18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:23
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 21:16
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 21:44
🔥 Are you ok? - teraz popularne
🔥 Trekking na mokro - teraz popularne
🔥 Ruski nurek - teraz popularne
Cytat ze spisu nieoznakowanych radiowozów:

"Powiat: Krosno
RZ94697 granatowy vw passat"

Przejazd na trasie Lublin-Rzeszów (okolice Rzeszowa) droga nr 19, dnia 19.05.13

Materiał własny oczywiście

(drżenie poprzez brak statywu, wybaczcie)

Zgłoś
Avatar
~Faper Noster 2013-05-25, 23:37 1
W jakim programie obrabiałeś film?
Zgłoś
Avatar
Marcintyl 2013-05-25, 23:48 2
Reżyserem nie jestem, więc 'obrabiałem' w movie maker (podstawowy Win7), a drżenie obrazu wyrównało YT.

Loaloa tak mamy, wiem,że w UK masz lepsze,co zrobić takie państwo.

Nikogo nie chce pouczać,jeżdżę tak jak pozwalają na to warunki, życie mi miłe,także nie zapierdalam tam gdzie się nie da.
Celem filmu jest pokazanie od dupy strony jak jeździ policja,wbrew temu co pokazują w tvn turbo (uwaga pirat),że to zawsze kierowca jest zły.

Co do mandatu - w dupę pocałować mnie mogą
Zgłoś
Avatar
naiwny01 2013-05-25, 23:58 2
do 0:40 zajmowanie więcej niż jednego pasa jezdni (wykroczenie za które nikt nie dostaje mandatu jeśli nie jedzie tak ze dwa km mając w dupie tych co chcą go wyprzedzić) )0:47- 0:55 pokazujesz Swój licznik pokazujący 100 nie ma znaku (widać budynki pokaż znak, że teren zabudowany albo ograniczenie, jeżeli nie jest zabudowany wolno 90. Jeżeli w Twoim samochodzie pokazuje 100 to jedziesz jakieś 85). 01:25 na liczniku masz 130 (czyli jakieś 115-120 maks) droga dwupasmowa sądząc po tym co widać pewnie ekspresówka. Wiesz ile możesz jechać? Wyprzedził tico Ty nie umiałeś. 02: 15 najechał lewym kołem na linię jednak jej nie przekroczył - straszne! 0:25 tym razem ściął zakręt przekraczając ciągłą po prawej stronie- nie mogę na to patrzeć! Wniosek: jesteś... kim jesteś. Jednak nie znasz przepisów i nie wiesz co robisz na drodze, boję się takich jak Ty!
Jak przejechać na czerwonym to świadomie! Wiedząc co się dzieje dookoła a Ty nawet nie potrafisz ocenić sytuacji oglądając filmik ze 20 razy, jesteś debilem drogowym!
Cytat:

Co do mandatu - w dupę pocałować mnie mogą


jasne! punktów pewnie nie dostaniesz bo nie masz prawka a i wiek nie ten!
Zgłoś
Avatar
TheMilanos14 2013-05-25, 23:59
ja pierdole jakie to fascynujące...
Zgłoś
Avatar
Black Pitt 2013-05-26, 0:53
Marcintyl nawet gdybyś wysłał do kg (z małej bo nie zasługują na dużą) to ten pajac sokołowski (też z małej bo to cygan) stwierdzi coś w ten deseń:
-Nie można stwierdzić z jaką prędkością jechali bo urządzenie nagrywające nie ma homologacji/zaświadczenia/chrztu/bierzmowania tudzież innego gówna.
Zgłoś
Avatar
naiwny01 2013-05-26, 1:01
@up
zabrakło Ci literki "p" ale w podstawówce pewnie nie byłeś na tej lekcji.
Zgłoś
Avatar
Gercio 2013-05-26, 2:15 1
Czepiasz sie PASSATA ze jedzie jak wariat a ty co robisz??
Robisz to samo co oni w tym ze dodatkowo to nagrywasz gdzie w tym momencie masz wyłączona jedna rękę i w razie jakiegoś zagrożenia jesteś w ciemnej dupie... jak juz chcesz byc takim fajnym rejestratorem który nagrywa to kup sobie kamerę ze statywem a nie narażasz innych na niebezpieczeństwo. Dla mnie jestes idiotą ;D jeśli obchodzi Cie czyjaś opinia na swoj temat
Zgłoś
Avatar
kazzek94 2013-05-26, 2:30
oj kurwa to droga już za Nowosielcem, chuj że jest troche krzyży po bokach, ale tam można tak cisnąć i każdy chyba tam tak ciśnie więc nie wiem po co spina.
Zgłoś
Avatar
bravoteampolska 2013-05-26, 3:19 1
Za Fiata Bravo 1,9 TD przed liftowego dla właściciela filmiku i auta piwko
Zgłoś
Avatar
KlinikaAborcyjna 2013-05-26, 9:29
loaloa - to że jesteś trollem to wszyscy wiedzą ale że jesteś kapusiem podpierdalaczem to się teraz dowiedziałem - giń smutasie
Zgłoś
Avatar
Mr.Drwalu 2013-05-26, 9:57
Filmik trzymający w napięciu bardziej niż "Szczęki".
Nie czaje po jaką cholerę to wrzuciłeś na portal. Nic takiego coby mogło wzbudzić skrajne sensacje...
Zgłoś
Avatar
Dziamian 2013-05-26, 9:58
kiedyś gdzieś jakiś program był o tym jak to mundurowi robią zagrożenia na drodze i w tym programie Panowie mówili ile pkt karnych jest za to lub co grozi za to i tym podobne, najlepszy był przypadek jak policjant w radiowozie bez sygnałów chociażby świetlnych, na ograniczeniu 40 leciał ponad 70 w terenie zabudowanym, wyprzedzając na pasach przy szkole podobno to wysłali nagranie na komendę
Zgłoś
Avatar
fishu199 2013-05-26, 10:44
Gdzieś już było, że gościu oznakowany radiowóz nagrywał i w zabudowanym też cisnęli. Dostał mandat za to, że przekroczył prędkość w mieście, a materiał nie stanowił żadnego dowodu w sprawie ukarania policjantów, gdyż prędkościomierz samochodowy nie jest legalizowanym urządzeniem służącym do pomiaru prędkości innego pojazdu. Polecam też obejrzenie działania różnych modeli suszarek używanych przez policję. W niektórych przypadkach potrafią wykazać 70km/h dla stojącego pojazdu.
Zgłoś
Avatar
herbalix 2013-05-26, 10:57
gdzie powiat krosno, a gdzie 19 Rzeszów-Lublin? chyba ci się dżipies zepsuł.
Zgłoś