18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:57
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:05
Avatar
Lorteck91 2013-03-06, 2:03 2
Prom mu spierdolił
Zgłoś
Avatar
morderuk 2013-03-06, 2:27
Kurwa policzyl ktos ile razy on powiedzial 'deer in the ocean'? Bo jak dla mnie to zdecydowanie za wiele razy. Poloze sie spac i bede slyszal 'deer in the ocean', kurwa.
Zgłoś
Avatar
Biker50 2013-03-06, 6:10 1
Hamerykański hamerikanin w swion hamerykańskim aucie na hamerykańskiej plaży. Dałbym kratę browarów, żeby nie wstawiać ćwierć inteligentnych hamerykańców drących ryja "deer in the ocean" 795 razy w ciągu niespełna 2 minut. Patrząc na przedstawicieli tego narodu jestem pełny podziwu, że jeszcze sie albo nie pozabijali bronią którą może mieć prawie każdy albo nie umarli z głodu w kolejce po kolejny model Srajfona. Niezapominajmy jeszcze o Polskich obozach śmierci, Polskich nazistach i patrząc na hamerykańskie filmy dokumentalne z czasów II Wojny Światowej ma się nieodparte wrażenie, że nikt poza nimi udziału w niej nie brał (mówie o dobrej stronie). Myśmy wtedy byli zajęci budową "NASZYCH OBOZÓW" a reszta byłą na wakacjach. No i pamiętajmy. że dla hamerykanina Europa to kraj, Paryż to też kraj tak że prawdziwa ziemia obiecana z tego całego USA. A no i jako jedyny sojusznik USA musimy stać w kolejce po wizę, której najprawdopodobniej nie dostaniemy (tu akurat dużo naszej winy z przeszłości).
Zgłoś
Avatar
baztien90 2013-03-06, 6:51
kikutnik666 napisał/a:

to jest samiec sarny. Nie jelen.
To dwa rozne gatunki.

Jestem ekspertem- mialem 4+ w podstawowce z biologii

Boze... Przeciez kazdy wie, ze nie ma sarny morskiej
Zgłoś
Avatar
Pan_Prokurator 2013-03-06, 8:35 2
bandi napisał/a:

Boze... Przeciez kazdy wie, ze nie ma sarny morskiej



jeżeli nie jest to jeleń morski, ani tzw. nieistniejąca sarna morska- obstawiam zatem tylko jedną opcję- sarna rzeczna. Ów podgatunek saren wodnych występuje najczęściej w ... rzekach. Niepokoi mnie jej obecność u wybrzeża morskiego. Co się z tym światem dzieje... to pewnie wina zanieczyszczeń pochodzących z miast
Zgłoś
Avatar
dr.DeV 2013-03-06, 8:37 1
bandi napisał/a:

Boze... Przeciez kazdy wie, ze nie ma sarny morskiej


Jak to nie ma?

Pan_Prokurator napisał/a:



jeżeli nie jest to jeleń morski, ani tzw. nieistniejąca sarna morska- obstawiam zatem tylko jedną opcję- sarna rzeczna. Ów podgatunek saren wodnych występuje najczęściej w ... rzekach. Niepokoi mnie jej obecność u wybrzeża morskiego. Co się z tym światem dzieje... to pewnie wina zanieczyszczeń pochodzących z miast


Panie Prokuratorze, proszę się zająć tą sprawą.
Zgłoś
Avatar
ru_ziolo 2013-03-06, 9:01 1
Oh dear its a deer !
Zgłoś
Avatar
vass 2013-03-06, 9:25 10
Mamy lepsze morskie dziki
Zgłoś
Avatar
s................u 2013-03-06, 10:01 2
chciał na waleta się wykąpać a tu auto z hamburgerami nadjechało.
hamerykańscy podglądacze.
Zgłoś
Avatar
Stew 2013-03-06, 10:51
Już wiem skąd wzięło się:

"Jeż! Kurwa, JEŻ!"
Zgłoś
Avatar
vajron 2013-03-06, 12:07
"what's up deer buddy?" Koleś jest kozakiem dla mnie
Zgłoś
Avatar
jedrzej152 2013-03-06, 13:22
Nie ma to jak podniecać się na widok kąpiącej się sarny z jebanym rogami. KURWA
Zgłoś
Avatar
fazzie 2013-03-07, 21:17
Pan_Prokurator napisał/a:


Niepokoi mnie jej obecność u wybrzeża morskiego.



zagalopowała sie po prostu
Zgłoś
Avatar
guziecguziec 2013-03-09, 9:10
Miałem nadzieję, że go orka wpie.doli:/
Zgłoś