18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Jedzonko w Wietnamie :D
Szafina • 2013-07-27, 20:13
Nie dla wrażliwych

Market w Korei. Psy, swinie, koty, osmiornice itd.


Jesli temat jest zbyt mocny to przesunac na harda.
Zgłoś
Avatar
Peter-Norivotset 2013-07-28, 0:55
Zacofany syf. Do wszystkich, którzy piszą, że to i to mięso- tylko, że świnia/krowa nie czuwa przy Was i nie cieszy śię jak przyjedziech.e z pracy. Jakiej pracy, przecież większość z Was ma po 16lat i pierdoli, że to i to to przecież mięso.
Proponuję wpierdalać płody. Przecież to mięso, ej.
Zgłoś
Avatar
hide999 2013-07-28, 0:55 3
na rozjeżdzane głowy i wypływające z nich mózgi na hardzie mogę patrzeć. Ale cierpienie tak wspaniałych zwierzątek jak psy jest ponad moje siły
Zgłoś
Avatar
contowsky 2013-07-28, 1:05
nie dla wrażliwych? Ty chyba nigdy na hardzie nie byłeś
Zgłoś
Avatar
cocaine.animals 2013-07-28, 1:06 3
umcumcpolowka napisał/a:

Ktoś wyżej płakał, że na pewno na żywca je przyrządzają. A homary do chuja pana to jak się gotuje?! Czemu nikt nie płaczę, że biedne i piękne i morskie stworzonko zabijają w taki sposób? Pewnie przez to że homary chodzą jakoś po 100 zielonych/kilo



Nie widzisz różnic pomiędzy ssakiem a stawonogiem ignorancie pierdolony ?
Zgłoś
Avatar
Sobotman 2013-07-28, 1:09
Ale sie kurwa jaracie pierdami kurwa! pies krowa kon ryba jeden chuj! co kto lubi a wy przezywac to jak dzieci rydzyka tupolewa! zrobcie marsz rownosci psow! lol lol ale mni erozjebali niektorzy jak muzulmanie na paradzie gejow heheheh

a ktos tam chcial znac smak a wiec nie wiem czy rozne gatunki psow maja rozne smaki czy cos ale mialem okazje szamac kilka razy psinke sprowadzana bezposrednio z chin w takiej jakby foliowej konserwie a wiec do rzeczy: z wygladu kolor jak konina ciemno czerwony, ale bardzo miesisty jak ze starego wołu, ale co ciekawe rozpada sie w ustach jak kruchy kurczak, tyle o konsystencji smak lekko slodkawy jakby zamarynowac krowe w zaprawe z octy sojowego i syropu klonowego a wiec najlepiej wchodzi albo tylko posolone albo na ostro z chili. pachnie jak zwykle miecho jak byscie dostali na talez to zero obczajki chyba ze ktos jest kucharzem albo smakoszem mies to ogarnie ze je cos dziwnego

to na tyle i pozdrawiam wszystkich obroncow zwierzat pamietajcie ze wy jecei sobie krowki a w indiach sa one swiete i nietykalne

ZUO!
Zgłoś
Avatar
umcumcpolowka 2013-07-28, 1:11 1
@Qudi79

Czekaj, czekaj. Widziałeś kiedyś świnie przeprowadzającą ślepego przez ulice?(grube baby się nie liczą)
Albo świnie szukającą żywych pod gruzami przy klęskach naturalnych? No to tyle jeśli o inteligencje zwierząt.
Zgłoś
Avatar
n................h 2013-07-28, 1:11 4
Ja jestem Wietnamczykiem i nie widzę nic dziwnego w jedzeniu psów, aczkolwiek nigdy nie próbowałem. Psy te są zazwyczaj (podkreślam- zazwyczaj) specjalnie hodowane jak kury, świnie i inne zwierzaki. Możecie tego nie rozumieć, bo w Polsce pies to najlepszy przyjaciel człowieka, ale spójrzcie na to z innej strony- taka kultura i tyle, natomiast wyzywanie Azjatów od pojebów tylko dlatego, że mamy taką kuchnię, a nie inną to lekka przesada. Peace.
Zgłoś
Avatar
Zielonek92 2013-07-28, 1:12 1
Jak można kurwa jeść psa -.- tych wietnamczyków powinni smażyć i nie wpierdalają siebie nawzajem pojeby...
Zgłoś
Avatar
MonroeHutchen 2013-07-28, 1:14 2
to nie jest kwestia inteligencji, wy grzyby jebane, to jest kwestia setek a wręcz tysięcy lat udomowiania/przyjaźni/partnerstwa dlatego się psów nie je, ale te żółte małpy nie mają zielonego pojęcia o przyjaźni, przecież oni własną matkę by zjedli, jakby tylko się bronić przestała
Zgłoś
Avatar
umcumcpolowka 2013-07-28, 1:20
cocaine.animals chyba nie skumałeś o co mi chodzi. Wiem, że w gimnzjum czytanie ze zrozumieniem to teraz niczym czarna magia, ale możesz się postarać dla Sadistica.
P.S Nick masz ciekawy. Szkoda, że nie wiesz co to kokaina :F

@MonroeHutchen
Pewnie są i tacy co przyjaźnią się ze świnią (można nawet kupić miniaturową za 800 zielonych) czy krówką. Kóz nie wymieniam, bo wszyscy wiedzą jak jest
Jeszcze nie widziałem żeby Koło Przyjaciół Krów robiło pikiety pod fabryką przetworów mięsnych
Zgłoś
Avatar
satan263 2013-07-28, 1:26
kiedyś na sadolu i nie tylko będą wszędzie moje zdjęcia jako człowieka który wybawił ludzkość.. dobrze że jestem jebanym biol-chemikiem i jestem pojebany, to tylko mnie nakręca do stworzenia takiej bomby żeby wypierdoliło tą korełe (diss za korełe smialo smiecie) tak bardzo kurwa w pizdu, że w galaktyce złotego okonia nawet będą mi bili brawa..

kurwa pomarzyć fajna sprawa
Zgłoś
Avatar
Wazzi 2013-07-28, 1:33
"Nie dla wrażliwych"

Na sadolu wrażliwość?
Zgłoś
Avatar
KANIBAL22 2013-07-28, 2:17 1
te skośnookie skurwysyny wszystko zjedzą...przypuszczam że nawet gówno dobrze przyrządzone
Zgłoś
Avatar
Peter-Norivotset 2013-07-28, 2:40
ngcoth napisał/a:

Ja jestem Wietnamczykiem i nie widzę nic dziwnego w jedzeniu psów, aczkolwiek nigdy nie próbowałem. Psy te są zazwyczaj (podkreślam- zazwyczaj) specjalnie hodowane jak kury, świnie i inne zwierzaki. Możecie tego nie rozumieć, bo w Polsce pies to najlepszy przyjaciel człowieka, ale spójrzcie na to z innej strony- taka kultura i tyle, natomiast wyzywanie Azjatów od pojebów tylko dlatego, że mamy taką kuchnię, a nie inną to lekka przesada. Peace.


Tutaj nie chodzi o żadne rożnice kulturowe. Jeżeli w Etiopi wpierdalaliby płody to też byś to akceptował, bo to taka ktltura i tradycje? To jest po prostu zacofanie i SYF.
"lekka przesada" też mi dobre.
Jeżeli przyjacielu Wietnamczyku nie znasz histori to przypomne. Ludzie od wieków udomawiali wilki, do ochrony plemion, zwierząt. Był na przertrzeni lat chowany na obrońce domu i bydla, które było jedzeniem. Skośnookie zwierzęta(ci co jedzą psy) porzucili psa jako pasterza, który był chowany właśnie do tylko i wyłącznie obrony rodziny/stada/bydła/"druha" w rodzinie a zaczeli go hodować jako żarcie. Ot tak z głupoty, prymitywizmu. Widzisz w czym rzecz, czy datkej będziesz pisał, że nie widzisz niczdgn złego?
Zgłoś
Avatar
lysy10003 2013-07-28, 2:43
Człowiek musi jeść
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie