18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Jehowi
Pivek • 2013-07-16, 1:55
Autentyczny przypadek mojego kolegi

dzwonek do drzwi
otwieram .. patrze jehowi
dzien dobry chcielismy pana zaprosić na spotkanie i porozmawiać o śmierci Jezusa
JA - nie znam człwieka
Jehowi - jak to nie zna pan naszego zbawiciela który umarł na krzyżu za nasze grzechy?
JA-a kiedy umarł przecież nic na wsi nie mówią
Jehowi-2000 lat temu w jerozolimie na golgocie
Ja- 2000lat temu to ja sie po jerozolimie nie włuczyłem
Jehowi- :O

materiał własny
Zgłoś
Avatar
cycu19922 2013-07-17, 11:19 1
tylko że u jehowych Jezusa upalowali czy coś.. także ten krzyż to troche z dupy dałeś.
Zgłoś
Avatar
Nidrax 2013-07-17, 17:55
opossun napisał/a:

wiecie, że te chujki mają notes z adresami? Jeżeli ich nie wpuścisz, bądź źle potraktujesz zapisują sobie datę, godzinę. Potem mają argument, że katolicy to zwykłe chamy i nie chcą rozmawiać.




Skąd wy taki bullshit bierzecie?
Zgłoś
Avatar
andyq 2013-07-17, 19:27 1
opossun napisał/a:

wiecie, że te chujki mają notes z adresami? Jeżeli ich nie wpuścisz, bądź źle potraktujesz zapisują sobie datę, godzinę. Potem mają argument, że katolicy to zwykłe chamy i nie chcą rozmawiać.


Tak wiemy. Jakieś 25 lat temu to mi Pani katechetka na religii powiedziała żeby uciekać jak się widzi jechowych Bo jak Cię złapią to zapytają jaki masz zeszyt do religii. Jak powiesz że w linie to Ci żyletką mordę w linie potną. Jak powiesz że w kratkę to Cię potną w kratkę.
Te jechowce to muszą być jakieś straszne sadole.
Tak że jak Cię opossun kiedyś złapią to powiedz że zeszyt masz w kółka. Niech się chuje męczą.
Zgłoś
Avatar
perrs 2013-07-18, 13:17 1
wyskakuje się z pętem kaszanki i pytasz o co biega
Zgłoś
Avatar
Pivek 2013-07-21, 13:21
hmm ja tylko skopiowałem co mi kolega wysłał, ale znam go na tyle, ze na pewno nie zmyślił
Zgłoś
Avatar
Cartman_KG 2013-07-23, 7:35
Kolego pierdoły prawisz i żadni jehowi Twojego kumpla nie nawiedzili. U Jehowców i w ich biblii Dżizas został powieszony na palu a nie na krzyżu u nich ten symbol w ogóle nie istnieje. Jak wymyślasz kawały i sytuacje to poczytaj najpierw taka rada starego Śierściucha.
Zgłoś