18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 17:32
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 12:54
🔥 Czasem lepiej iść schodami - teraz popularne
Avatar
RmX 2012-02-09, 23:02
3:31
Zajebiście się spieszą z pomocą... Idź pan w chuj...
Zgłoś
Avatar
Avoid 2012-02-09, 23:08
kiedyś mnie auto potrąciło 5 min i byli naprawdę pełen profesjonalizm, kasę mają niedużą a pracę bardzo wymagającą, trzeba mieć naprawdę mocną psychikę. Dla mnie to są goście, którzy "przeglądają" prawdziwego harda, w dodatku ratują nam życie. Szacunek.
Zgłoś
Avatar
Mar0 2012-02-09, 23:32
jaras0303 napisał/a:



jeden dzień z życia strażnika więziennego prosimy



Pana w spodniach moro [5:16] zabierają z pod więzienia (skrzyżowanie Trybunalska/Różana), ciekawe co mu się stało
Zgłoś
Avatar
kroplowa 2012-02-09, 23:46
A myślałem, że Polska wersja Kwarantanny..
Zgłoś
Avatar
Janusz~ 2012-02-09, 23:55 6
Zgłoś
Avatar
digest89 2012-02-10, 0:03
Zajebista robota, jestem ratownikiem medycznym tylko że w tym popierdolonym kraju ciężko o robote.
Ale na praktykach miałem całkiem grube sytuacje jak tygodniowy trup lub koleś który rozciął głowe na pół piła do cięcia drewna, 100% HARDU
Zgłoś
Avatar
grzesiekpl88 2012-02-10, 0:18 1
oczywiście w 4:41 jakiś wieśniak Passatem VTEC TURBO TDI CDTI HDI STI (i pieron wie ile jeszcze naklejek na tylnej klapie dla większej wiochy) musiał pokazać swoje i wyprzedzić karetkę. a co tam jakby jechali komuś ratować życie to wpieprzając się w nich najwyżej byłby winien śmierci tej osoby, za to byłby dumny że się zabrał za wyprzedzanie. Żal...
Zgłoś
Avatar
sitek545 2012-02-10, 0:20
Teraz czekam na "Dzień z urzędnikiem miejskim" a następnie "....z panią z dziekanatu". Dobre byłoby na sen

P.S Szacunek dla Ratowników
Zgłoś
Avatar
Skora2 2012-02-10, 0:26 1
Osobiście nie miałbym odwagi, aby zostać ratownikiem medycznym ponieważ oglądanie tego chociażby tu, a spotkać się z tym w prawdziwym świecie jest ogromna różnicą. Podziwiam ich za tak silna psychikę i samozaparcie bo pewnie nie jedne już widzieli, słyszeli... Sam kiedyś byłem ofiarą wypadku i gdyby nie oni pewnie skonałbym na miejscu tym bardziej podziwiam ich prace i niecodzienny zapal do tej pracy.
Zgłoś
Avatar
ch2lukas 2012-02-10, 5:11
lepiej ich docencie!!
Zgłoś
Avatar
slesa 2012-02-10, 7:45
Marla Singer napisał/a:



No to mój drogi.. chuj z Ciebie, a nie ratownik medyczny. Z samego ratownictwa medycznego nie można zrobić magisterki. Na niektórych uczelniach są dostępne magisterki z ową specjalnością, ale to się wiąże tylko z zarządzaniem. Dlatego ratownicy ciągle się szkolą.



Eee... Koleś w sumie mógł mieć racje, bo są studia magisterskie, jak dobrze pamiętam w 2 akademiach medycznych w Polsce. Wiem na pewno, że w Białymstoku.

A tak nawiasem mówiąc to jest praca na której działasz algorytmami i do tego ciężka bo np. lekarz może stosować własne metody leczenia a ratownik medyczny ma ustawę o ratownictwie medycznym i wytyczne europejskiej rady resuscytacji do tego standardy pracy np. ITLS BLS ALS. Wie trochę mniej niż lekarz i nie ma tak wolnej ręki.

I nikt jeszcze nie powiedział, że ratownik i strażak jak coś naprawdę p*erdolnie działają wspólnie, tylko policja to najgorsza suka bo nie może zrobić nic by ratownikowi pomoc xD
Zgłoś
Avatar
.................. 2012-02-10, 7:48
slesa, iks de to mogłeś sobie darować.
Zgłoś
Avatar
slesa 2012-02-10, 10:18
@Niеbieski: Nie mogłem. W szkole (uczę się na ratownika) mam lekcje z pewnym strażakiem który widział to i owo, opowiadał o policji i innych służbach prewencji. Po prostu uważam, że policja powinna być dla ludzi i im pomagać a tak zupełnie nie jest, a zdarzają się przypadki, że jeszcze sprawę pogarszają.
Policja mnie śmieszy.
Zgłoś
Avatar
.................. 2012-02-10, 10:20
slesa napisał/a:

Policja mnie śmieszy.



Niektórych zginający palec wskazujący.

Odnośnie iks de, to:

sadistic.pl/co-wkurwia-moderatora-vt58628.htm
Zgłoś
Avatar
lith 2012-02-10, 16:37
@C'est Ca
Fajnie, ale będąc lekarzem masz do wyboru, czy chcesz siedzieć na dupie, czy jeździć karetką, więc się tak nie podniecaj. Tym bardziej, ze do cięższych rzeczy jadą właśnie S-ki z lekarzem na pokładzie.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie