18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
Lemon19 2013-03-15, 23:54 1
Tak patrzę na te komentarze i muszę stwierdzić, że Sadole to ludzie wrażliwi
Zgłoś
Avatar
kulczaswrz 2013-03-16, 1:52 1
wkurwia mnie ze taka glupia cipa i kilku frajerow ktorzy zapewne jezdza autkiem mamusi lub tatusia drze ryja z tego ze gosciu ma problem tego typu, a jak sie przewrocil to nawet nie zapytali czy wszystko ok. kurwy, jak by im opona pekla to pewnie by po straz dzwonili bo ich maly mozdzek tego nie ogarnia co sie wtedy robi, jak by mieli ciezko w zyciu i rodzine na utrzymaniu to by pewnie im lzy z dupy lecialy, skurwysyny
Zgłoś
Avatar
fejzez 2013-03-16, 1:55
takiej końcówki to się nie spodziewałem
Zgłoś
Avatar
dk2626 2013-03-16, 2:27 1
No dobra, pierdolnął pan rowerzysta przezabawnie, ale kurwa żeby się tak śmiać bezczelnie i samochodem jechać obok tylko po to, żeby filmować? Głupi skurwiel zawód - syn, dostał na popołudnie rodzinnego golfa i biznesmen pierdolony wozi głupie szmaty ze wsi bez szkoły. Zero szacunku, zero współczucia, zero wychowania, spalić niech się nie mnoży ścierwo.
Zgłoś
Avatar
GrzesMk4 2013-03-19, 20:00
genghiskhan napisał/a:


stanął ci?

Obręcz rowerowa:
Obrazek
Felga:
Obrazek

Wbijcie sobie to do tych pustych łepetyn



Nie, nie reaguje mi na samochody. Nie wiem jak u Ciebie. Super że pojaśniłeś różnice między felgą a obręcza rowerową, no stary uratowałeś świat
Zgłoś