18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 8 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
jebut niech brzdeknie
krecik-2 • 2013-10-25, 22:57

Mata i cieszta się z cudzego nieszczęścia (mojego pierwszego posta)
a tak poważnie nie kupujta kamerki do auta bo to przyciąga ...

Nie było bo materiał własny i chuj
Zgłoś
Avatar
krecik-2 2013-10-26, 1:25 8
nie dziwie się ze mamy takich ekspertów od brzozy... prędkość przy przejściu około 60 km/h (dozwolone 50km/h i można się pomylić do 10km/h wiec chuje zamknąć ryje) droga zatrzymania wtedy wynosi około 36m, hamowanie rozpoczęte w okolicach przejścia czyli miałem około 15-20m do uderzonego auta na filmie nawet słychać jak zaczął działać ABS tuż za przejściem czyli już hamowanie z maksymalną siła a odległość około 10m. Waga auta miedzy 1400kg a 1500kg więc ponad przeciętna osobówkę i chujem nie zatrzymasz.. a bym musiał jechać ze 30km/h aby wyhamować... a tamten zamiast gazu to przyhamował i prawię się zatrzymał i był to młody przed 20lat..
Zgłoś
Avatar
G................9 2013-10-26, 1:30 16
Krzysu napisał/a:

@up jebnięty jesteś. Po pierwsze: po prawej znak D-1. Po drugie, wątpię żeby kolega jechał więcej niż 60.
Po ostatnie: sądząc po nicku, więcej drogi widziałeś poprzez tylny fotelik niż kurwa z fotela kierowcy.



Odezwał się 19-letni król kierownicy!

Znaki pozwalają na to, żeby na drodze z pierwszeństwem taranować wszystko co wjedzie z boku?
Wiesz co to jest kurwa myślenie na drodze?
Zgłoś
Avatar
pokson 2013-10-26, 1:36 17
Na filmiku słychać jak hamujesz dopiero jak ten z lewej odsłonił ci tą pizde w passacie, co nie zmienia faktu, że ta pizda wystartowała zanim, chyba fiat, przejechał przed nią (tą pizdą).
Pomimo tego że ewidentna wina passata (pizdy) to ty też wykazałeś się nadzwyczaj szybka reakcją, zasadą ograniczonego zaufania, no i co najważniejsze.......... po mieście się nie zapierdala DEBILU!!!!!!!!!
Zgłoś
Avatar
B................o 2013-10-26, 1:59 19
Pieszemu też prawie po piętach przejechałeś... pochwaliłeś się tym filmem niebieskim?
Zgłoś
Avatar
Szymekspt 2013-10-26, 1:59 2
Całkiem jasno jak na 22:17 a i tak przyjebał.
Zgłoś
Avatar
G................9 2013-10-26, 2:17 1
Gdybyś jechał 3-4 sekundy później, to rowerzysta po prawej na bank wpierdoliłby się pod koła.
Zgłoś
Avatar
wbijam 2013-10-26, 2:21
8 dych na blacie jak nic.jestem expertem.
Zgłoś
Avatar
andyq 2013-10-26, 2:50 13
Jak by dał film jako dowód to uznali by jego winę. Zapierdalał nie czekając aż pieszy opuści przejście. A passata było widać z daleka i było mnóstwo czasu na hamowanie. Raczej nie można tu mówić o wymuszeniu. To raczej było jakieś celowe taranowanie.
Zgłoś
Avatar
WojtkU 2013-10-26, 4:26
ja tam słysze strzały
Zgłoś
Avatar
hubi96 2013-10-26, 8:17
Widać było że typ nawet się nie spojrzał. Pewnie myślał że ma pierwszeństwo
Zgłoś
Avatar
Pablo_OPC 2013-10-26, 11:39
Trochę głupie to skrzyżowanie i jak się człek zagapi, to potem widać takie sytuacje jak na nagraniu. Skoczę sobie do tego miejsca i wykorzystam znajomości z Macierewiczem, aby ocenić czy nie było to celowe zagranie. Przyznaj się krecik, że zapierdzielałeś z Promilka z kratą piwa, a czas na kamerce wskazywał, iż byłeś już po popołudniówce z Cery i tak wyszło.
Zgłoś
Avatar
SuchyX 2013-10-26, 11:41 2
Szkoda że szybciej nie zapierdalałeś i masz chujową wadę wzroku bo tego paszteta nie widziałeś wcześniej a zapierdalałeś jak pojebany.

Dać Ciebie na stery pługa w zimę może będziemy mieli jezdnie czyste.
Zgłoś
Avatar
Pablo_OPC 2013-10-26, 11:51
Ja się nie dziwie krecik, że nie pojechał dalej, bo przydzwoniłby w ten biały samochód. Zakładam, że jesteś z okolic bądź z samego Opoczna, więc wiesz jak to skrzyżowanie funkcjonuje. Sam bym starał się wjechać na środek skrzyżowania, bo czasami średnio jest tam z wjazdem i opuszczeniem tego burdelnika. No, ale żeby nie było, to mi też zdarza się tam mieć choćby 80km/h jak nie więcej, więc wiem jak to bywa.
Zgłoś
Avatar
genghiskhan 2013-10-26, 12:41 4
Krzysu napisał/a:

@up jebnięty jesteś. Po pierwsze: po prawej znak D-1. Po drugie, wątpię żeby kolega jechał więcej niż 60.
Po ostatnie: sądząc po nicku, więcej drogi widziałeś poprzez tylny fotelik niż kurwa z fotela kierowcy.


nie więcej niż 60?

jaaasne
Zgłoś
Avatar
Vinsix 2013-10-26, 12:47 3
" kurwa mać "
Klasyk .
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie