18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 19:49
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:56
🔥 Jeb w łeb - teraz popularne
jestem w ciąży :(
peliniusz • 2012-12-20, 21:17
Jeszcze 3 godziny do końca pracy... dzień zapowiada się spoko. Przychodzi sms od mojej dziewczyny: "jestem w ciąży "

Łapie się za głowe i myśle: Cooooooooooo kurwa? jak? przecież wszystko było ok, nie jestem jeszcze gotowy zostać ojcem, Starzy mnie zajebią...

Świat mi sie zatrzymał na ułamek sekundy i ze wszystkich sił próbuje ogarnąć o co chodzi...
Słysze ktoś mnie woła pare razy ale mam to w dupie... stoje nieruchomo i gapie sie na komórke i po chwili podbiega do mnie dwóch kolegów i drze ze mnie łacha w najlepsze a ja ich nie kumam...
- Co?!
- To tylko żart stary
- Ale co?!
- No ten sms...
- Który sms?!?! - otumaniony tymi wszystkimi myślami dalej nie moge skąsać fabułki...
- Nie będziesz ojcem - to żart tylko!

Zaczynam się śmiać razem z nimi i czuje ulge ale za cholere nie moge skumać dalej kto mnie w człona zrobił! i jak to się stało

A o to przepis na mistrzowski trolling:
1. upatrujesz sobie kolege który zostawił na chwilę swoją komórke.
2. Kasujesz numer jego dziewczyny i wprowadzasz swój pod nazwe jego panny.
3. Wysyłasz mu smsa o treści: "jestem w ciąży"
4. Cisniesz łacha w najlepsze z jego miny jak odczyta smsa...

Następnego dnia pod napływem tych "traumatycznych" przeżyć zajebałem focha na kolegów na całe 3 dni

Ps. Smaczku całej tej historii dodaje fakt ,że dwa dni wcześniej moja dziewczyna dostała okres a tak się zakreciłem ,że nawet tego nie pamiętałem w tamtej chwili

Miłej zabawy sadole
Zgłoś
Avatar
NafazowanyKoleś 2012-12-21, 18:52
Kurwa 3 godziny do końca pracy i trwający minuty żart...

Ja przez 3 miesiące byłem przekonany, że będę ojcem..

.. Nie zostałem
Zgłoś
Avatar
S................d 2012-12-21, 19:37
kam15 napisał/a:

hah, mi to nie grozi

Obrazek


Chwalisz się czy żalisz?
Zgłoś
Avatar
ogotu 2012-12-21, 21:00
Czyli smaczkiem całej tej historii jest fakt, że Twoja dziewczyna dwa dni wcześniej dostała pierwszy okres?
Zgłoś
Avatar
jacek44 2012-12-21, 23:19 2
Uprawiasz seks ze swoją dziewczyną, a boisz się że zajdzie w ciąże i twoim rodzicom się to nie będzie podobać? Musisz być taki dojrzały...
Zgłoś
Avatar
artemi 2012-12-22, 2:09
FreakyOmen napisał/a:



Obrazek
Kto lepszy?

Obrazek


Na sadolu chcesz wyrywać na litość czy jak?
Zgłoś