18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
może go to zainteresować.
Jakiś czas temu zauważyłem, że na sadolu jest sporo mało sadystycznego materiału (no poza hardem).
Walała mi sie turbosprężarka holset hx40, wielka krowa i wymyśliłem, że zrobię z niej coś takiego:


Nie udało się, ale przy okazji zdobywania know how trafiłem na kanał kolesia, który pracuje w manufakturze naprawiającej/regenerującej silniki odrzutowe/turbinowe. Bardzo ciekawe - to urywki z jego ostatnich 200 filmów na YT.


Polecam kanał tego kolesia. Jest tam motorówka, którą z kolegami z firmy wyposażyli w silnik z jakiegoś helikoptera.
Zgłoś
Avatar
p................a 2013-03-14, 12:27
''Polecam jego kanał na yt''
mogłeś chociaż dodać nazwę tego kanału
Zgłoś
Avatar
Purgen 2013-03-14, 12:37
HX40 zależy od kombinacji muszla kompresora/żeliwo jest ostatnimi czasy trochę wart na rynku wtórnym jak jest Ok stan...
Zgłoś
Avatar
Dziedziu6 2013-03-14, 13:02
qwa juz lepiej mi bys oddał tą turbine a nie ją psujesz ;/
Zgłoś
Avatar
korinogaro 2013-03-14, 13:22
Nie no fajne tylko jak byś zbudował działający silnik odrzutowy to co byś z nim zrobił? Tylko dla zabawy hałasował?
Zgłoś
Avatar
bavarian 2013-03-14, 14:01 2
Jak się walała to trzeba było na allegro wystawić

Zgłoś
Avatar
norbi7631 2013-03-15, 10:38
nic nie popsułem, poszła do ludzi podobno miała dmuchać w Vr6 3,2. Kupiłem ją bo w moim civikowym D16A7 T25 strasznie szybko "puchła", ale trochę z holsetem przesadziłem. TD04-15t robi co ma robić

zakręciłem się i nie podałem linku do kanału
youtube.com/user/AgentJayZ
Zgłoś