18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:55
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 20:22
Avatar
Plast80 2013-07-19, 9:40
Jak by z kuchni obie nie uciekły nie było by tego filmiku
Zgłoś
Avatar
las84500 2013-07-19, 9:46 2
Hujowo jest potrącić rowerzystę nawet z jego winy. Rower nie ma OC i żeby dostać odszkodowanie pozostaje tylko sprawa cywilna w sądzie...
Po za tym jestem zdania, że jeśli jadąc po kielichu rowerem można stracić prawo jazdy to dlaczego nie trzymać się dalej powiązania rower-prawo jazdy i jak np. jaśnie pan rowerzysta przetnie skrzyżowanie na czerwonym (nagminne), a ma prawo jazdy to dlaczego nie karać go oprócz mandatu punktami karnymi? A jest chyba za to 6 o ile pamiętam. Karać za nierespektowanie prawej strony na skrzyżowaniach równorzędnych, jazdę pod prąd i wyjazdy na trasy szybkiego ruchu z zakazem ruchu rowerów. Ewentualnie jeszcze dodać w kodeksie karanie w przypadku posiadania prawka 1-2 punktami karnymi za przejazd pojazdu jednośladowego w tym roweru przez przejście dla pieszych jeśli nie ma ścieżki. I jeszcze mandacik tak powiedzmy 200 zł.
I to EGZEKWOWAĆ!
Operatorów skuteromotorynek też!
Szybko by się nauczyli.

______________

Angel! Możesz się pierdolić z tymi ostrzeżeniami jebany hipokryto!
Zgłoś
Avatar
Isthistheend 2013-07-19, 9:56
dobrze ze miala kask.
Zgłoś
Avatar
Black Snake 2013-07-19, 12:37 1
@las84500, a nie lepiej podnieść limit po jakim można jechać na rowerze? Na przykład dać do 1.5%% w wydychanym powietrzu (nie pierdolić mi, że to za dużo. Ponad 1 promil miałem, a spokojnie mógłbym jechać na rowerze). Przecież to jest głupota, że po piwie na rower nie mogę wsiąść -.- Na przykład jadę nad wodę rowerem i chcę jedno piwo na orzeźwienie wypić, a później wracać nie mogę.

______________

"Nie dyskutuj z idiotą,bo najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu,a potem pokona doświadczeniem""Zwierzęta w ogrodzie patrzyły to na świnię,to na człowieka,potem znów na świnię i na człowieka,ale nikt już nie mógł się połapać,kto jest kim
Zgłoś
Avatar
pionowypoziom 2013-07-19, 12:47
Skąd się wzięła kuchnia na środku ulicy?
Zgłoś
Avatar
BlackRussian3 2013-07-19, 13:10
prawie stoppie było
Zgłoś
Avatar
rafbur 2013-07-19, 14:27
Po prostu, chciał ją puknąć
Zgłoś
Avatar
sqn2142 2013-07-19, 14:50 1
Bardzo dobre zachowanie Pani ktora kierowala.
Wy sie bijecie o co i jak , jakie prawo. Tym sie mozna zajac pozniej.

Sprawdzila jak ma sie ta dzewczyna i wezwala karetke zeby miec pewnosc.

Browar dla tej pani.
Zgłoś
Avatar
BrunerOvned 2013-07-20, 13:52
Najważniejsze, że dostała mandat!

______________

Teraz spróbuj sobie wyobrazić, że Twój stary dyma Ciebie w dupę. A ty stoisz przodem do lustra i patrzysz w odbicie...
Zgłoś
Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji zobligowała nas do oznaczania kategorii wiekowych materiałów wideo wgranych na nasze serwery, pomimo tego iż na całej stronie mamy oznaczenie że strona jest przeznaczona wyłącznie dla użytkowników pełnoletnich. W związku z tym, zgodnie ze specyfikacją z tej strony oznaczyliśmy wszystkie materiały jako dozwolone od lat 18.

Jeśli chcesz wyłączyć to oznaczenie zaznacz poniższą zgodę:

  Przyjmuję do wiadomości, że wszystkie materiały audiowizualne wgrane na serwery na tej stronie przeznaczone są dla osób pełnoletnich i wyrażam zgodę na nie oznaczanie poszczególnych materiałów symbolem dozwolone od lat 18 na odtwarzaczu filmów