18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:32
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 7:53
Avatar
razak 2021-07-31, 2:08 2
zlaskipanskiejbozydarr napisał/a:

Nie zna życia kto nie miał lodzika podczas jazdy



nawet tak nie pisz bo tu 90 % pomyśli, że ściemniasz. Naprawde społeczność tego portalu już samo w sobie zakodowała, że użytkownik sadola nie może czegoś takiego przeżyć gdzie w normalnym związku to zwyczajna akcja podczas weekendowego wyjazdu
Zgłoś
Avatar
zubek25 2021-07-31, 2:19 1
Kurwa gale babka miejmy nadzieje ,bo kij tam widac chlopu opierdala i tyle podnieta ze chuj uszami klaskac
Zgłoś
Avatar
notak 2021-07-31, 7:45
BrainOsw napisał/a:

Neandertalczycy z sadola, jak wiecie ruchanie się w przestrzeni publicznej jest niezgodne z prawem i tu nie chodzi o zazdrość. A nawet pomijając to jest to zezwierzęcenie, więc jak chcecie się zniżyć do poziomu małp to proszę bardzo. Ludzie kulturalni i inteligentni nie prują się byle gdzie. Ostatnio był filmik gdzie jeden menel zapina drugiego nieprzytomnego na osiedlu i im kamerzysta przeszkadzał, też stuleja i zazdrośnik? socjale i patola mnoży się bylegdzie nie myśląc o konsekwencjach



mogłeś się przynajmniej nie odzywać, bo żeś się tylko ośmieszył
Zgłoś
Avatar
bercisko 2021-07-31, 7:51 6
Znawca_Cipek napisał/a:

Też się tak jeździło. Pozdrawiam Was, dziewczyny, zarówno Ty E., jak i Ty K. byłyście nieocenionym dopalaczem w trakcie jazdy



Moja lubiła jeszcze zabierać moją prawą rękę i się nią bawiła.Dobrze, że automat był. A teraz jest gruba i ma wyjebane na wszystko. I nie mówię o ręce.
Zgłoś
Avatar
Ktoscos 2021-07-31, 9:06
Rzyga a nie lodzik wy zboczency
Zgłoś
Avatar
suchy80 2021-07-31, 9:10
Niech pierwszy rzuci kamień kto nie miał loda robionego w aucie w trakcie jazdy...a nie czekaj, to sadol to pewnie kamieni się tu posypie kilka ton.
Zgłoś
Avatar
Ktoscos 2021-07-31, 9:37
Rzyga a nie robi lodzika wy zboczency....
Zgłoś
Avatar
INKAZAISEQ1 2021-07-31, 10:56
ooo... słychać było że zamieniła by się miejscami
Zgłoś
Avatar
Attero132 2021-07-31, 15:51 1
Co w tym takiego dziwnego? Kobieta robi loda więc wszystko ok...
Zgłoś
Avatar
medyklujleczywchuj 2021-07-31, 17:21
bercisko napisał/a:

Moja lubiła jeszcze zabierać moją prawą rękę i się nią bawiła.Dobrze, że automat był. A teraz jest gruba i ma wyjebane na wszystko. I nie mówię o ręce.



współczuje hodowli takich kaszalotow na chacie.
Zgłoś
Avatar
djpyza 2021-07-31, 18:06
zlaskipanskiejbozydarr napisał/a:

Nie zna życia kto nie miał lodzika podczas jazdy



żebyście się rozjebali jadąc jak ci 2 raz będzie fajfusa opierdalała to może się nauczycie. Szkoda że nie macie tesli bo pewnie byście się jebali jadąc xD
Zgłoś
Avatar
Morgotheron 2021-08-01, 12:32
Pewnie go użądliło coś w prącie i dziewczyna po prostu jad wysysa, a wy już o jakimś lodzie gadacie. Ehh...
Zgłoś