18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 54 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:56
Avatar
S................k 2012-10-10, 17:55 3
Ja wyciągnąłem dalej idące wnioski na podstawie jego wypowiedzi niż twierdzenie, że jest jedynie komuchem. Gość od zawsze robił wszystko na odwrót. Był w lekkiej opozycji za czasów Gomułki chociaż należał także do ZMP, a później był rzecznikiem prasowym rządu PRL. Władza PRL w pewnym momencie zamknęła mu mordę za jego artykuły w "Po prostu". Jak wszyscy występowali z PZPR to on do tej partii chciał się zapisać (nigdy nie był jej członkiem). Później po rozpadzie komuny twierdził, że z niego ideowy komuch, był w SLD, ale później jak SLD dorwała się do władzy to krytykował Kwaśniewskiego i Millera. Szczerze mówiąc nie wiem o chuj gościowi chodzi, jest pojebany do cna i robi wszystko na odwrót. Taki jełop, który zdobywa popularność na swoim nietypowym zachowaniu, dzięki temu zresztą dorobił się ogromnego majątku.
Zgłoś
Avatar
vass 2012-10-10, 18:04
Thor14 napisał/a:

Czy kurwa długo jeszcze będziecie wrzucać tutaj debilne filmiki z tym komuchem ?


Podejrzewam, że tak długo aż się zesrasz ze złości
Wyluzuj trochę
Zgłoś
Avatar
19kristofer95 2012-10-10, 18:43 2
Kurwa, mógł się poślizgnąć i naprawdę udusić, a tak to tylko nadziei narobił ... ehh
Zgłoś
Avatar
R................e 2012-10-10, 18:48 1
Ależ on ma spierdoloną mordę.
Zgłoś
Avatar
K................� 2012-10-10, 18:49 1
Co jak co, ale miły widok. Komuch jebany
Zgłoś
Avatar
k18t 2012-10-10, 19:14 1
Corey_09 napisał/a:

No i podpowiedział odpowiednim organom jakie samobójstwo popełni w najbliższym czasie

Pierdolnij się w łeb, albo poczytaj trochę, obejrzyj film "Nocna zmiana" albo coś... Komuna komunisty nie ruszy.
Zgłoś
Avatar
fylypsky 2012-10-10, 19:36 1
Ziomek jest w pierwszej 100 najbogatszych Polaków według Wprost. Pytam się jakim chujem, kurwa jego mać ?!
Zgłoś
Avatar
fryca88 2012-10-10, 20:02 1
fylypsky napisał/a:

Ziomek jest w pierwszej 100 najbogatszych Polaków według Wprost. Pytam się jakim chujem, kurwa jego mać ?!



Fakt,chuj,że na 98 miejscu,ale jednak ;]

Abdulan napisał/a:

Ja wyciągnąłem dalej idące wnioski na podstawie jego wypowiedzi niż twierdzenie, że jest jedynie komuchem. Gość od zawsze robił wszystko na odwrót. Był w lekkiej opozycji za czasów Gomułki chociaż należał także do ZMP, a później był rzecznikiem prasowym rządu PRL. Władza PRL w pewnym momencie zamknęła mu mordę za jego artykuły w "Po prostu". Jak wszyscy występowali z PZPR to on do tej partii chciał się zapisać (nigdy nie był jej członkiem). Później po rozpadzie komuny twierdził, że z niego ideowy komuch, był w SLD, ale później jak SLD dorwała się do władzy to krytykował Kwaśniewskiego i Millera. Szczerze mówiąc nie wiem o chuj gościowi chodzi, jest pojebany do cna i robi wszystko na odwrót. Taki jełop, który zdobywa popularność na swoim nietypowym zachowaniu, dzięki temu zresztą dorobił się ogromnego majątku.



Według mnie to jemu bardziej pasuje bycie przy korycie, jakimkolwiek i bycie skandalistą,to trochę taki Palikot zamkniętego rozdziału socjalizmu.To,że większość czasu trzymał się komuny było spowodowane takim,a nie innym systemem w jakim przyszło mu egzystować i robić karierę.Z domu rodzinnego też wyniósł zboczenie ku lewej stronie,pies go jebał.Myślę,że jemu wszystko jedno,kiedy mówią czarne,on mówi białe i wyciąga całe gówno jakie można wyciągnąć,to jego sposób na życie.Teraz jest za stary,dlatego nie jest tak aktywny w tym co się dzieje,próbuje zachować status quo,czasem się mu udaje,czasem co robi jest żenujące.Pamiętam jak kiedyś toczyła się dyskusja na temat Viagry,jakoś na początku wprowadzenia na rynek.Urban oczywiście byłe za,mówił,że nie ma skutków ubocznych,na wizji wyciągnął opakowanie i połknął kilka,kilkanaście tabletek.Zatem jemu wszystko jedno,polityka,kościół,jebanie,byle było ciekawie.Z jednej strony mi się to podoba,z drugiej przypomina mi gnidę,pasożyta,grzebiącego się w gównie.
Zgłoś
Avatar
LICH0 2012-10-10, 20:11 1
fryca88 napisał/a:

Niech żyje PiS!



Lepszy PiS niż postkomuniści.
Zgłoś
Avatar
ogarniacz82 2012-10-10, 20:16 3
I tak kurwo powinieneś skończyć !
Zgłoś
Avatar
prockenzie 2012-10-10, 20:24 1
ależ to kurewsko smutne. on tylko udawał...
Zgłoś
Avatar
Maksifron 2012-10-10, 20:42
Thor14 napisał/a:

Czy kurwa długo jeszcze będziecie wrzucać tutaj debilne filmiki z tym komuchem ?



To je sadistic, tego nie zmienisz. Amen
Zgłoś
Avatar
Z................y 2012-10-10, 20:56
fryca88 napisał/a:



Fakt,chuj,że na 98 miejscu,ale jednak ;]
[quote]

105 mln dla tego komucha to rzeczywiście chuj. Tak w ogóle fryca możesz nie katować nas filmami tego uszatego smroda, wiem że to dla ciebie autorytet ale wrzucaj to na jakiś lewak.pl czy inną świniarnię.

Zgłoś
Avatar
Wayas 2012-10-10, 21:55
Zly_wrecz_okropny napisał/a:

wiem że to dla ciebie autorytet ale wrzucaj to na jakiś lewak.pl czy inną świniarnię.



Czyżbyś mu zazdrościł że on "tymy uchami" umie klaskać?
Zgłoś
Avatar
Człowiek Drzewo 2012-10-10, 22:31 1
Za Jurka zawsze piwko! Stwierdzenie, ze robi wszystko na opak, nie jest do konca prawdziwe. Podchodzi do sprawy na swoj wlasny(a nie, zapozyczony od kogos) sposob, a ze przy okazji ma glowe na karku to i sie dorobil. Dazenie do osiagniecia idealnego systemu i wladzy jest zbyt utopijne. Albo zanurzysz sie w gownie, by potem wiesc normalne zycie, albo zginiesz i zawsze bedziesz tworzyl szara mase. Kwestia tego, kto chce zachowac "godnosc"(jesli cos takiego jeszcze istnieje), a kto nie.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie