18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 28 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Jeździli wózkiem do palet po Realu
P................3 • 2012-10-15, 18:43
Zobaczcie, jak potraktowano nastolatków, którzy dla zabawy jeździli wózkiem do przewozu palet po supermarkecie Real w łódzkiej Manufakturze.

Chłopcy postanowili użyć wózka jak hulajnogi - wsiedli na niego i zrobili sobie przejażdżkę między sklepowymi regałami. Nie spodobało się to ochroniarzom, którzy zareagowali dość agresywnie. Chłopcy nagrali zdarzenie telefonem i wrzucili do sieci.

Źródło: expressilustrowany.pl/

I dobrze tak gówniarzom

Zgłoś
Avatar
Feragas 2012-10-16, 18:19
Gdyby byli chamskimi skurwielami to mogli by ich podać do sądu a użycie "widłaka" bez stosownego zezwolenia
Zgłoś
Avatar
pawel997402 2012-10-16, 18:22
1:57 pierwszy gimbus: myślałem że mu wypierdole,drugi : myślałem że go zabije,hahahaha o kurwa
Zgłoś
Avatar
nevmano 2012-10-16, 18:24 1
kurwa poszedłby do roboty jeden z drugim to by nabrał szacunku do paleciaka
Zgłoś
Avatar
batiolo 2012-10-16, 18:24 1
Brawo dla ochrony za szybka reakcje, są jeszcze miejsca, gdzie gównarzeria nie jest nietykalna i bezstresowo wychowywana.
Wyobraźcie sobie sytuacje, że zza winkla wybiega jakis mały brzdąć dwu, może trzyletni, a oni sie w niego tym ładują. Gimbusy by miały wpis w jakimś strasznym dzienniczku szkolnym odnośnie zachowania, ochrona by wyleciała z roboty, a rodzice by mieli dziecko kaleke, bo dwóch neidorozwojów (ja pierdole, jaki sposób komunikacji, jedyne sensowne zdanie potrafili złożyć ze słowem "wypierdole") nie potrafi sobie sensownie czasu zorganizować. Szef tych ochroniarzy powinien ten filmik wrzucić wszystkim pracownikom na pocztę z dopiskiem "filmik instruktarzowy".
Zgłoś
Avatar
majkel_admwz 2012-10-16, 18:29
to jest kwiat polskiej młodzieży?
świat się kończy!
Zgłoś
Avatar
toranaga7 2012-10-16, 18:38 2
Widzę że jest tu paru oszołomów co jadą na ochronę,chyba sami chodzą do Reala nawpierdalać się degustacji jak galerianki,gdyby nie ona to by bachornia z gimnazjum cały sklep rozpierdoliła,wiem coś o tym bo sam zapierdalam w Realu,druga sprawa to ktoś dał dupy że nie upilnował paleciaka...
Zgłoś
Avatar
Mr Dan 2012-10-16, 18:39 1
Ten ich komentarz w 1:57... normalnie, dawno się tak nie uśmiałem. Jakby tylko się zamachnął, to ochroniarz tak by mu wpierdolił, że przez miesiąc srałby "na Małysza"
Zgłoś
Avatar
cult 2012-10-16, 18:39 6
kudlaty1125 napisał/a:

Jak tym gnojkom przyjdzie zapierdalać z takim wózkiem w jakiejś biedronce to im nie będzie już do śmiechu.
1:57 "myślałem że mu wypierdole" jebane gimbusy, powinny jeszcze pałą dostać.



Ja co prawda nie robiłem w biedronce, ale na produkcji, gdzie też zapierdol niesamowity. Mimo wszystko fun z jazdy na paleciaku był przedni
Zgłoś
Avatar
wrocek 2012-10-16, 18:44
Ochrona zareagowała słusznie, bo jak by taki gimbus przejechał komuś po nogach to nie było by tłumaczenia, że paleciak sobie stał. Nie powinno go tam być, a za takie coś odpowiedział by potem kierownik działu/sklepu.
1:57" myślałem, że mu wypie**ole" ...taaaa na pewno kupa w majtach jak nic jeden i drugi. Czereśniaki
Zgłoś
Avatar
MUodyy 2012-10-16, 18:45
a mógł zabić. By było spokojniej o 2 debili.
Zgłoś
Avatar
dziaraxx1 2012-10-16, 18:55
Hmm a panowie ochroniaże sadola może oglądaja , i zapamiętaja tych dwuch gówniarzy co im wyjebac chciało

A panowie ochroniarze może sadolika oglądają , i pamiętają chłopców co im wyjebac chcieli .
Zgłoś
Avatar
DBstep 2012-10-16, 18:56
O tam, pierdolicie. Pewnie każdy z Was chciałby się tak przejechać na paleciaku
Zgłoś
Avatar
Grimus23 2012-10-16, 18:57
"Ja myślałem, że mu wpierdole" To jakieś wolne żarty ? Dwaj debile po prostu, a jeżeli to jest agresywne zachowanie ochroniarzy, to niestety ale jestem mordercą.
Zgłoś
Avatar
dostępny_nick 2012-10-16, 19:01 9
Czy tu naprawdę jest tylu hipokrytów?
Bodaj wczoraj, był filmik jak gość zapierdalał na paleciaku i ze 30 komentarzy: "ohhh jak fajnie jest popierdalać takim paleciakiem" żadnego zająkniecia, że może się coś stać.
Dzisiaj filmik z jakimiś gówniarzami: boże kto by pomyślał, żeby tak jeździć paleciakiem.
No ja pierdole, ogarnijcie cipki.
Zgłoś
Avatar
maniiiek 2012-10-16, 19:14
@willoo pewnie tak. W końcu kolejny gówniarz na paleciaku i tyle.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie