18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
marcinsud 2012-07-10, 1:28 2
Maxoss napisał/a:

To są pewnie Ci, którzy chwalą się że zdali za pierwszym a gówno potrafią.



Czyżbyś tłumaczył swoje zdanie za piątym czy ósmym razem ponadprzeciętnymi umiejętnościami prowadzenia pojazdu kołowego?
Zgłoś
Avatar
lubieplacki12 2012-07-10, 13:06
@up Maxoss ma trochę racji. Znam dużo ludzi, którzy zdali za pierwszym, a jeżdżą jak cipy. Sam przyznaję się bez bicia, że zdałem za 4. Bardzo wiele zależy od egzaminatora. Za ostatnim razem trafiłem też na laskę, która ma opinię francy i dużo osób u niej oblewało ale i tak była o niebo milsza niż poprzednicy. Jestem osobą, która słabo znosi sytuacje silnego stresu. Dodam, że za ostatnim zdałem bezbłędnie. Nie ma co zazdrościć, ja osobiście się cieszę jeśli komuś udało się za pierwszym i potrafi jeździć. Natomiast jeśli ktoś jeśli jak pizda w Boże Ciało i unosi się z tym nie wiadomo jak, że zdał za 1 to niemiłosiernie wkurwia. Ma się ochotę powiedzieć "i tak jeździsz jak ostatnia pizda ćwoku!".
Zgłoś
Avatar
gieno1 2012-07-10, 13:10
dużo jeżdze na rowerze i wierzcie mi że część kierowców zdawało u Stevie Wondera (nie nabijam sie z Jego kalectwa)
Zgłoś
Avatar
kotorminator 2012-07-10, 15:02
Przecież to koleś na rowerze jest pizda, jechał lewym pasem (chuj wie dlaczego?) i jeszcze skręca z tego lewego pasa w prawo. Daję sobie uciąć mój durny łeb, że nawet nie spojrzał w prawo.
Zgłoś
Avatar
~PowerBoBass 2012-07-10, 22:07
Jest takie coś jak zasada ograniczonego zaufania. A rowerzysta musi mieć megaograniczone zaufanie. Jak widać, ten tego nie uznaje. Bo przecież miał pierwszeństwo! Co z tego, że pewnie ma teraz połamane kości. Chyba kurwa można spojrzeć, czy kierowca Cię widzi, czy wyraźnie się zatrzymuje. Przecież chodzi o Twoje bezpieczeństwo i zdrowie.

Nie, nie bronię tępego kierowcy.
Zgłoś