18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:39
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
Avatar
DaddyRollingStone 2012-11-06, 15:35
Wydaje mi sie, ze jego filmiki sa wrzucane, zeby komentarz typu: WYPIERDALAC Z TYM KOCMUCHEM !!!111jedenjedenjeden, D
dostawal duzo piw.
Zgłoś
Avatar
Eddies 2012-11-06, 15:47 1
Widzę, że autor tematu wpierdala tu wszystkie filmiki z Urbanem bo zauważył, że pierwsze dwa się przyjęły, to czemu by więcej nie powrzucać i zyskać w chuj piw...
Zgłoś
Avatar
dth 2012-11-06, 16:02
Moderatorzy, zróbcie zbiorczy na tego cwela. Na Korwina jest, dlaczego na Uszatka nie może być? Ktoś dobrze powiedział, na 50 osób którym się podoba jest 300 innych które się wkurwiają i nie chcą go widzieć. Tematyka jest ta sama przecież.
Zgłoś
Avatar
Nabs 2012-11-06, 16:12 1
Może jakiś zbiorczy z tym czerwonym skurwielem? Nie dość że pizduś @straatveger przestałby wkurwiać pozostałych (tzn większość) to i morda uszatego nie widziałaby głównej. Co moderatorzy na to? Czy zależy wam tylko na wynikach odwiedzin, bez względu na to jakim kosztem?
Zgłoś
Avatar
hogg 2012-11-06, 16:12
rockface123 napisał/a:

kurwa promujcie go dalej, ja pierdole, przydałby się drugi hitler by cie do gazu wpierdolił i po sprawie



Bo jest głupim Polakiem, czy bo jest głupim Żydem? Hitlerowi było to obojętne
Zgłoś
Avatar
furion 2012-11-06, 16:12
Treść komentarza został ukryta - użytkownik otrzymał ostrzeżenie za ten wpis.
Avatar
s................r 2012-11-06, 17:08 1
@up może jak kiedyś nauczysz się pisać poprawnie to ktoś się będzie kiedyś liczył z twoim zdaniem
Zgłoś
Avatar
Archeolog 2012-11-06, 17:09 1
Cytat:

Kurwa, czy do tego idioty nie dociera, że Urban nie jest tu mile widziany?



Mów za siebie. Mnie wkurwia wrzucanie ostatnio tutaj zawszonych lic Macierewicza i Kaczyńskiego pierdolących o spiskowych teoriach dziejów, jednak z tego powodu się prostacko nie uzewnętrzniam.
Zgłoś
Avatar
lordkowal 2012-11-06, 17:34
Hehe, ja nie mam ogrodka co zrobic z martwymi noworodkami w takim wypadku?

[cyckow tez takich nie mam ;( ]
Zgłoś
Avatar
~Angel 2012-11-06, 17:45 1
Ale wy macie problem
W tytule jest napisane: URBAN
Kadr: URBAN
W tagach: URBAN
Nie podoba się temat to go omijacie a nie pierdolcie bzdety. Tematu zbiorczego nie będzie i koniec. Każde pierdolenie o zbiorczym i wypierdalanie będzie nagradzane komunistycznym kolorem.
Zgłoś
Avatar
pusifer 2012-11-06, 17:53
Treść komentarza został ukryta - użytkownik otrzymał ostrzeżenie za ten wpis.
Avatar
o................e 2012-11-06, 17:53
po chuj to wrzucasz komuchu jebany
Zgłoś
Avatar
tsunami1906 2012-11-06, 18:16
AdresatNieznany napisał/a:

Wypierdalać z tym komuchem



Piwo za to, że przyjąłeś na klatę ostrzeżenie od administracji - ktoś to musiał napisać!

Straatveger - ile Ci daje kieszonkowego ta gruba ubecka świnia, utuczona na krwawicy Twoich pobratymców, za promowanie go w internecie? Masz chociaż pół etatu? Szara strefa? A może umowa śmieciowa, którą Ty i Twoi lewaccy koledzy podobno chcecie zlikwidować?

Plakaty na mieście z tym radzieckim pomiotem też rozklejasz?

PS

W tagach zrobiłeś błąd. Napisałeś: "patriota". Zapomniałeś dodać, że radziecki.
Zgłoś
Avatar
dth 2012-11-06, 18:30 3
@~Angel
Zrozumiałbym Twój punkt widzenia, gdyby nie fakt, że powstają tematy zbiorcze, właśnie dlatego, że się ludzie wkurwiają "kurwa, znowu kotki", "kurwa znowu korwin", "kurwa znowu pieski". Czemu na tamte zawołania można było odpowiedzieć zgodnie z wolą tłumu, a na "kurwa, znowu urban" nagle odpowiedź:
Cytat:

W tytule jest napisane: URBAN
Kadr: URBAN
W tagach: URBAN
Nie podoba się temat to go omijacie a nie pierdolcie bzdety. Tematu zbiorczego nie będzie i koniec. Każde pierdolenie o zbiorczym i wypierdalanie będzie nagradzane komunistycznym kolorem.


Zgodnie z Twoim sposobem rozumowania w ogóle nie powinny istnieć tematy zbiorcze, bo przecież każdy może ominąć owe kotki, pieski, króliczki czy inne gówna. Nie widzę w tym żadnej logiki.

Można odnieść wrażenie, że portal jest dla moderatorów, a nie dla wszystkich użytkowników, bo moderator mówi "nie i chuj" i cała masa ludzi, która ma inne zdanie, nie ma nic do gadania.
Zgłoś
Avatar
Prometheus_Coprophagus 2012-11-06, 18:49
Cytat:

Zgodnie z Twoim sposobem rozumowania w ogóle nie powinny istnieć tematy zbiorcze, bo przecież każdy może ominąć owe kotki, pieski, króliczki czy inne gówna.



To zobacz ile jest nagrań i zdjęć w zbiorczych i przelicz, jak wiele z nich tygodniowo należałoby omijać. Potem zestaw to z ilością materiałów z udziałem Jerzego chuj-mu-na-grób Urbana.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie