18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
Z................z 2011-11-29, 14:36
@Kotli
Z wrzucających suchary należy się śmiać, żeby mieli świadomość tego, że są chujowi i wzięli się za coś innego niż pisanie chujowych postów na sadistic.pl, dlatego śmieję się z Ciebie.

Ps, jesteś anonimowym tchórzem Powyższych słów nie byłbyś w stanie powiedzieć mi w twarz, frajerze.
Zgłoś
Avatar
Ponury Knur 2011-11-29, 14:57
PannaEwa napisał/a:

Tyle ode mnie:



Skąd to masz? Boję się spytać co ty oglądasz.
Zgłoś
Avatar
Kotli 2011-11-29, 15:21 2
@JamalBG:
Na ogień odpowiadasz ogniem, czyli w gruncie rzeczy moglibyśmy bez końca pizgać w siebie różnymi epitetami. Jeżeli naprawdę jesteś tak grubą beką, że musisz kasować dwa bilety w autobusie, a ciuchy muszą Ci robić na zamówienie (a takich miałem na myśli pisząc poprzedni post, użyłem sarkazmu zresztą, widać go nie wyczułeś), to na takich nawet nie spojrzę, tylko odwrócę głowę szepcząc majestatycznie pod nosem "ja pierdolę".

P.S. Staraj się nie brać dosłownie wszystkich wypowiedzi na tutejszym forum, naucz się czytać między wierszami i bierz wszystko z większym dystansem. Są ludzie z nadwagą, i są prosiaki, odróżniaj jednych od drugich i nie wrzucaj wszystkich do jednego wora.
Zgłoś
Avatar
boskiDiego 2011-11-29, 20:47
jak dla mnie wygląda jak młody Tony Soprano :p
Zgłoś