18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (8) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 5:31
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Jazda na stłuczkę
H................g • 2016-10-02, 16:15
Autor nagrania w komentarzu na YT opisuje sytuacje: "Najpierw wyskoczył z tekstem, że to moja wina. Powiedziałem mu że mam to nagrane. Potem nie chciał podpisać oświadczenia i podać numeru polisy. Wezwałem policję. Dostał mandat i to rozstrzygnęło kwestie tego kto był sprawcą kolizji."
Zgłoś
Avatar
odbytmacieja 2016-10-02, 21:35
znawca z ryjem putina jak kiedys na mnie trafisz to zmienisz zdanie
Zgłoś
Avatar
A................r 2016-10-02, 22:30 4
Trzeba było nie mówić że się ma nagranie, ale zadzwonić po policję i żeby potwierdził swoją wersje policji, po czym pokazać nagranie na którym widać że ewidentnie cofnął więc można by go oskarżyć o oszustwo a nie jakiś głupi mandat, za to jest do 5 lat.
Zgłoś
Avatar
DavidBeckham 2016-10-03, 0:12
conderus napisał/a:

Trzeba było nie mówić że się ma nagranie, ale zadzwonić po policję i żeby potwierdził swoją wersje policji, po czym pokazać nagranie na którym widać że ewidentnie cofnął więc można by go oskarżyć o oszustwo a nie jakiś głupi mandat, za to jest do 5 lat.



Wiesz co to jest oszustwo? Przeczytaj ze zrozumieniem art. 286 KK i wróć.
Zgłoś
Avatar
MorowyKomandos 2016-10-03, 0:32
Warszawa na Górczewskiej takie cwaniaczki? We mnie też raz gówniarz wjechał cofając, ale dlatego że nie spojrzał w lusterko. Jego ojciec nie był z tego faktu zadowolony
Zgłoś
Avatar
Tekwondo 2016-10-03, 14:41
zajebisty masz ten hologram na szybie
Zgłoś
Avatar
jehehej 2016-10-03, 17:59
kurwa ja bym nie wytrzymał i kolesia bił tak długo aż przestałby się ruszać
Zgłoś