18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
solteck 2012-03-20, 12:39 1
jestem na tyle profesjonalny, że potrafię wyznaczyć 1 kolesia który by zablokował ruch samochodów...
jak było widać im nawet takiego profesjonalizmu brakuje
Zgłoś
Avatar
kaczy350 2012-03-20, 13:07
Na początku filmiku jak krzyczą " Policja, Otwierać! " to przecież to jest nie fair, poszukiwany nawet by nie zdążył do drzwi dojść żeby im otworzyć :/
Zgłoś
Avatar
R................s 2012-03-20, 14:24
powinni to puszczać w czasie kampanii rekrutacyjnej bo fajnie nakręca
Zgłoś
Avatar
Siemek 2012-03-20, 14:33 3
bloodwar napisał/a:

Pokazali by lepiej tą akcję jak pomylili drzwi i wrzucili granat hukowy śpiącym 70cio letnim staruszkom albo tą akcję gdzie zakuli 12sto letniego chłopca który dostał ataku astmy i prawie umarł bo nie chcieli go rozkuć i podac mu leku (oczywiście wtedy też pomylili mieszkania), albo tą akcję gdzie pomylili mieszkania i przez 3 godziny przeszukiwali złe mieszkanie a poszukiwany koleś w międzyczasie spokojnie poszedł do pracy mijając ich na korytarzu



Oni się wpierdalają tam gdzie im każą a nie sami sobie wybierają cele... Jak wejdą do złego mieszkania to znaczy, że tym z "góry" się coś popierdoliło.
Zgłoś
Avatar
kaiel 2012-03-20, 14:37
jeśli chodzi o tvm to gówno wiem
Zgłoś
Avatar
tuzim57 2012-03-20, 16:02
Tutaj więcej jest:

tvnplayer.pl/seriale-online/kryminalne-gry-odcinki,513/sezon-1/

i sezon drugi po kliknięciu tam kółeczka
Zgłoś
Avatar
MrPink 2012-03-20, 16:16
6:12 "Jak ja to kocham"

Zawsze marzyłem o służbie w takiego typu jednostce
Zgłoś
Avatar
rinleezwins 2012-03-20, 16:44
Fajna reklama dla pubu
Zgłoś
Avatar
mare30ks 2012-03-20, 17:04
wygladaja jak rutkowski patrol
Zgłoś
Avatar
Eliot Imperio 2012-03-20, 18:03
ja pierdole, jaka to musi być adrenalina... a najśmieszniejsza ta baba z dzieckiem co jeszcze ma focha że jej wjechali na chate bo mąż/konkubent/mężczyzna to miastowy jest i robi brudną robote ; (
Zgłoś
Avatar
MadDave 2012-03-20, 20:58
@solteck - i po ciężki chuj się tym lansować antyterrorysto niedzielny , tacy jak ty psują tylko opinię o ASG , bo skoro masz karabin co jak co zabawkę i panterkę z demobilu to już kurwa wielki znawca, komandos i strateg .

Szczerze - gówno byś zrobił .

@Soltec = i po ciężką cholerę starasz się tym tak wylansować przecież i tak nikogo to nieobchodzi jaki z ciebie jest Rambo i Przechój na ,,reko,, .

Szczerze - gówno byś zrobił
Zgłoś
Avatar
McGregor127 2012-03-20, 21:47
I to jest W11 kurwa
Zgłoś
Avatar
Winters 2012-03-20, 22:42
Co Wy się czepiacie AT, że wjeżdżają na adres, w którym jest stara baba z kotem zamiast groźnego bandyty? Wyznaczaniem adresu zajmują się policjanci operacyjni i to oni wskazują gdzie wchodzą Antyterroryści...
@ solteck

Weź nawet nie zabieraj głosu, jak gość zbliżył się furą do funkcjonariuszy to mu auto uszkodzili, jest to w drugim odcinku o Łódzkiej ośmiornicy...
Zgłoś
Avatar
solteck 2012-03-20, 23:03
@MAD Weź mnie nawet nie rozśmieszaj... Bieganie po lasach z ASG Buhehe
Good Joke

@Winters A to niby czemu? Bo oni są zajebiści? A kto twierdzi inaczej ten gówno wie?
Tylko że to oni później musieli się dowódcy tłumaczyć, dlaczego uszkodzili furę i czemu żaden matoł nie zabezpieczył ruchu na drodze
Tacy są super, że nawet nie mogą drzwi otworzyć, bo tam samochód stoi
Zgłoś
Avatar
Winters 2012-03-21, 12:53
@solteck Nikomu się nie tłumaczyli... Facet któremu uszkodzili auto został poproszony przed d-ce akcji, d-ca dał mu swoje namiary w celu wyjaśnienia postępowania szkodowego. Prosiłem byś nie pisał pierdół skoro nic nie wiesz na ten temat...
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie