18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
davemet 2012-05-23, 3:25 1
Wyp... gimbusy! Gościu ma naprawdę niesamowity głos.
Zgłoś
Avatar
oldsoul166 2012-05-23, 6:48
Już chuj z tym, że żółtek i miał trudne życie- głos ma petarda !

Przez takich ludzi jak on przestaje być rasistą.
Zgłoś
Avatar
TheColt 2012-05-23, 9:23 12
Przeraza mnie ze ten zjebany program jest emitowany w kazdym kraju i w kazdym kraju ma ten sam schemat. Czy wy podniecający sie tym programem nie widzicie ze coś musi byc na rzeczy skoro w kazdym kraju jest nakrecony w identyczny sposób i wywołuje identyczne emocje? Kurwa jak mozna sie popłakać z tego ze ktos ma dobry głos? A ci co przed telewizorami siedzą i płaczą razem z ŻURI i widownią myśląc ze to dlatego ze ten chłpak/dziewczynka/dziadek czy chuj wie kto tak ładnie spiewa są załośni i głupi. To jest zwykłe manipulacja telewidzem, wyostrzanie/trening podatności na treści wyświetlane w TV. Ludzie wypierdolcie telewizor bo wam wode z mózgów robi.
Zgłoś
Avatar
miodowar 2012-05-23, 10:41
Fajnie, że w Korei też mają TVN.
Zgłoś
Avatar
szymek9090 2012-05-23, 10:51
Mohi prawda w oczy kole ?
Zgłoś
Avatar
Templariusz Mariusz 2012-05-23, 12:21
Jak ja nie cierpię tego spierdolonego szoł dla ciot!
Zgłoś
Avatar
Ryuk 2012-05-23, 12:29 2
Jacy wy jesteście kurwa mać pierdolnięci, co drugi do odstrzału. Brakuje jeszcze spierdolonego komentarza typu "co to robi na sadolu" - swoją drogą, pewnie jakiś pajac zaraz to napisze. Nikt nie zmusza Was do oglądania śpiewającego żółtka, a tym bardziej dodawania nędznych komentarzy. Spinacie poślady jakby Wam gówno z mózgu dupą uciekało, a zawory Wam puszczają w momencie, gdy ktoś zrobi coś lepiej niż Wy. "Jak ja nie cierpię tego spierdolonego szoł dla ciot! " - to kurwa nie oglądaj, wydaje się banalnie proste. Skończ waść i wstydu oszczędź.

A teraz Wam powiem dlaczego jesteście pierdolnięci - koleś miał chujowe życie i tylko dzięki muzyce, a konkretnie dzięki śpiewowi, mógł zapomnieć o tym, że nie ma żadnej rodziny i przez 10 lat wił się po ulicy jak zmarznięte gówno. A Wy kurwa siedzicie w domu, ciepło i sucho przez X lat, pod skrzydełkami rodziców, nie potraficie niczego docenić. KURWA ! Wkurwiłem się.

BTW. Hipokryzja u niektórych sięga zenitu. Przykład "kolegi" frost07:

- "Co on taki kurwa na twarzy smutny? "

@Michster
- "A ty myślisz, że nie mam co robić, tylko 8 minut oglądać skośnookiego kastrata? "

Nosz kurwa mać, jakim to trzeba być głupim. Pytasz się czemu jest smutny, po to żeby chwilę później napisać, że Cię to nie obchodzi? ... Załamujecie mnie ludzie, naprawdę. Spodziewałem się skurwysynów i skurwieli, a nie niedorozwiniętych hejterów.

A żółtkowi się należało, w końcu, coś od życia.
Zgłoś
Avatar
FanatiCS 2012-05-23, 12:58 1
Szaler napisał/a:

To oni mają tam dostęp do muzyki zza granicy?



Proponuję się najpierw dowiedzieć czegokolwiek o Korei płd zanim zaczniesz takie mądrości pisać.
Zgłoś
Avatar
TheColt 2012-05-23, 13:54 2
Ryuk napisał/a:

A teraz Wam powiem dlaczego jesteście pierdolnięci - koleś miał chujowe życie i tylko dzięki muzyce, a konkretnie dzięki śpiewowi, mógł zapomnieć o tym, że nie ma żadnej rodziny i przez 10 lat wił się po ulicy jak zmarznięte gówno.



I własnie to mnie przeraza najbardziej że tak wielu ludzi bierze te programy na powaznie

Kolego pomyśl logicznie na casting przychodzi bezdomny od 10 lat, śpiący w publicznych toaletach, brudny, smierdzacy, wyglądający jak pół dupy z za krzaka koles zeby sprawdzic sie w TV i od tak go biorą ? Koles bez zadnej opieki medycznej prawdopodobnie niedozywiony wyskakuje "z pod mostu" i ma głos jak Pavarotti, zadnych syfów na ryju blizn? Otwórzcie oczy
Zgłoś
Avatar
Jeadong 2012-05-23, 14:42
@up
hahaha dokładnie kurwa, idealnie wyreżyserowana bajka żeby wpłynąć na uczucia widza, trudne dzieciństwo, głos nieśmiałego, zaszczutego dziecka i oczywiście ogromny talent (co nie ulega wątpliwości). Fakt, że to korea tylko potęguje podejrzenia, pewnie południowa bo w północnej nie ma takich programów rozrywkowych, tam nawet miasta, wioski, zachowanie ludzi są sztuczne i wyreżyserowane dla świata.

Aha i rzygać się chce jak widzę ludzi piszących "łezka się w oku kręci, mam 26 lat ale się popłakałem" itd., kurwa dla przykładu był ostatnio materiał o Dzejsonie, wypisywali "wielka flaszka dla niego" itd. ale jak kurwa wyjdzie z domu i spotka jakiegoś żula grającego na gitarze, skrzypkach czy starającego się zarobić na własne utrzymanie to kurwa spojrzy krzywo i pójdzie dalej. Bieda i cierpienie jest wszechobecne ale żeby to zauważyć niektórym potrzebny jest odpowiedni nastrój- muzyka, ciężkie sceny itd.
Zgłoś
Avatar
Mattis 2012-05-23, 14:48
Przez pierwszą minutę myślałem, że ma zamknięte oczy
Zgłoś
Avatar
PiesKracy 2012-05-23, 15:21
fajnie pewnie i tak dla jury bardziej inspirujące było wsadzanie sobie kciuka od stopy w odbyt
Zgłoś
Avatar
dwakilo 2012-05-23, 17:06
Niestety nie mogę tego znaleźć po tagach ale już...
Zgłoś
Avatar
majsterPn 2012-05-23, 18:47
obczajcie że TVN jest juz w korei
Zgłoś
Avatar
gieno1 2012-05-23, 19:14
tak jakoś mi sie skojarzyło "Mr. Trololo original upload "
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie