18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 18 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
jebut niech brzdeknie
krecik-2 • 2013-10-25, 22:57

Mata i cieszta się z cudzego nieszczęścia (mojego pierwszego posta)
a tak poważnie nie kupujta kamerki do auta bo to przyciąga ...

Nie było bo materiał własny i chuj
Zgłoś
Avatar
Devilyn 2013-10-26, 20:58
krecik-2 napisał/a:


Mata i cieszta się z cudzego nieszczęścia (mojego pierwszego posta)
a tak poważnie nie kupujta kamerki do auta bo to przyciąga ...

Nie było bo materiał własny i chuj



Mata? cieszta się? kupujta? no do kurwy nędzy ktoś tu ochujał doszczętnie.

Zgłoś
Avatar
T................h 2013-10-26, 21:02
Do autora: Mata to taki chinski mebel do jebania. Zapamiętaj to sobie.
Zgłoś
Avatar
Caban1908 2013-10-26, 22:31 1
E chuj tam, czym sie przejmujecie? Materiał na sadola macie, bite gówno (passat) też macie, jednego debila z drugim za kierownica też macie. Żyć nie umierać
Zgłoś
Avatar
jpdl 2013-10-26, 22:33
Przeczytałem prawie wszystkie komentarze i stwierdzam, że autor chciał po prostu zabłysnąć na sadolu i dlatego tak szybko jechał i późno hamował. No w końcu nie po to wydał parę stówek na kamerkę żeby potem jej nie wykorzystać ;P
Zgłoś
Avatar
Madroxx 2013-10-26, 23:04
Na pewno nie jechałeś 60km/h. Też mam kamerkę i przy 60/70 mam wolniejszy obraz od Ciebie. Po 2 już na początku filmiku widać, że gość wjeżdża na skrzyżowanie...
Zgłoś
Avatar
tranzystor 2013-10-26, 23:16
Gacus91 napisał/a:

Prędkość rzeczywistą pojazdu można ocenić jedynie poprzez pomiar długości śladu hamowania.



Chyba w twoim Polonezie, jak depniesz po heblach i ci koło zablokuje, bo ABSu nie masz.
Zgłoś
Avatar
takija 2013-10-27, 1:15
Obowiązuje jedna najważniejsza zasada! Jak jade z podporządkowanej to najpierw upewniam się że nikomu nie zagrozę i że wykonam manewr szybko i sprawnie....zawinił kierowca passata. Nad czym tu debatować.
Zgłoś
Avatar
Kislowy_wampir 2013-10-27, 7:13
@ up hpiotrekh

Ja zdałem prawko za pierwszym podejściem i to 3 kategorie w jeden dzień Tak więc ciągnij lache szmato
Masz tu mały dowód


P.S. W przeciwieństwie do Ciebie nie musiałem jeździć na tylnym siedzeniu eLki, zwyczajnie mam znajomych
Zgłoś
Avatar
genghiskhan 2013-10-27, 9:11
pomijam już tą całą dyskusję i komisję macierewicza w sprawie tego wypadku a także wypowiedzi expertów
piwo i tak się należy dla autora tematu za rozpierdolenie kolejnego paserrati w tedeiku zapewne - świat stał się lepszy
Zgłoś
Avatar
161ZT650 2013-10-27, 14:00 2
Ja pierdole jak niektórych czytałem to musiałem sprawdzić skąd Wy kurwa jesteście na szczęscie żadnego jełopa z Białegostoku lub okolic nie ma a większośc jest w takim wieku że im tatus co najwyżej daje poprowadzić auto. Więc tacy z Was eksperci jak Macierewicz.

Ja dodam tylko od siebie że szacowana prędkość przy dojeździe do pasów które pieszy juz opuszczał to ~60 km/h żaden policjant Was za taki manewr nie zatrzyma i nie ukarze mandatem, co innego gdyby pieszy szedł w stronę przeciwną. Druga sprawa że ten passat to jakaś pizda zamiast już dynamicznie opuścić skrzyżowanie, jeżeli nie było możliwości opuszczenia skrzyzowania to zatrzymać sie na jego środku, to nie kurwa tak jak on to zrobił dziadkowym tempem wyjechał, pod prawidłowo jadący pojazd.

Chuj Wam w czoło znawcy PRD którzy tworzą własne przepisy lub nowe interpretacje starych.
Zgłoś
Avatar
lith 2013-10-27, 16:06
Dokładnie, czytając te komentarze o 'zapierdalaniu 60 km/h' o nieustąpieniu pieszemu, który szedł w ogóle w przeciwną stronę i o tym, że można sobie wyjechać z podporządkowanej i stanąć na środku to zaczynam się bać co będzie jak te wszystkie gimbusy kiedyś prawka porobią.
Zgłoś
Avatar
paul000 2013-10-27, 20:55
Aaaahaahaaa pojebie jeden... dobrze ci tak, szkoda że ci tam łba nie urwało aaaahhhahahhahaaa!!!!
Jeździć to trzeba umieć, a nie zapierdalać jak dzik z klapkami na oczach
Zgłoś
Avatar
Mycoplasmatal 2013-10-28, 1:12
@Kislowy... napisz do bravo że zdałeś prawko jednego dnia w zajebiście eksperckich kategoriach motorynki i ciągnika rolniczego pewnie załatwią Ci posadę egzaminatora gdziekolwiek tym traktorem i komarem musiałeś wykonać bardzo wymagający manewr dojazdu do chałupy sołtysa. W ogóle może od razu gdy donek zobaczy twe niebywałe osiągnięcie pewnie zaproponuje Ci posadę nowaka ze względu na niebywały talent i wszechstronną wiedzę w zakresie transportu wszelakiego.
Zgłoś
Avatar
Voltron 2013-10-28, 22:02
@up kurwa nie wypowiadaj sie bo cofanie na luku z 2 osiowa przyczepa jest przejebane...

co do filmiku to koles w passacie zajebal sprawe

trzeba zapierdalac!
Zgłoś
Avatar
Mycoplasmatal 2013-10-29, 2:50
@up pierdolisz jakby w ciągniku sprawiałoby to kłopot nie pozwalaliby gówniarzom robić kategorii.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie