18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 34 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:27
🔥 Pedalarz i roboty drogowe - teraz popularne
🔥 Murzyńskie wozidła ... - teraz popularne
🔥 Mycie brudasów w Belgii - teraz popularne
Avatar
perils 2009-12-23, 20:10
barszcz z MAL'uszek
Zgłoś
Avatar
k................7 2009-12-23, 20:26
Oj pewnie ma dużego penisa
Zgłoś
Avatar
t................e 2009-12-23, 20:43
Cytat:

Oj pewnie ma dużego penisa



nawet jakby to nawet się nie pobawi
Zgłoś
Avatar
LordSith 2009-12-23, 21:11 14
Oj Wy tu gadacie o jego fiucie, dajecie jakies zdjecia z zupa i plodem. A tak naprawde wiekszosc z Was ma w dupie przeslanie tego filmiku, a czesc pewnie nawet nie potrafi go pojac. Mi jest zal tego faceta a z drugiej strony zazdroszcze mu sily woli. Ja jestem zdrowym facetem a sa chwile w ktorych nie mam juz sily na nic gdyz przytlaczaja mnie problemy. Jednak porownujac sie z nim to moje problemy sa doslownie niczym jednym wielkim dowcipem w porownaniu z tym z czym on musi sie zmagac na codzien. Naprawde podziwiam go i dziekuje autorowi za ten filmik. Stawiam piwo za filmik jezeli zostal tu umieszczony jako przeslanie a nie nabijanie sie. Pozdro dla wszystkich i Wesolych...
Zgłoś
Avatar
k................7 2009-12-23, 21:28
LordSith napisał/a:

. Jednak porownujac sie z nim to moje problemy sa doslownie niczym jednym wielkim dowcipem w porownaniu z tym z czym on musi sie zmagac na codzien



Wiesz bo zazwyczaj ludzie którzy mają dobrze w życiu potrafią się poddać byle drobnostce bo jest ponad ich siły, nieprzyzwyczajeni do nieszczęść
A Ci którzy mają ciągle pod górke zachartowali się na tyle by wiedzieć że jest tylko jedna droga by stawic czoło przeciwnościom - pokonać je.
Jeśli przetrwają ten cały ból to uwierz że dla nich wschód słońca jest szczęściem a góra pagórkiem
Co do filmiku zrozumieliśmy przesłanie ale wiesz wpisz sobie w wiki słowo sadysta
Zgłoś
Avatar
cinams 2009-12-23, 22:47
Jeśli to kalectwo nie jest jego sposobem na życie, jeśli nie zarabia mnóstwa pieniędzy na tych swoich konferencjach, jeśli jest szczery - to w porządku.
Zgłoś
Avatar
AleToNieDoMnieTak 2009-12-23, 23:07
wielki SZACUNEK dla goscia,jak jzu ktos powiedzial;on sie cieszy zyciem bardziej niz niejedna zdrowa osoba ktorej problemy sa niczym w porownaniu z jego codziennymi
Zgłoś
Avatar
p................x 2009-12-24, 1:06
LordSith napisał/a:

Oj Wy tu gadacie o jego fiucie, dajecie jakies zdjecia z zupa i plodem. A tak naprawde wiekszosc z Was ma w dupie przeslanie tego filmiku[...]



No, kurwa.
Zgłoś
Avatar
LordSith 2009-12-24, 1:13
Paix nie chcialem tu generalizowac, nie bierz tego do siebie ale mam wrazienie ze przynajmniej czesc tak robi. A co do konio167 to wiesz ja wiem jakie jest motto tej strony i wiem kim jest sadysta ale raz na jakis czas mozna sie oderwac od zwlok oraz innych hardow i pomyslec w inny sposob. Pozdrawiam
Zgłoś
Avatar
Cord 2009-12-24, 1:28
@Up - Ach Uwielbiam dobre duszki
W (prawie) pełni popieram towarzysza LordSith
Powinno się to przetłumaczyć na po0oK€m0ŃaSty i puszczać w polskich gimnazjach. Może odsetek emo i tego typu elementów by się obniżył?
Zgłoś
Avatar
Adi0303 2009-12-24, 1:38
Szczerze się wzruszyłem , choć uważam , że napisy troszkę przekłamują sens wypowiedzi tego gościa
Zgłoś
Avatar
elkoguto 2009-12-24, 1:41
Niesamowity facet...A Jego zdrowych pocieszanie wyglądać może dziwnie, ale jest warte więcej niz najlepszy psycholog,..szkoda mi go, mimo sympatii wielu, nie chciałbym dotykać ziemi fiutem na stojąco. Przej..e
Zgłoś
Avatar
.................. 2009-12-24, 1:43
elkoguto napisał/a:

nie chciałbym dotykać ziemi fiutem na stojąco


Niektórzy wręcz by chcieli.
Zgłoś
Avatar
beren 2009-12-24, 9:23 1


kadłubek zawstydził gubernatora kalifornii
Zgłoś
Avatar
Matias88 2009-12-24, 12:35
CZlowiek rewelka pelen szacun dla tego czlowieka korwa ale niektorzy maja przesrane
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie