18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
Jazda na motorze
o................9 • 2012-04-05, 14:05

niecierpliwi mogą przewinąć do 2'00
Zgłoś
Avatar
WojtaZ 2012-04-06, 12:14
'niecierpliwi' kurwa ten filmik ma ponad 50 minut.. idę na rower
Zgłoś
Avatar
rafbur 2012-04-06, 13:03 1
Ja też noszę przy sobie oświadczenie dotyczące przeszczepu organów... i co z tego? Rozumiem, że takie oświadczenie, według Twojego toku rozumowania, zezwala na bezmózgową jazdę? Ja nie kwestionuję radości płynącej z jazdy na motocyklu... Jednakże są do tego przewidziane inne miejsca - takie jak tory wyściwgowe czy lotniska. Nie jestem osobą, która jeździ 50km/h w mieście, ale też nie zapierdalam 150km/h... Wszystko w granicach rozsądku. Nie wciskam się na chama między samochody tylko dlatego, że jestem węższy... Jeżeli Tobie i Tobie podobnym idiotom życie nie miłe, zapierdalajcie ile fabryka dała... ale jak przy okazji potrącisz niewinnego człowieka, to licz się z tym, że znajdą się takie osoby jak ja, które nie będą cekały na przyjazd policji tylko same wymierzą sprawiedliwość napierdalając Cię w połamany kręgosłup.

stworek napisał/a:

Kurwa " jazda na motocyklu "!!
Chcecie pojeździć na motorze to sobie na pralkę usiądźcie..

Ale mimo wszystko daje piwo, nikomu się nic nie stało więc o to chodzi

@Up
No i na co to dajesz ? większość motocyklistów wiedzą co mają wewnątrz, i zaskoczę Cię, większość motocyklistów [w moim gronie] zawsze ma przy sobie oświadczenie woli że podczas nagłej śmierci jego narządy trafią od razu do kogoś kto ich obecnie potrzebuje żeby uratować komuś życie. Pewnie i tak większość organów motocyklistów trafia do takich jak Wy, co patrzą na nas z pogardą i nazywają Nas dawcami, tylko dla tego że sami czegoś nie potrafią i nigdy nie doznają radości z jazdy na motocyklu.

Ps. Do wszystkich Tych co zaczną mi tutaj mówić że w Polsce oświadczenie woli nie jest potrzebne. Naprawdę ? :O
Tylko że bez niego zanim jakiś kawałek ciała po zmarłym trafi na stół operacyjny, musi wyrazić zgodę rodzina a to czasem naprawdę długo trwa, a tak to ciach mach i już gotowe.

Zgłoś
Avatar
_................_ 2012-04-06, 13:42
Kurwa fajny filmik wciąga jak skurwysyn. Tak sobie siadłem włączyłem i po 30 minutach dopiero się pokapowałem ile już go oglądam. Dużo ciekawszy jest ten film niż większość polskich nowych filmów. W sumie to też bardziej mnie ten filmik wciągnął niż niektóre nowe "hity" z choliłuud.
Zgłoś
Avatar
stworek 2012-04-06, 14:12
rafbur napisał/a:

Ja też noszę przy sobie oświadczenie dotyczące przeszczepu organów... i co z tego? Rozumiem, że takie oświadczenie, według Twojego toku rozumowania, zezwala na bezmózgową jazdę? Ja nie kwestionuję radości płynącej z jazdy na motocyklu... Jednakże są do tego przewidziane inne miejsca - takie jak tory wyściwgowe czy lotniska. Nie jestem osobą, która jeździ 50km/h w mieście, ale też nie zapierdalam 150km/h... Wszystko w granicach rozsądku. Nie wciskam się na chama między samochody tylko dlatego, że jestem węższy... Jeżeli Tobie i Tobie podobnym idiotom życie nie miłe, zapierdalajcie ile fabryka dała... ale jak przy okazji potrącisz niewinnego człowieka, to licz się z tym, że znajdą się takie osoby jak ja, które nie będą cekały na przyjazd policji tylko same wymierzą sprawiedliwość napierdalając Cię w połamany kręgosłup.



Widzę czytanie ze zrozumieniem się kłania.
Podaj mi fragment gdzie napisałem że jak się ma oświadczenie woli to można zapierdalać ?

O tym oświadczeniu dałem do tego zdjęcia co dał powyżej mojego postu.
Zgłoś
Avatar
marianer7 2012-04-06, 14:16
Ciekawe kiedy selekcja naturalna go zabierze
Zgłoś
Avatar
Kaciaj 2012-04-06, 15:50 2
Motocyklu nie motorze głąbie.
Zgłoś
Avatar
konował 2012-04-06, 16:48
Ostatni taki idiota zabił 17 letnią dziewczynę a jej koleżankę ciężko zranił gdy te spokojnie przechodziły przez przejście, mam nadzieje że jak będzie miał wypadek (a to kwestia czasu) to zabierze tylko siebie. Jebany kretyn.
Zgłoś
Avatar
zapal 2012-04-06, 18:26
pędzi oddać nerkę
Zgłoś