18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 59 minut temu
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
Ronoaro 2018-12-20, 23:03 7
Loaloa napisał/a:

Pan Jerzy zawsze w sedno. Teraz wystarczy poczekać na obrońców tego zdechłego zboka.



Przecież Urban jeszcze żyje!
Zgłoś
Avatar
grauper 2018-12-20, 23:10
I nie wiem co gorsze.

Siostry Godlewskie czy Uszatek :v
Zgłoś
Avatar
KingKurwaKong 2018-12-21, 0:05 1
Nie mogę się doczekac aż to stare gówno wreszcie zdechnie...
Zgłoś
Avatar
Hose88 2018-12-21, 0:05 2
grauper napisał/a:

I nie wiem co gorsze.

Siostry Godlewskie czy Uszatek :v



Kurwa, to jak wybierać między rzeżączką, a tryplem
Zgłoś
Avatar
Loaloa 2018-12-21, 0:53
Cytat:

Nie mogę się doczekac aż to stare gówno wreszcie zdechnie...



Zdechło w 2010. roku.
Zgłoś
Avatar
Sokole_Oko 2018-12-21, 1:06
Przepraszam...
Ktoś mi wyjaśni?
A kto to do kurwy nędzy jest ks. Jankowski???
Zgłoś
Avatar
hfbnmiuytp 2018-12-21, 1:38
Sokole_Oko napisał/a:

Przepraszam...
Ktoś mi wyjaśni?
A kto to do kurwy nędzy jest ks. Jankowski???



Na wcześniejszym etapie, był to klecha któremu podlizywał się m.in. Michnik o ochrzczenie syna. Natomiast wg dzisiejszej mądrości etapu, jest to gwałciciel małych dzieci.
Zgłoś
Avatar
C................n 2018-12-21, 4:32 1
Ks. Jankowski to były partner pewnego ścierwa z Gdańska. Esbecja miała dzięki tej wiedzy na obydwu haki, więc jeden został kapelanem "S", a drugi zaszedł naprawdę wysoko. W Polsce od dawien dawna krąży taka miejska legenda, że homoseksualiści organizują się w kluby wzajemnej adoracji i tak sobie załatwiają kariery. To gówno prawda - za większość gejowskich karier w Polsce odpowiada esbecja, która dzięki tym informacjom miała ich w kieszeni.
Zgłoś
Avatar
19WTJ89 2018-12-21, 6:26
Urban to kawał chuja ale w każdym kawale chuja jest chuj
Zgłoś
Avatar
Loaloa 2018-12-21, 7:08 1
Cytat:

Ks. Jankowski to były partner pewnego ścierwa z Gdańska. Esbecja miała dzięki tej wiedzy na obydwu haki, więc jeden został kapelanem "S", a drugi zaszedł naprawdę wysoko. W Polsce od dawien dawna krąży taka miejska legenda, że homoseksualiści organizują się w kluby wzajemnej adoracji i tak sobie załatwiają kariery. To gówno prawda - za większość gejowskich karier w Polsce odpowiada esbecja, która dzięki tym informacjom miała ich w kieszeni.



Homoseksualizm, szczególnie w pewnych środowiskach, był bardzo przydatną cechą, pozwalającą na lepszą kontrolę nad obiektem. Stąd słynna akcja "Hiacynt". Ten, kto wszedł w posiadanie tych akt, miał potężne narzędzie w rękach. Chociaż z dnia na dzień coraz słabsze, zważywszy na społeczne oswajanie się z faktem, że ten czy tamten znany człowiek jest gejem.

Co do tego skurwysyna Jankowskiego, to zanim zdechł, zdążył wystąpić na okładce płyty pewnej kapeli. Jak chuja nienawidzę, to przyznam, że giwera do niego pasuje.
Zgłoś
Avatar
Argeusz 2018-12-31, 22:22 6


Azor, aport!
Zgłoś
Avatar
Pomurnik666 2018-12-31, 22:26
wyluzował na stare lata ziomek . bawi mnie niech ma te nowe plastikowe piFko ..
Zgłoś
Avatar
mygyry 2018-12-31, 22:36
Dla odmiany wkurwia grińpizdy a nie katoli, może ostatni wyrok sądu ma z tym coś wspólnego
Zgłoś
Avatar
aaaaaaaaaaaaaa 2018-12-31, 22:52
JUREK URBAN



WIECZNIE ŻYWY
Zgłoś
Avatar
~Velture 2018-12-31, 23:14 2
Niech ten parch w końcu zdechnie śmiercią naturalną. Nie, nie odpalałem nawet. Nie odpalam żadnych filmików z tym uszatym poplecjuszem.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie