18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
kamil-c 2012-11-12, 14:01 1
Nie lubię uszola ale jak ostatni raz wymawia "tu jest Polska" to mam wrażenie ze zaraz po nagraniu jebnoł jej minetkę z taką czułością do cipki przemawiał
Zgłoś
Avatar
Fiszek 2012-11-12, 14:52 1
I taka czerwona ku..a kompie się w luksusie . Trzeba było ich wszystkich rozliczyć zaraz po upadku komunizmu.
Zgłoś
Avatar
DeviatioN 2012-11-12, 15:04 2
ryzu napisał/a:

DeviatioN to ciota i lubi uszatą małpę


Nie, wcale go nie lubię. Wrzuciłem żeby cisnąć bekę z grubasa.
Zgłoś
Avatar
ogonix 2012-11-12, 15:05 33

Zgłoś
Avatar
kamilgtnt 2012-11-12, 15:05 1
Co za grube przebrzydle gówno.
Zgłoś
Avatar
Q................e 2012-11-12, 15:06 2
On podobno zasypia w krawacie, żeby rano mógł odróżnić dupę od twarzy
Zgłoś
Avatar
P................r 2012-11-12, 15:10 1
Od jakiegoś czasu się zastanawiam po co to robi - doszedłem do wniosku, że zbiera sobie przydupasów, sympatię i ogólnie ludzi mu życzliwych żeby poprzeć jakąś opcję polityczną. Na razie stawiam na równego mu palanta jakim jest palikot. Aczkolwiek miller i inna hołota też jest brana pod uwagę.
Zgłoś
Avatar
B................i 2012-11-12, 15:13 1
Dajcie link do jego profilu na yt
Zgłoś
Avatar
Skowroniasty 2012-11-12, 15:16 1
jacek197 napisał/a:

żeby chociaż raka dostał przed śmiercią


Na uszach

jacek197 napisał/a:

Od jakiegoś czasu się zastanawiam po co to robi - doszedłem do wniosku, że zbiera sobie przydupasów, sympatię i ogólnie ludzi mu życzliwych żeby poprzeć jakąś opcję polityczną. Na razie stawiam na równego mu palanta jakim jest palikot. Aczkolwiek miller i inna hołota też jest brana pod uwagę.


Ma już swoją sympatię i jest nią Palikot. Przecież Rozenek który pokazuje się w TV z logo Palikota na piersi, był(być może jeszcze jest) redaktorem w 'Nie'. Przed wyborami to właśnie 'Nie' dojezdżało równo SLD i prawdopodobnie na tym wylansował się prolewicowy Januszek.

Niedoedukowany naród mamy. Jak kogoś hejtować, to trzeba wiedzieć za co.
Zgłoś
Avatar
Malix 2012-11-12, 15:29 2
Raz sierpem, raz młotem...
Kurwa obraża Polskę i na głównej jest? Jak sobie pomyśle że mój pradziadek walczył żeby taka gruba komunistyczna świnia sobie żyła, to się załamuje ;/
Zgłoś
Avatar
s................r 2012-11-12, 15:32
Mój urban do kosza ? a ten urban na główną tak ??

CHAMSTWO
Zgłoś
Avatar
maxvolumePL 2012-11-12, 15:34
jacek197 napisał/a:

Od jakiegoś czasu się zastanawiam po co to robi - doszedłem do wniosku, że zbiera sobie przydupasów, sympatię i ogólnie ludzi mu życzliwych żeby poprzeć jakąś opcję polityczną. Na razie stawiam na równego mu palanta jakim jest palikot. Aczkolwiek miller i inna hołota też jest brana pod uwagę.



Jacku jesteś w błędzie. napiszę Ci wieczorem albo jutro ocb...
Zgłoś
Avatar
Kawagawa 2012-11-12, 15:42
Czy możecie przestać wrzucać tą tłustą szmatę?

Nie ma jakiegoś paragrafu na takie wypowiedzi tego śmierdziela?
Zgłoś
Avatar
Uechtacz 2012-11-12, 15:43
@up: Januszek prolewicowy? Januszek jest wyłącznie projanuszkowy.
Jak trzeba to broni krzyża w sejmie, jak trzeba to go wyrzuca. Teraz jest za legalizacją marychy, za rok może żądać kary śmierci za posiadanie. Urban przynajmniej nie udaje, że nie jest Urbanem.

Swoją drogą dziwię się uszatemu, że pod koniec życia zamiast przepijać niezasłużoną fortunę i pierdzieć w drogi fotel to dziadyga robi gimbusom konkurencję na JewTube.
Zgłoś
Avatar
Janóż 2012-11-12, 15:48
Na chuja tego czerwonego uszata tutaj wrzucacie. Jebanego chuja do sądu podać za znieważenie symboli narodowych. Pierdolony lewicowiec uszaty
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie