18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 36 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
SirMajkel 2017-06-02, 23:05
Velture napisał/a:

Jestę ekspertę:

Jest to zaburzenie neurologiczne polegające na tym, że zwierzę nie rozpoznaje swoich kończyn/ogona jako własnego ciała.
W umyśle psa wygląda to mniej więcej tak jakby widział łapy innego psa i zakłada, że tamten chce mu zabrać jedzenie.
W skrajnych przypadkach jest w stanie bardzo siebie zranić i dalej nie skojarzy faktu, że boląca łapa to jego łapa i może nawet ją odgryźć. Oczywiście taka sytuacja to jest zupełnie skrajny przypadek ale odnotowano takie przypadki gdzie psy potrafiły sobie odgryzać ogon i trwale kaleczyć łapy.
Niektórzy weterynarze stawiali teorię, że to może być coś w rodzaju naszego rozdwojenia jaźni albo schizofrenii.
Jednak nigdy oficjalnie nie udowodniono słuszności takiej teorii.

Jeśli za długie i nie chciało się czytać to tutaj skrót:
Ten pies jest pojebany.



Pewnie znalazło by się tutaj kilku takich co by chcieli mieć takie schorzenie bo jakby robili sobie dobrze przed kompem to by myśleli, że ktoś im to robi i nie czuliby się tak samotnie.
Zgłoś
Avatar
malimi1 2017-06-02, 23:32
Ciekawe jak on doszedł do tej miski
Zgłoś
Avatar
Byczys 2017-06-04, 14:53
bo psy to pazerne kurwy
Zgłoś
Avatar
OxY 2017-06-04, 15:02
Tak zabrnąłem w temat, że aż skusiłem się na psychotropa z kliniki dla zwierząt. Bo zwierzęta podobnie jak ludzie, również czasem chorują psychicznie. Popiłem te pixy alko i wylądowałem w szpitalu taki stary a taki głupi
Zgłoś
Avatar
Pankracy_Młot 2017-06-05, 0:11
niezły psychopata
Zgłoś
Avatar
helmutniemiec 2017-06-05, 19:46
pojebało mu się coś pod kopułą

Zgłoś
Avatar
szoferzdz 2017-06-05, 22:26 1
Zgłoś
Avatar
rafal.szejny 2017-06-12, 4:54
Kurde mam identycznego psa. Tylko moj ma lapy dluzsze, "Baton". Glupi jak but
Zgłoś