18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
d................8 2013-11-29, 3:47 1
Zamiast honorowa solowka, to kurwa mu wyjebal z nienacka strzala i bedzie sie chwalil ze jest lepszy, jebane cipy
Zgłoś
Avatar
Kislowy_wampir 2013-11-29, 9:17 2
Nic szczególnego nie widać koleś się nie spodziewał i wyłapał soczysty strzał w ryj

Cobain mam na niego wyjebane bo się naćpał i strzelił sobie w łeb jak frajer a wy widzicie chuj wie co w nim obecnie jego muzyka brzmi archaicznie, ale to że tworzył fajne utwory nie znaczy że jest jakimś tam przykładem bo był zwykłym głupim ćpunem który zmarnował sobie życie i talent takie jest moje zdanie
Zgłoś
Avatar
Ptk_k21 2013-11-29, 11:37
Ja pierdole mam beke z tego waszego jednostrzałowania... kazdy czlowiek jest jednostrzalowcem jak dobrze wymierzysz. Jednostrzałowiec powinno sie mówić o kolesiu który wypłaca i tym samym podkreslac jego kunszt a nie smiac sie z ofiary bo ma uklad nerwowy
Zgłoś
Avatar
defcon1 2013-11-29, 15:53 1
Ale kurwa to niech się odsuną 3 metry od siebie i walczą, a nie jeden zaczyna (i kończy w jednym) walkę wtedy jak drugi o tym nawet nie ma pojęcia.
Zgłoś
Avatar
karinawaw 2013-11-30, 23:11
czy tylko ja myślałam ,że będa sobie trzepali jak stali na przeciwko siebie i tak patrzyli sobie zalotnie w oczy. Zrozumiałam jednostrzałowiec trochę inaczej.
Zgłoś