18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Losowe Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się

Jebać PIS
bananowyNihilista • 2024-02-04, 14:15
Nic głębszego, po prostu mi się przypomniało, że te k***y (elektorat PIS) są i chodzą po ulicach, oddychają tym samym powietrzem co ja i musiałem odreagować. No i jeszcze do tego ten pożal się Boże tfu prezydent...

I żeby nie było JEBAĆ TFUSKA, zwłaszcza j***ć Lewicę a najbardziej to j***ć wszystkich głupich ludzi, którzy chodzą do wyborów i głosują na tych co im więcej obiecają, bo nie rozumeją, że biedny to zawsze był, jest i będzie do j***nia w dupę... a wymyślanie tych 800+, 13, 14, 25 zubaża najbardziej tych biednych i tych którzy radzą sobie ciut lepiej niż biedni... bo tych co mają pierdyliony to i tak wszystko wali w ch*j bo im żadna władza nic nie zrobi.

Np. kumpel zarabia około 500k rocznie... niby nie kosmos, ale już jest poza zasięgiem Urzędu Skarbowego... facet o takich dochodach dostaje jeszcze zwroty podatku... robi się to we w ch*j prosty sposób, w ch*j... żadne piramidy finsnowe, offshory, sztuczne koszty... ni ch*ja. Sposób prosty i znany bogolom od lat i nikt im tego nie zabroni i nie zablokuje. A pie**olone pisiory zamiast rozumieć jak to wszystko działa, uczyć się czytać tylko wyciągają łapska po nie swoje, a już pomijać takich małych malwerstantów jak znajomek, ale spraw ważnej maści mamy miliony i nikt się tym nie zajmuje bo tz. TFU opinia społeczna interesuje się kto więcej do koryta łopatą kartofli nasypie, kto ładnie rączki w kościółku złożył i że polityk jeden czy drugi przed wyborami przypadkiem został przyłapany przez ekipy filmowe jak pomaga starszej biednej Pani mieszkanie odmalowywać :P

TFU, TFU, TFU... tak naprawdę to j***ć w mordę pie**oloną głupotę, naiwność, romantyzm... JA pie**olĘ jak ja nieznoszę tego debilnego społeczeństwa, które na koniec wplącze nas w wojnę z kacapami i zagoni mnie do j***nych okopów... bo babcia czy tam madka z poldka co mi władzę tyle lat paercholiły przecież na front nie pójdą. Ja będę zbierał bebechy po granacie rzuconym z drona a nie te k***y parszywe. Jakie to niesprawiedliwe, że wszyscy mają takie samo prawo głosować, nie ważne czy mądry, czy głupi, czy wie co robi czy nie i wszyscy mają k***a takie wielkie prawa... ale ja mam k***a obowiązek zdychać w błocie. Ni ch*ja nie pójdę na front, niech stare baby idą!!! Se tyle lat kaczorów wybierały to niech się teraz p*zdy całymi stadami rzucają pod czołgi. Matoły co na platfusów głosują nie lepsze... ale to k***y pisiury zaczęły to j***ne wyniszczające rozdawnictwo.

Tak mnie naszło.

2024-03-25, 14:19
majeńka napisał/a:

Pozostanie w domu jest głosem na Putina. Każdy głos nie oddany na "mniejsze zło" jest głosem na zło większe.
Czy Tusk jest idealny? Oczywiście że nie. Ale porównać KO czy (tfu) Lewicę z PiSuarem lub Konfabulacją to jak porównać przeziębienie z ebolą i nipah.
I tu mamy przypadek onucy namawiającej do czynu który w istocie jest głosem na Putina.



Odbiję teraz piłeczkę pomimo że nie lubię argumentum ad kacapum. Jak tak Cię czytam i widzę że Twój profil powstał po drugiej inwazji ruskich na Ukrainę, to mam wrażenie że rozmawiam z kacapem którego celem jest sianie zamętu w polskim internecie...

Nie ma mniejszego zła. Po ośmiu rządach koalicji PO-PSL przeciętny Polak nie mógł sobie kupić statystycznie więcej/mniej produktów niż obywatel większości innych krajów zachodnich w tym samym okresie czasu porównując do wartości wejściowej. Tak samo po ośmiu rządach PiS ten sam Polak ponownie porównując do trendów z innych krajów z naszego obszaru ekonomicznego, nie mógł sobie kupić więcej/mniej produktów spożywczych.

Apropos Putina, o ile dobrze pamiętam to Lech Kaczyński wygłaszał anty-Rosyjskie tezy po tym jak Gruzja została ponownie zaatakowana przez Rosję. O ile dobrze pamiętam to Tusk w okresie swoich rządów wspierał Obamę który wysłał do Rosji i Ławrowa, swoją Hilary Clinton z tym dziwnym przyciskiem resetu rosyjskiego, co skutkowało zniesieniem części sankcji co pozwoliło ruskim trochę ulepszyć armię a potem w konsekwencji zaatakować Ukraińców w 2014. W kontekście relacji z Rosją można więcej zarzucić aktualnemu premierowi niż poprzedniej władzy.
Więc nie rozumiem jak ktoś tak bardzo zajęty szukaniem onuc i agentów Putina, może czepiać się pisiorów jednocześnie pomijając wytykania błedów pełowcom.

2024-04-04, 18:55
Dla mnie osobiście, zaraz na podium po PIS najgorszych opcji politycznych to konfederacja. Rozdawnictwo 2.0 zaszyte w ogromie ulg, nie do zrealizowana (ale łatwiej jest obiecywać partii która nie ma szans na sensowną liczbę mandatów), antyunijna polityka i odklejony światopogląd, szkodliwy pogłębianiem podziałów a na dodatek pełny teorii spiskowych. Zdaje sobie sprawę że konfederacja zyskała poparcie swoimi banialukami o szczepionkach, antyukraińskich nastrojami i bzdurnymi frazesami o rewolucji podatkowej. Konfederacja to skrajna prawica, w rzeczywistości nie wiele różni się od PIS, powiedzmy że są młodsi i bardziej gniewni.