18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
trampolina 2013-12-27, 22:47 2
Sekta? Nie można zalegalizowanej religii nazywać sektą.
"Ustawodawstwo polskie posługuje się pojęciem związek wyznaniowy, pojęcie sekta w nim nie występuje" - wstyd cytować Wikipedię, ale nie chciało mi się szukać głębiej.

Z resztą wrogów upatrywałbym wszędzie, ale nie pośród ŚJ.
Zgłoś
Avatar
Impulsywny 2013-12-28, 0:08 1
A kto pozwala jehowym osiedlać się przed własnym domem, a więc:
Co robi Świadek Jehowy pod domem prawdziwego Katolika ?
Zdycha...
Zgłoś
Avatar
Riva 2013-12-28, 1:16 1
milling

Kurwa,sam się poducz tępaku
Z wikipedii-Świadkowie Jehowy (pełna nazwa: Chrześcijański Zbór Świadków Jehowy)-związek wyznaniowy,normalnie czytają Biblię, więc kim są jak nie chrześcijanami
Zgłoś
Avatar
Sylarr 2013-12-28, 10:34 1
Samudaripen napisał/a:

W srakich, wypierdalaj jehovo


Zajebiście błysnąłeś intelektem i pokazałeś swoje argumenty! Nie, nie jestem ŚJ.
Zgłoś
Avatar
milling 2013-12-28, 20:24 1
Riva napisał/a:

milling

Kurwa,sam się poducz tępaku
Z wikipedii-Świadkowie Jehowy (pełna nazwa: Chrześcijański Zbór Świadków Jehowy)-związek wyznaniowy,normalnie czytają Biblię, więc kim są jak nie chrześcijanami



Znam kilku ŚJ, to jest zwykła sekta, która poluje na młodych i staruszków.

A ich Biblia różni się w wielu miejscach, niektóre księgi są usunięte. Poza tym Jezus Chrystus jest wg nich człowiekiem, więc co to za chrześcijanie.
Zgłoś
Avatar
Riva 2013-12-28, 23:29
milling napisał/a:



Znam kilku ŚJ, to jest zwykła sekta, która poluje na młodych i staruszków.

A ich Biblia różni się w wielu miejscach, niektóre księgi są usunięte. Poza tym Jezus Chrystus jest wg nich człowiekiem, więc co to za chrześcijanie.



Też za nimi nie przepadam,sekta nie sekta, inna interpretacja Biblii, chodzenie po domach i narzucenie innym swojej wiary to wszystko prawda,ale są zaliczani do chrześcijan- przecież przyjmują chrzest chociaż nie jako dzieci tylko dorośli tak samo jak np. baptyści- i ani ja,ani ty tego nie zmienimy
Zgłoś