18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 10:27
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:25
Jesus failed
Kera • 2010-05-04, 21:47
Śliczna piosenka wpadająca w ucho. Kocham ją. The Tiger Lillies - Banging in the Nails.



A dla tych, którzy znają oryginał, a mogą nie znać innej wersji, oto ona: (Banging in the Nails vs. Passion of the Christ)


Dla napinaczy - jestem chrześcijanką, ale uznaję, że skoro Bóg może śmiać się z nas, my z Niego również. Zwłaszcza, że jest Wielki, Wszechmocny i chuj Go obchodzi tak naprawdę, czy się z Niego lejemy, czy nie.
W końcu to On ma lepiej na tym bożym świecie, nie?
No.
Zgłoś
Avatar
noob123 2010-05-05, 7:03 4
jesteś hipokrytka, nie chrzescijanka
Zgłoś
Avatar
zefir666 2010-05-05, 7:21 17
Jak ktoś nie widział pasji

skrócona wersja
Zgłoś
Avatar
michaal84 2010-05-05, 8:41
Co z ciebie za chrześcijanka skoro nie odróżniasz życia na ziemi od życia w raju.
Zgłoś
Avatar
R................x 2010-05-05, 8:51 13
michaal84 napisał/a:

Co z ciebie za chrześcijanka skoro nie odróżniasz życia na ziemi od życia w raju.



O! Jak żyje się w raju? Skoro używasz takiego argumentu to znaczy, że wiesz coś na ten temat. Nie interesują mnie Twoje domysły oraz fakty przedstawione w katolickiej wikipedii nieaktualizowanej od dwóch tysięcy lat.
Zgłoś
Avatar
Kooron 2010-05-05, 8:51 1
michaal84 napisał/a:

Co z ciebie za chrześcijanka skoro nie odróżniasz życia na ziemi od życia w raju.



już pierwszy się znalazł
Zgłoś
Avatar
Shadow 2010-05-05, 9:13 14
Zgłoś
Avatar
B................g 2010-05-05, 9:21 7
Kera napisał/a:



Mogę.
I się śmieję. ^^



To wysyłania mi swoich nagich fotek już stanowczo Ci zabraniam.
Zgłoś
Avatar
michaal84 2010-05-05, 9:26
Rhox napisał/a:



O! Jak żyje się w raju? Skoro używasz takiego argumentu to znaczy, że wiesz coś na ten temat. Nie interesują mnie Twoje domysły oraz fakty przedstawione w katolickiej wikipedii nieaktualizowanej od dwóch tysięcy lat.



Skoro ona mówi, że jest chrześcijanką to znaczy, że wierzy w Boga przedstawionego właśnie w tej "katolickiej wikipedii".
Zgłoś
Avatar
SweetTooth 2010-05-05, 9:36 1
Bóg napisał/a:



To wysyłania mi swoich nagich fotek już stanowczo Ci zabraniam.



Boże !!! Twój lud cię błaga, wyślij nam swoje !!!
Zgłoś
Avatar
b................a 2010-05-05, 9:47 1
Piwko za tak mało znany i niedoceniany zespół z przebogatą dyskografią.Pozdrowienia dla wszystkich napinaczy i olewaczy razem wziętych:)
Zgłoś
Avatar
Hatch 2010-05-05, 9:51
@Kera

Idąc Twoim tropem myślenia: jeśli jest tak, jak mówisz, to po chuj nam dekalog i 7 grzechów głównych, nieprawdaż?
Zgłoś
Avatar
Kera 2010-05-05, 10:13 1
@Hatch
Hmm. Nie do końca.
Zawsze byłam zdania, co Vonnegut: jesteśmy tu po to, żeby sobie nawzajem pomagać. Żeby jakoś przetrwać. Po prostu bądźmy dla siebie mili.
A Dekalog i siedem grzechów głównych to niezły wyznacznik. Bez względu na to, czy Bóg nam to dał, czy sami sobie wyznaczyliśmy.
A jeśli komuś się tak na serio nie podoba wyśmiewanie się z Boga, to niech nie włącza takich filmików, ani najlepiej żadnych innych na sadisticu (z wiadomego powodu).
Jeśli kogoś uraziłam na tyle, że zrobiło mu się smutno i źle i teraz ma przejebany dzień, myśląc o skrzywdzonym Bogu lub skrzywdzonym sobie, to naprawdę szczerze przepraszam. W końcu mamy być dla siebie mili...
Ale tak, ogólnie mam strasznie poryty światopogląd, wiem o tym.
Zgłoś
Avatar
Kastrator 2010-05-05, 10:41
To w Twoim opisie to się ateizm nazywa ^^
Zgłoś
Avatar
Hardstyler93 2010-05-05, 11:21
" jestem chrześcijanką, ale uznaję, że skoro Bóg może śmiać się z nas, my z Niego również."

Za to u mnie masz kurwa szacun ! No i piwko ;]
Zgłoś
Avatar
klaciorz 2010-05-05, 13:06
Shadow napisał/a:



Jak słysze głos tego całego "brzydkiego buraka" to mi się rzygać kurwa chce.
Nie dość, że pierdoli od rzeczy, to jeszcze wywyższa się
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie