18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 8:57
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:16
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
Avatar
Clawer 2010-06-24, 16:24
Pierwsza zasada bójek w miejscach publicznych: zawsze znajdzie się ktoś kto to nakręci.
Zgłoś
Avatar
pawelje 2010-06-24, 16:34
Jak robi murzyńska pila lańcuchowa?
- Run Nigga Nigga Nigga Nigga...

Zgłoś
Avatar
DwaiD 2010-06-24, 16:34
nie szczał, tylko sikał jak już coś.

A co do walki to nic efektywnego:-P
Zgłoś
Avatar
irish 2010-06-24, 17:35
PULL YOUR PANTS UP NIGGER
może to pomoże.
Zgłoś
Avatar
makarony 2010-06-24, 18:42
Pierdolić rasistów. Murzyn murzynowi nie równy tak jak biały białemu. Doskonałym przykładem są niektórzy użytkownicy sadistica. Łajt pała wam wszystkim w black asses(uprzedzam z góry gejowskie komentarze, że nie moja pała tylko sami sobie na wzajem orajcie rasistowskie tyłki).
Zgłoś
Avatar
CKM88 2010-06-24, 19:28
Jak już to sikał albo oddawał mocz a nie szczał a tak poza tym to nie widziałem żeby ktoś załatwiał swoje potrzeby w filmiku ??
Zgłoś
Avatar
R................x 2010-06-24, 19:42
makarony napisał/a:

Pierdolić rasistów. Murzyn murzynowi nie równy tak jak biały białemu. Doskonałym przykładem są niektórzy użytkownicy sadistica. Łajt pała wam wszystkim w black asses(uprzedzam z góry gejowskie komentarze, że nie moja pała tylko sami sobie na wzajem orajcie rasistowskie tyłki).



piv.pivpiv.dk/
Zgłoś
Avatar
mrw 2010-06-24, 23:26 1
DwaiD napisał/a:


A co do walki to nic efektywnego:-P



I tu się mylisz to było efektywne, może nie efektowne ale na pewno efektywne, jeden strzał i KO[/b][/u]
Zgłoś
Avatar
Pavulon 2011-03-06, 22:08
HaVoC13 napisał/a:

Po co go budzili?? ...


A Ty byś zostawił takie coś u siebie na dywanie
Ciemniejsi bracia wychowani w miastach, ale w krwi zew sawanny jeszcze hula, więc nie będą zaśmiecać swojego naturalnego środowiska.
Obudzili go żeby do zsypu sam się udał - co się będą szarpać z jakimś czarnuchem nieprzytomnym
Zgłoś