18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Jedna noc w strefie АТО
mlodyy • 2014-12-05, 16:35
Bohater projektu Anna Dombrowskaja dostała się pod obstrzał moździeżowy w strefie ATO na obszarze Donieckiego portu lotniczego.
Anna cudem ocalała przy obstrzale, ale fala uderzeniowa uszkodziła jej kamerę wideo.



Pozdrawiam i dzięki za tłumaczenie kanałowi Hal9000 na yt. Choć były już napisy po angielsku ;]
Zgłoś
Avatar
UBcjaPOLSKA 2014-12-07, 9:39 4
Do wszystkich analfabetów, którzy są na bakier z historią i faktami, więc dają się karmić jak _Azazel propagandą.

W skrócie: Ukraińcy w bestialski sposób wymordowali DWIEŚCIE TYSIĘCY naszych rodaków, ideologia BANDEROWSKA się na Ukrainie odradza i nie jest to żaden nurt typu PiS, PO - tylko SILNA IDEOLOGIA wokół której UKRAIŃCY budują swoją tożsamość.

To w Dombasie mamy sojuszników i tam ich szukać powinniśmy.



Ukraińska krew to wroga krew, jestem Polakiem,
żaden Ukrainiec nie jest moim bratem.
W zgodzie z Historią a nie na bakier,
niesie mnie Prawda, nie powstrzyma żadna propaganda.
To walka o Pamięć, nie wolno zapomnieć,
co nam zrobili banderowcy, ich morderstw.
Gwałcili, zabijali kobiety a małe dzieci,
kurwa nabijali na sztachety.

Kim trzeba być i co trzeba mieć w głowie.
Tak nie zrobi nawet zwierzę a co dopiero człowiek..
Co za nacja, to przeklęta swołocz
która zarzyna sąsiada, który mieszka od lat obok.
A nasi politycy stają z nimi ramię w ramię
lansując się na neobanderowskim majdanie.
Oddzierajać z godności bestialsko zamordowanych Polaków,
wspierając potomków naszych katów.

Zamknij oczy i weź sobie to wyobraź:
Kobieta gwałcona na oczach jej Ojca.
Konające dzieci nabite na płotach,
Martwy meżczyzna z bagnetami w oczach.
Zarżnieta Matka z flakami na wierzchu.
Unoszący się zapach krwi w powietrzu.
Wyobraź to sobie Siostro, Bracie zanim zsolidarizujesz się z uKraińcami.
Zgłoś
Avatar
kubczyk 2014-12-07, 12:05 1
@up skończ pierdolić bo rzygać się chce od tej pierdolonej ideologii łysych łbów. Polacy też święci nie byli w stosunku do Ukraińców. Podlicz sobie ilu Polaków poległo z ręki jebanej ruskiej zarazy w samych tylko Powstaniach. Zawsze Ukrainiec, będzie lepszy niż te dzikie hordy ze wschodu. Poza tym nie siej kurwa propagandy bo nie żadne 200 tysięcy tylko 60.
Zgłoś
Avatar
Blurey 2014-12-07, 12:08 2
UBcjaPOLSKA

Jebnij się w łeb i wsadź se w dupę te faszystowskie wierszyki. To nie ci ludzie żyjący tu i teraz wymordowali, typowy średnio młody Ukrainiec na 100% chce spokoju i dostatniego życia z rodziną, a że jest jakaś grupa idiotów, która pragnie tego, co było kiedyś,a żeby pragnąć tego co było kiedyś, trzeba być chorym psychicznie, należy ją zutylizować.
Zgłoś
Avatar
w................3 2014-12-07, 12:32
Spokojnie jak na wojnie, tu pierdolnie tam pierdolnie i znowu jest spokojnie.
Zgłoś
Avatar
le_Roi_des_fous 2014-12-07, 14:32 1
UBcjaPOLSKA napisał/a:



Twój post jebie hipokryzją wypominasz przeszłość ukraińcom a sam używasz nick UBcjaPOLSKA.
Zgłoś
Avatar
n................h 2014-12-07, 16:55
Prawdziwe oblicze wojny...
Zgłoś
Avatar
V................5 2014-12-07, 18:35
OSTRZAŁ nie obstrzał .... byc pod ostrzałem nie pod obstrzalem , skad to B???? kurwa
Zgłoś
Avatar
anon88 2014-12-07, 19:33
@kalium Mnie bardziej zdziwiło, dlaczego regularna armia siedzi sobie pod chmurką w nocy, zamiast siedzieć w jakimś budynku. Z ich zachowań nie widziałem, żeby byli na jakiejś akcji, a na wartę 2 sztuki wystarczą.
Zgłoś
Avatar
tranzystor 2014-12-07, 20:59
Najpierw gadają, że rebelianci strzelają we wieś i nie przejmują się cywilami, a po chwili padają między nimi propozycje, żeby się wycofać do wsi. Trochę nie wyszła ta upowska propaganda.
Zgłoś
Avatar
Breko 2014-12-07, 22:45
Powinno być logo brazzers na końcu gadka już się zaczynała.
Zgłoś
Avatar
k................m 2014-12-08, 2:00
@anon88 - jaka to regularna armia. Daj spokój. Mnie już nudzi to pierdolenie. Gdyby Ukraina chciała, to by już dawno obstawiła swoje granice. Tłuc cywili to potrafią, tych z korzeniami rosyjskimi. Najemników by jątrzyć konflikt mają za co opłacać. A regularna armia śpi w pizdu i żołd pobiera. Przecież oni na dzień dzisiejszy wciąż mają więcej sprzętu (owszem, w wielu przypadkach starszego) i żołnierzy niż my. Powiedz mi, jak to jest możliwe, że do tej pory nie wypowiedzieli wojny.
Bo te chuje są gotowe rozjebać pół swojego kraju, byle coś dostać za darmo od zachodu. To swołocz była, jest i będzie.
Raz kolejny powtarzam, nam bliżej do Rosjan niż to tej hołoty. Jeśli z kimś się bratać, to z Rosjanami. Ukraińcy, Litwini, Białorusini zawsze mieli nas gdzieś (to mało powiedziane).
Zgłoś
Avatar
_Azazel 2014-12-08, 3:29
UBcjaPOLSKA napisał/a:

Do wszystkich analfabetów, którzy są na bakier z historią i faktami, więc dają się karmić jak _Azazel propagandą.




To chyba ty jesteś na bakier z historią pierdolony idioto, jakbyś odrobinę się zainteresował to byś wiedział że Ukraina to nie tylko UPA i nie zawsze tym była. Wiec skończ pierdolić swoje dyrdymały, a właściwie nie swoje, bo jesteś za tępy na swoje poglądy.
Zgłoś