18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:05
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:41
🔥 Głaskanie misia - teraz popularne
Avatar
V................k 2013-09-26, 23:08
helmanss napisał/a:

@Vabanek
Zapewniam cię - lepiej żebyś ty poszedł -.-


To nie mnie nikt nie lubi :C
Zgłoś
Avatar
bustafan 2013-09-26, 23:33
Nie dość, że krzywo namalowali linię, to jeszcze czerwoną farbą. Piesi nie ogarną tematu.
Zgłoś
Avatar
SpiderDJ 2013-09-26, 23:40
no to im nie pykło
Zgłoś
Avatar
zjerycha 2013-09-26, 23:42
wydaje mi się że kulka była przeznaczona dla tego z tyłu który oberwal, a nasz bohater pierwszoplanowy po prostu się wychylił i liznęło go przez główkę, wystarczająco żeby zabić. Juck luck, dear sniper, just luck
Zgłoś
Avatar
Kozojeb 2013-09-26, 23:42
@Vabanek
Spróbuj mi to udowodnić robaku plugawy! Myślisz że wstawisz durnowaty obrazek z kwejucha i jesteś ziom?! Zużyty tampon a nie ziom!!
Zgłoś
Avatar
sierra 2013-09-27, 0:06
Zgłoś
Avatar
Asteroth 2013-09-27, 0:24 1
Jesli by kogos interesowala tresc napisow w tym pelnym wzruszen filmie, to z napisow mniejwiecej cos takiego lapie:

Kod:
[0.04]<br> -kryj go kryj go [tym to jedno w glowie jak kozy brak]<br> [0:16]<br> -na jaka pozycje strzelasz?<br> -tam, w tamten budynek<br> [0:21]<br> -jednego dostalismy wiec zostal jeszcze tylko jeden<br> [0:26]<br>     [bum]<br> [0:31]<br> Szybko! Pomozcie go stad wyniesc<br> [0:36]<br> Zabierzcie go stad [w zasadzie to troche jak wyniescie w cholere]<br> [0:38]<br> Sanitariusz! Szybko! On jest trafiony/poszkodowany. [aj tam aj tam, utrata mozgu to dla niego tylko drasniecie]<br> [0:41]<br> Wyniescie go<br> [0:51]<br> bog jest najwiekszy! [kula tez chyba spora byla]<br> [0:56]<br> Chodzcie chlopaki<br> [1.04]<br> Szybko!<br> On sie wykrwawi [moze wykrwawia?]<br> [1.07]<br> Chodzcie natychmiast!<br> Zabierzcie go stad [to juz mniej jak wywalcie w cholere]<br> [1.15]<br> Pomozcie mi z niesieniem go chlopaki!


Biorac pod uwage ze wzywaja sanitariusza, boje sie ze moze to byc armia Syryjska a nie brudasy ktore chca tam islamska republike wprowadzac. Z drugiej strony wzmianka o rozmiarach i fakt ze snajper elegancko posprzatal...
W sumie kit z tym- grunt ze ciapaki smaruja asfalt mozgami
Zgłoś
Avatar
T0B1 2013-09-27, 0:52 1
@up
Ci radykaliści jak mogą to tam coś próbują pomóc z reguły. Więc ciężko powiedzieć która to strona.

helmanss napisał/a:

@Vabanek
Zapewniam cię - lepiej żebyś ty poszedł -.-


Patrz jaki piękny temat - nikt tutaj nie wjeżdża na siebie, nie wyzywa od kurew itp. (co z reguły się tutaj nie zdarza). Jedynym, który robi problemy jesteś Ty.

helmanss napisał/a:

Jak jesteście tacy odważni to jedźcie tam! Jedźcie i nawalajcie kozaki!


Do muchy mam więcej szacunku niż do tych plugawych kozojebców. Mucha przynajmniej chce żyć, muslimy by najchętniej wyjebały się przy pierwszej lepszej okazji, bo przecież ten świat jest tak chujowy, a w niebie czeka ich stado kóz. Jak chcą tak bardzo umrzeć to w czym problem? Niech umierają.
Zgłoś
Avatar
Lord_Rzeźnik 2013-09-27, 2:06 1
Wyobraź sobie: jesteś snajperem, jedziesz na misję , zdejmujesz ciapatego strzałem w głowę, po powrocie do domu odpalasz komputer i widzisz swój strzał nagrany prawie że w HD. Coś pięknego
Zgłoś
Avatar
GerWaZyProtaZy 2013-09-27, 2:08
Zawsze nie znosiłem tych kampideł w CS`sie. Ale teraz jebany tak wyczekał i to na jaka shota
Zgłoś
Avatar
n1troo 2013-09-27, 7:30
efekty jak w GTA
Zgłoś
Avatar
Ciapaty88 2013-09-27, 9:53
A kolega wyżej to skąd ich język zna co?
Zgłoś
Avatar
kondziovsky 2013-09-27, 9:54
ma ktoś wersję w slow motion?
Zgłoś
Avatar
Asteroth 2013-09-27, 11:39
Ciapaty88 napisał/a:

A kolega wyżej to skąd ich język zna co?



To bardzo proste - wystarczy sie wsluchac, na ktora sylabe w poszczegolnych akbarach pada akcent toniczny oraz czy drapie sie po kroczu(wtedy zawsze chodzi o koze)

A tak na serio - to nie ich jezyk, napisy sa po dunsku - wiec to jeszcze nie ich jezyk. Zreszta, jak powiedzial jeden brud w jakims wywiadzie - po co ma sie uczyc dunskiego, jezeli za 20 lat to dunczycy beda musieli sie uczyc arabskiego
Zgłoś
Avatar
Szczypiorek 2013-09-27, 15:30
Kocham patrzeć jak oni giną. Sam bym chętnie kilku do tych 72 kóz odesłał :]
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie