębie i żebrzą ludzie, nie mówiąc już o grajkach i ulotkach.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie