18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
BoryzSadek 2013-07-04, 14:03
Zajebiste. A wam przeszkadza że Jerzy.. moim zdaniem to zawodnik z klasą i z niezwykłym charakterem walczy o swoje gdy wie że mu się należy.
Zgłoś
Avatar
Prescot 2013-07-04, 14:03
guwno jakies, jebana narodowcowa hołota z polskim fllagom
Zgłoś
Avatar
b................r 2013-07-04, 14:49 2
teraz cała polska będzie grała w tenisa a rząd ma w planie wybudowania 1500 kortów tenisowych - kryptonim "mały snobek"
Zgłoś
Avatar
Katakumba 2013-07-04, 14:56
To teraz polska chociaż w tenisa się pokaże z lepszej strony
Zgłoś
Avatar
zarpion 2013-07-04, 15:09
sport nie sport, snobistyczny nie snobistyczny ale prestiżowy - oglądają go ludzie, który stoją wyżej w hierarchii świata i utożsamiają z wyższością zawodników - zawodnik reprezentuje siebie i swój naród i przez to daje do zrozumienia, że ten kraj ma jakieś elementy z tych tworów wyższych. czytaj nie jest to koleś co przyjechał z jakiegoś wypizdowa z kraju czwartego świata tylko z cywilizacji.
Zgłoś
Avatar
huhuhu 2013-07-04, 15:11
SZAJBAA dobrze mówi, piwo mu..

Cytat:

Jak można kibicować komuś, kto w ogóle nic nie osiągnął i głucho o nim w każdych mediach?



Nie ośmieszaj się człowieku
Zgłoś
Avatar
mikEWrona 2013-07-04, 15:28
Lubię gościa.
Zgłoś
Avatar
kombbatant 2013-07-04, 15:42
SZAJBAAA napisał/a:

A ja jestem ciekaw ilu z was w ogóle kojarzy zasady tej dyscypliny
Tenis to kolejny rozreklamowany do granic i horrendalnie PRZEPŁACONY sport dla snobów.
Ktoś z was jarał się w ogóle Kubotem, Janowiczem czy Radwańską wcześniej? Chodził/oglądał ich mecze kiedy grali z ogórkami? Nie. Pokazali ich w TV to nagle się kibice znaleźli...

A jak Polacy zaczną wygrywać w sraniu na odległość i pokażą to w TV to też będziesz miał do nich respekt bo mają ducha walki?
Kurwa każdy sportowiec ma ducha walki (no chyba że nie chce wygrywać ale pokaż mi takiego)!

Sezonowcy...



hehehe juz dawno sie tak nie usmialem a czy ja musze sie interesowac tenisem zeby cieszyc sie z sukcesow mojego rodaka??? popierdolilo czyco???

spinasz dupe jakbys wchodzil na mount everest.

Jesli Polacy beda wygrywali w sraniu na odleglosc tez bede im kibicowal:) a co kurwa dziwne to takie ???

widze ze szajba Ci odbila.
Zgłoś
Avatar
F................m 2013-07-04, 17:09
Oho ... skończyła się małyszomania i napierdalanie skoczni gdzie się da, teraz zacznie się ogólnonarodowa fantazja masturbacyjna. Zaraz zacznie się budowanie, po orlikach, kortów. I znowu setki tysięcy złotych będzie można rozkraść.

Ja pierdole.

Janowicz na razie CHUJA w życiu ugrał. Życzę mu szczęścia i powodzenia, ale to nie zmienia faktu, że ugrał CHUJA. Proponuję poczekać z tymi pochwałami etc. aż COŚ WYGRA. Sklepie w finale Federrera czy innego Nadala albo coś. To samo z Radwańską.

A co do samego tenisa. Nudne to to w chuj. Emocje jak na grzybach. Prawdę napisał SZAAJBA, że to sport dla bogatych dzieci.
Zgłoś
Avatar
Szczam_na_Zakrystii 2013-07-04, 18:39
kombbatant napisał/a:

hehehe juz dawno sie tak nie usmialem a czy ja musze sie interesowac tenisem zeby cieszyc sie z sukcesow mojego rodaka??? popierdolilo czyco???



No przydało by się bo jeśli tego nie robisz a zaczynasz się jarać dopiero wtedy kiedy ktoś coś wygra jesteś zwykłym sezonowcem.
Już nie przesadzaj z tym patriotyzmem.
Już widzę jak taka Radwańska po wygranym US Open całuje orzełka (którego nie ma) na koszulce i mówi że to dla Polaków itd. bla bla bla.

kombbatant napisał/a:

Jesli Polacy beda wygrywali w sraniu na odleglosc tez bede im kibicowal:) a co kurwa dziwne to takie ???



Tak dziwne i to bardzo.
Kibicować powinno się sercem do tego dyscyplinom które sięlubi i coś o nich wie a nie tylko bo "to nasi".
Na MŚ 2014 choćby zagrali nasi i nawet grali super to i tak będę kibicował Brazylii.
Dziwne nie?

Już to przerabialiśmy z siatkarzami, szczypiornistami, skoczkami narciarskimi a teraz będziemy przerabiać z Tenisem.
Większość nie potrafiła wymienić podstawowego składu drużyny a libero kojarzył się im tylko z pieluchami ale wszędzie "wielcy kibice".
Ze skokami było tak samo znali tylko Małysza i to dopiero jak zaczął wygrywać (chuj tam że już 10 lat skakał) i to tylko sprzed telewizora, do Zakopanego dupy się ruszyć nie chciało ale co drugi baran na auto naklejał "ADAAAAM LEĆ" i oczywiście wszyscy wielcy znawcy skoków a poza Małyszem nie znali nikogo.

SEZONOWCY!
Zgłoś
Avatar
nocturnodrummer 2013-07-04, 18:54
Kubot to ten od klapek Kubota? jakiś dożywotni endorsement?
Zgłoś
Avatar
kombbatant 2013-07-04, 21:02
SZAJBAAA napisał/a:



No przydało by się bo jeśli tego nie robisz a zaczynasz się jarać dopiero wtedy kiedy ktoś coś wygra jesteś zwykłym sezonowcem.
Już nie przesadzaj z tym patriotyzmem.
Już widzę jak taka Radwańska po wygranym US Open całuje orzełka (którego nie ma) na koszulce i mówi że to dla Polaków itd. bla bla bla.

Tak dziwne i to bardzo.
Kibicować powinno się sercem do tego dyscyplinom które sięlubi i coś o nich wie a nie tylko bo "to nasi".
Na MŚ 2014 choćby zagrali nasi i nawet grali super to i tak będę kibicował Brazylii.
Dziwne nie?

Już to przerabialiśmy z siatkarzami, szczypiornistami, skoczkami narciarskimi a teraz będziemy przerabiać z Tenisem.
Większość nie potrafiła wymienić podstawowego składu drużyny a libero kojarzył się im tylko z pieluchami ale wszędzie "wielcy kibice".
Ze skokami było tak samo znali tylko Małysza i to dopiero jak zaczął wygrywać (chuj tam że już 10 lat skakał) i to tylko sprzed telewizora, do Zakopanego dupy się ruszyć nie chciało ale co drugi baran na auto naklejał "ADAAAAM LEĆ" i oczywiście wszyscy wielcy znawcy skoków a poza Małyszem nie znali nikogo.

SEZONOWCY!



twoj wybor za kim kibicujesz . ale na chuj szczekasz jak pojebany? nikt tym bardziej jakisz szajba z internetu mi nie zabroni jarac sie zwyciestwem Polaka. to co piszesz to sa wlasnie zawody w sraniu-kto dalej wysra ten lepszy:) wiec wygrales-nie znam sie na tenisie nie znam sie na sporcie i nie znam sie na niczym ale moge zwalic konia myslac jak sie tym wszystkim podniecasz tadaaa
Zgłoś
Avatar
Szczam_na_Zakrystii 2013-07-04, 23:37
Odpowiadając pytaniem na pytanie, powiedz mi na chuj piszesz w internecie że się jarasz wygraną Polaka?
Pochwalić się musisz sezonowcu?
Zgłoś
Avatar
kombbatant 2013-07-05, 0:29
SZAJBAAA napisał/a:

Odpowiadając pytaniem na pytanie, powiedz mi na chuj piszesz w internecie że się jarasz wygraną Polaka?
Pochwalić się musisz sezonowcu?



a ty dalej swoje... widze ze przeciwnik ciezki do rozgryzienia a ja sobie pisze co chce a na chuj to babka wrozyla. nie interesuj sie tak bardzo bo kociej mordy dostaniesz. internetowy wojewodzki sie znalazl, a badz sobie-mi to nie szkodzi ale ten twoj bol dupy to zabawny nawet jest
Zgłoś
Avatar
Szczam_na_Zakrystii 2013-07-05, 0:39
kombbatant napisał/a:



a ty dalej swoje... widze ze przeciwnik ciezki do rozgryzienia a ja sobie pisze co chce a na chuj to babka wrozyla. nie interesuj sie tak bardzo bo kociej mordy dostaniesz. internetowy wojewodzki sie znalazl, a badz sobie-mi to nie szkodzi ale ten twoj bol dupy to zabawny nawet jest



Ja również sobie piszę co chce i co myślę.
Chuj ci do tego
Ale widzę że nerwy powoli puszczają Oj słaby przeciwnik się trafił słabiutki

Gdybyś chociaż się tym podniecał na zagranicznych forach to bym zrozumiał ale co to kogo tutaj obchodzi że się jarasz tym że wygrał Polak? (z resztą grał z drugim polakiem i jeszcze nic nie wygrał)


Kibicujesz to kibicuj w domu a nie jak te pedały na ulicy muszą manifestować swoje popierdolenie!

A dupsko mnie nie boli mam mięciutko pod dupką

Sezonowcu ty!
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie