18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:04
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
Matmer 2017-11-28, 13:03 2
To jest pokłosie zakazu odstrzału psów w lasach. Chociaż w tym przypadku można strzelać i raz nawet miałem taką przyjemność.
Zgłoś
Avatar
poligon6 2017-11-28, 13:13 6
tranzystor napisał/a:

Zaraz Szyszko pozwoli swoim kolesiom na nieograniczony odstrzał jeleni, bo są groźne dla psów i powodują straty. Oczywiście nikt nie jest w stanie określić konkretnie, jaka jest wielkość tych strat.



Kolejne lemingowe "mundości". Szyszko jako mysliwy predzej nakazałby do strzelania do wszystkich psów, nawet jakby slepy szedł z psem przewodnikiem. Swoja droga wieksze spustoszenie w ekostytemie sieja zdziczałe koty a nawet te domowe jak mieszkaja blisko lasu.

Cytat:

To jest pokłosie zakazu odstrzału psów w lasach. Chociaż w tym przypadku można strzelać i raz nawet miałem taką przyjemność.



Bedzie jak w latach 90-tych gdzie po wsiach beda grasowac sfory bezpańskich psów, bo ekologom sie w dupach poprzewracało. Pamietam jak u nas sie kręciły koło domostwa i dopiero zaprzyjaxniony mysliwy musiał je odstrzelic, strach było na dwór wychodzic bo latała sfora 6 psów.
Zgłoś
Avatar
spider666 2017-11-28, 16:14 3
co za niezbyt inteligentny człowiek marnuje swój i nasz czas takim G.. na tym portalu. Autor powinie na pomponika spierdalać. Poza ujadaniem kundli nic . Do ostatniej sekundy czekałem na szaszłyk z psa, a dostałem tylko migreny.
Zgłoś
Avatar
KJP678 2017-11-28, 16:24
Matmer napisał/a:

To jest pokłosie zakazu odstrzału psów w lasach.



Na odstrzał owszem, ale na kiełbasę z gwoździami jeszcze nie wprowadzili zakazu
Zgłoś
Avatar
kigenPL 2017-11-28, 16:46
Ten śmiech na końcu jest rozbrajający.
Zgłoś
Avatar
natking 2017-11-28, 17:41 1
Kurwa, gdzie wy mieszkacie, że wam się psy pałętają bezpańskie po ulicach? W Rumunii?
Zgłoś
Avatar
szaman1991 2017-11-28, 19:02
No i co to za atak? Banda szczekających kundli, równie dobrze chciały sie pobawic z panem jeleniem, straciłem 2 minuty zycia na to gòwno + czas napisania tych wypocin
Zgłoś
Avatar
zwierzak30 2017-11-28, 20:53
Te pierdolone kundle mogą Panu Jeleniu na pukiel skoczyć.
Zgłoś
Avatar
mkcz 2017-11-28, 22:48
piękny zwierz
Zgłoś
Avatar
kenzol 2017-11-28, 23:40 1
W tym roku była afera, bo myśliwy zastrzelił w lesie psa, którego właścicielka zbierała grzyby. Oczywiście modny w ostatnich czasach hejt na myśliwego, bo zastrzelił pieska. Jednak nasuwa się pytanie: czy ten pierdolony psiak był wtedy w kagańcu i na smyczy?
Zgłoś
Avatar
tranzystor 2017-11-29, 1:15
poligon6 napisał/a:

Kolejne lemingowe "mundości". Szyszko jako mysliwy predzej nakazałby do strzelania do wszystkich psów, nawet jakby slepy szedł z psem przewodnikiem.



O, poleciał intelektualista z żelaznego elektoratu. Szyszko, podobnie jak wszyscy myśliwi, bardzo troszczy się o zwierzynę leśną i lasy.
Zgłoś
Avatar
Siberian_Meat_Grinder 2017-11-29, 9:47
tranzystor napisał/a:

O, poleciał intelektualista z żelaznego elektoratu. Szyszko, podobnie jak wszyscy myśliwi, bardzo troszczy się o zwierzynę leśną i lasy.



sam poluję i z założenia mogę podzielić osoby przynależące do kół łowieckich na myśliwych (czyli osoby nie tylko czerpiące z przynależności) oraz "pozyskiwaczy mięsa/rzeźników" (osoby które jedyne co czerpią z przynależności to odstrzał na mięso). Ci pierwsi dbają o swój obwód poprzez doglądanie go w trakcie wielokilometrowych obchodów, organizują paśniki, eliminują szkodniki, dokonują odstrzału sanitarnego, wypłacają rolnikom rekompensatę za wyrządzone przez zwierzynę szkody. Ci drudzy, głównie niezrzeszeni, jedynie walą z ambon do zwierzyny (nawet przy paśnikach) płowej i dzików jedynie po to, by zapełnić lodówkę. Bo na odstrzał szkodnika (lisa czy jenota) szkoda amunicji za 5-8 zł - mięsa z tego nie ma, a futer nikt nie potrzebuje. Podobnie z zającem - zająca się nie opłaca ze względy na niewielką ilość "surowca" w porównaniu do ceny amunicji. No i oczywiście przyjechać się najebać i nażreć po jakiejś zbiorówce.

I tak to wygląda w praktyce.
Zgłoś