18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:39
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
🔥 Się zagapił - teraz popularne
Jeden z najlepszych filmów MTB. To jest Teaser link do całości poniżej bo za długi żeby wstawić, dla tych co lubią takie rzeczy Świetne ujęcia , dobra muza ,super widoki i przedstawione jako opowieść. a Film nazywa się Life Cycles , może jakoś uda mi się link do niego wrzucić..



youtube.com/watch?v=evJclGGjXlo
Zgłoś
Avatar
Ranger 2012-11-25, 23:15 2
Filmik fajny, ale muzyka totalnie chujowa...

Cytat:

Oddałbym kompa za taki rower



A ja tam zdaję sobie sprawę, że bym nie wykorzystał potencjału takiego roweru, więc wystarczyłby mi Cube Stereo za jakieś 9 tysięcy... Ten sport jest tak zajebisty, że wolę kupić rower niż samochód
Zgłoś
Avatar
pieto90 2012-11-25, 23:16
jak ktoś z wawy, lub okolic to mogę ojebać prawie nówkę crossa (przejechane niespełna 100km)- Kellys Saphix z 2012r. rama 19cali, na kołach 28
Zgłoś
Avatar
adamek96 2012-11-25, 23:38
panie, toż to downhill a nie mtb
Zgłoś
Avatar
Cap_Cubasa 2012-11-25, 23:56 1
Prosiłbym o Linki do Obydwu Całych Filmów )) co jak co ale Uwielbiam ten Sport
Mimo iż sam wole DH czy też Freeride polecam również zobaczyć co Chłopaki wyprawiają tutaj
Zgłoś
Avatar
Moby_Dick 2012-11-25, 23:58 1
Cap_Cubasa napisał/a:

Prosiłbym o Linki do Obydwu Całych Filmów )) co jak co ale Uwielbiam ten Sport
Mimo iż sam wole DH czy też Freeride polecam również zobaczyć co Chłopaki wyprawiają tutaj



te obydwa teasery są z jednego filmu a link masz pod tym pierwszym.
Zgłoś
Avatar
marson 2012-11-26, 0:05
Włączyłem film, chciałem go przejrzeć przewijając go, a tu nagle okazało się, że minęło 46 minut nawet nie wiem kiedy... Piękny
Zgłoś
Avatar
Raveloops 2012-11-26, 14:08
Teaser już jest zajebisty, a całość dupe urywa... oczywiście trzeba sie tym troche interesować, żeby zaciekawiło
Finały RedBull Rampage 2012
Zgłoś