18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Ajax Amsterdam, który obecnie swoją grą nie powala, nie słychać o nim w europejskich pucharach, potrafił zaskoczyć fajną inicjatywą. W grudniu ubiegłego roku umożliwili młodemu fircykowi, tj swojemu 8 letniemu kibicowi treningi, oraz zagranie w oficjalnym meczu pierwszej drużyny, u boku największych gwiazd zespołu! Młody cierpi na zespół jelita drażliwego, i na codzień zajmuje sie leżeniem w szpitalu, więc taka akcja jest jak najbardziej na plus, a dla niego z pewnością była nie lada przeżyciem. No bo który z was za dzieciaka nie chciał wystąpić w meczu swojej ulubionej drużyny?



Z resztą, ten poziom kibicowania w holandii jest jakiś taki, przyjazny, to już któraś z kolei akcja w niedawnym czasie, że wszyscy się organizują dla jednego kibica.

źródło: nie mogę wkleić, nie mam 20 postów : o
Zgłoś
Avatar
leszkowiecki 2014-03-23, 0:37
@up, poczytaj troche, maly dlugo nie pociagnie, a mecz widzialem na zywo, i nie wiem jak to dziala ale jakos kazdy do okola mnie beczal.
Zgłoś
Avatar
naitsyrk 2014-03-23, 0:51 2
leszkowiecki napisał/a:

@up, poczytaj troche, maly dlugo nie pociagnie, a mecz widzialem na zywo, i nie wiem jak to dziala ale jakos kazdy do okola mnie beczal.



Znalazł się kurwa ekspert medyczny emigrant pierdolony. Nie dziwie się, że w pl roboty dla Ciebie nie było. Choroba ta jest przewlekła, de facto nie uleczalna ale kurwa nie śmiertelna. Młody, jak go taki baran jak ty np. na drodze nie zajebie, pociągnie jeszcze w chuj długo.
Zgłoś
Avatar
Dranzes 2014-03-23, 2:03 4
breaking news; na ostatnim wygranym meczu ajaxu, młody tak się podjarał, że zesrał się ze skutkiem natychmiastowej śmierci, 10 krzesełek na Amsterdam Arena do wymiany. RIP
Zgłoś
Avatar
Niko_Silver 2014-03-23, 4:22
MrYeni napisał/a:

Też mam zespół jelita drażliwego i zdarza mi się praktycznie swoje wnętrzności wysrać jak mnie przyciśnie, a żadna drużyna mnie na treningi nie bierze, ani w szpitalu jakos nie leże...



Bo najbardziej boli, że ktoś komuś w życiu pomaga, a ty możesz co najwyżej siedzieć i pierdolić o Bongmanie i jego krabach.
Zgłoś
Avatar
Stefansuchar 2014-03-23, 7:45
Kolejny pokaz miłosierdzia!
Nie lubię Holendrów za ich podejście do Polaków, no i za ich w dupę jebaną tolerancję.
Zgłoś
Avatar
warszawiak123 2014-03-23, 8:24
ciekawe czy się zesrał
Zgłoś
Avatar
PerInvander 2014-03-23, 11:35
@Ostrovsky : "też mam zespół jelita drażliwego i jakoś nikt mi nic za darmo nie da."

Ale Ty żyjesz w Polsce.
Zgłoś
Avatar
Sigonek 2014-03-23, 11:59
Kibicem jest się na dobre i na złe. Ajaxowi należy się wielki szacunek, za tego typu akcje. Poza tym jest to klub z bogatą historią, który słynie w Europie z jednej z najlepszych szkółek piłkarskich. Ostatnimi laty Ajax wypuścił w Europę takie gwiazdy jak: Klaas Jan Huntelaar, Wesley Sneijder, Nigel De Jong, Van der Vaart itd.
Zgłoś
Avatar
pheterh001 2014-03-23, 13:52
@up
Zapomniałeś o Suarezie, van der Wiel'u, Vermaelenie, Vertonghenie i Eriksenie. Gdyby nie polityka prezesa i reszty zarządu, to spokojnie Ajax grałby w półfinałach LM. Wytrenować >wsadzić do 1 składu > wypromować > sprzedać. Tak to w tej chwili u nich wygląda.
Zgłoś
Avatar
Natej 2014-03-23, 16:15 1
No kurwa, wg niektórych badań nawet do 20% populacji ma IBS w różnym stopniu nasilenia. I to nie jest żadna ciężka ani niebezpieczna choroba, choć faktem jest, że przewlekła. To, że czasem się zesra na rzadko to jeszcze nie oznacza, że jest umierający.
Zgłoś
Avatar
P................y 2014-03-23, 18:17
Za Ajax ZAWSZE piwo...
Zgłoś
Avatar
Prof._Kot_Budd 2014-03-23, 20:13
Na ludzkie odruchy ? Chodzi o sranie ? Kurwa niech ktoś napiszę, że to żart z tym jelitem drażliwym, jeżeli nie, to idę jutro do ZUSu po rentę za srakę
Ktoś tam napisał wyżej, że wszyscy znajomi płakali oglądając to, wyobraziłem sobie ludzi szlochających, bo ktoś robi coś dobrego dla chłopca, który cierpi na chroniczną i przewlekłą nerwową srakę, dawno się tak nie uśmiałem, media robią z waszymi umysłami co chcą i to jest przykład.
Zgłoś
Avatar
leszkowiecki 2014-03-26, 0:31
naitsyrk napisał/a:



Znalazł się kurwa ekspert medyczny emigrant pierdolony. Nie dziwie się, że w pl roboty dla Ciebie nie było. Choroba ta jest przewlekła, de facto nie uleczalna ale kurwa nie śmiertelna. Młody, jak go taki baran jak ty np. na drodze nie zajebie, pociągnie jeszcze w chuj długo.


ile w tobie zlosci? powaznie, nalezalo mi sie?
Zgłoś