18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:56
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 13:07
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
🔥 Wodowanie samochodu - teraz popularne
🔥 Zamach na Netanjahu - teraz popularne
🔥 No to zabłysnął ... - teraz popularne
🔥 Naśladowca brauna dauna ... - teraz popularne

Ku Klux Klan vs Reszta Świata
Aż miło patrzeć jak latają krzesła.

Jeżeli już się przewinęło, to bardzo mi z tego powodu wszystko jedno, bo szukałem i nie znalazłem (a taka perełka mogła się schować w jakiejś kompilacji).[
Zgłoś
Avatar
demz 2013-05-16, 14:13
Wiadomo, że fejk, ale za Springera zawsze piwo
Zgłoś
Avatar
I................o 2013-05-16, 14:14
up@ nie tylko rozmów w toku, wszystkiego co leci w telewizji.
Zgłoś
Avatar
PawełGM 2013-05-16, 14:22 1
Plecionkarz napisał/a:

Hamburgery wierzą w autentyczność Jerry Springera
Polacy wierzą w autentyczność Rozmów w Toku


To kurwa nie jest śmieszne. Do dziś matce nie potrafię wyperswadować, że "ukryta prawda" i "trudne sprawy" to nie są prawdziwe historie
Zgłoś
Avatar
rozkurw 2013-05-16, 14:24
A srał pies te udawane aktorskie perełki.
Zgłoś
Avatar
kurczak94 2013-05-16, 14:32
straatveger napisał/a:

Wszystko ustawiane

Btw mam lepszy pomyslna program w polsce - trzeba wziąć kilku niemców z psami owczarkami niemieckimi, i wpuścić ich do jednego polaka i żyda i zobaczyć którego pierwszego psy zagryzo



Staram się nie zwracać uwagi na twoje komenty, ale no nie da się. Kraju jako Polska - nienawidzę, ale kocham moją Ojczyznę, która jest ta sama, niezależnie od władzy. A jak czytam twoje pro-niemieckie komenty, w praktycznie każdym temacie, to mi się shuriken otwiera.

Jak coś ci nie pasuje, to wypierdalaj do swojej merkelo-landii i może znajdziesz tam jakąś niemieckojęzyczną stronę a'la sadistic. Tylko uważaj, żeby cie jakiś ciapaty z kozą nie pomylił. W ogóle mam nadzieję, żeś bezpłodny, albo los cię szybko zutylizuje.
Zgłoś
Avatar
Magnus 2013-05-16, 14:33
'Murica
Zgłoś
Avatar
Gienek2 2013-05-16, 14:48
pomijając reżyserkę tego to jeśli grubi głupi amerykanie polubili ten program to on czyni z nich właśnie takich kurwa narwańców popierdolonych
Zgłoś
Avatar
B................z 2013-05-16, 14:58
Rems napisał/a:

Jerry Springer.. show dla ułomnych, wszystko co tam widzicie ma w sobie 0% prawdy i jest dla baranów lubiących programy pokroju "trudne sprawy", "wakacyjne pamiętniki" czy jakoś tak, nie wymagające mózgu i dostarczające płytkie, bez przekazu napierdalanki, które pozwalają zaspokoić zwierzęce potrzeby zwalenia konia przed kompem.

pamientniki z wakacji dałnie
Zgłoś
Avatar
majfon 2013-05-16, 15:04
Treść komentarza został ukryta - użytkownik otrzymał ostrzeżenie za ten wpis.
Avatar
Tobey. 2013-05-16, 15:12
kurczak94, jak Ci się do chuja jasnego udało otworzyć shuriken? Pomyśl troszeczkę.
Zgłoś
Avatar
Gudio89 2013-05-17, 0:48
To nie jest lekko pojebane? Ludzie udają, że się biją, rzucają w siebie krzesłami, kłócą się, czy nawet rozwiązują poważne problemy rodzinne... A publiczność i tak krzyczy "Jerry, Jerry".
Zgłoś