18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Jezioro Travis
Szulcu • 2012-11-08, 12:55
"Jezioro Travis w Teksasie jest świetnie znane okolicznej młodzieży i studentom. To doskonałe miejsce na letnie imprezy "pod chmurką" - ciepła woda, kluby jachtowe na brzegu, skaliste urwiska. Ale niestety, nic nie trwa wiecznie..."








a tu nagle chooj
"Z powodu długich okresów suszy jezioro wysycha. Będzie potrzeba wielu lat i intensywnych opadów, aby wróciło do stanu z czasów swojej świetności."











Pierwszy temat o/ Zerżnięty z Joe.
Zgłoś
Avatar
vilcz3k 2012-11-08, 21:05 1
@up Jesteś głupi.
Zgłoś
Avatar
s................n 2012-11-08, 21:07 2
przyznaj się dałeś cycki, żeby wymusić ewentualne "emergency" piwo
Zgłoś
Avatar
tRampcoRe 2012-11-08, 21:08
dobrze tak chujom!
Zgłoś
Avatar
wormarder 2012-11-08, 21:14 1
od razu skojarzył mi się film pt."Piranha"
Zgłoś
Avatar
pauauek 2012-11-08, 21:22
Nasi studenci to zaraz by w wiadrach wode z akademika nosili!
Zgłoś
Avatar
wdowa94 2012-11-08, 21:34
,,Swim at your own risk"- Tam chociaż oznaczą że nie idzie pływać i jakiś debil nie zaryje zębami w piach
Zgłoś
Avatar
Godomogo 2012-11-08, 21:44
Ha dobrze bogate skurwyny nie bd sie bawic
Zgłoś
Avatar
czerwo64 2012-11-08, 23:45
vilcz3k napisał/a:

@up Jesteś głupi.

a dla Ciebie ironia to jezyk obcy
Zgłoś
Avatar
TomdeX 2012-11-09, 0:43
Nieoczekiwany zwrot akcji, ale skoro ostatni znak mówi, że kąpiesz się na własne ryzyko (czyli u nas w 90% akwenów wodnych) to nie jest jeszcze tak źle.
Zgłoś
Avatar
Feragas 2012-11-09, 8:23
e tam jebać jezioro Fajne dupy :d
Zgłoś
Avatar
vilcz3k 2012-11-09, 9:31
czerwo64 napisał/a:

a dla Ciebie ironia to jezyk obcy



A dla ciebie polskie znaki to przeszłość

A to twój cytat z innego tematu

czerwo64 napisał/a:

lol folksdojcze sa na slasku opolskim, slask to osobny narod, jebani nieudacznicy polacy jebac ich, ja siedze w niemczech jestem slazakiem nienawidze niemcow, ale kurwa jak widze was pajacow bez wyksztalcenia, bez pracy, na dodatke kurwa nie macie przemyslu nic, dzieki nam macie wszytsko i jeszcze czelnosc na nas najezdzac, ja sie nie dziwie dlaczego was wiecznie ruscy i niemcy lali w historii, kurwa banda nieudacznych pyskatych głąbów



Nie zapominaj że gdyby nie mamusia i tatuś to gówno byś miał a takie podejśćie do własnych korzeni to raczej idiotyczne, jak Ci wjedzie islam na kraj to pewnie też od Boga i tamtego kraju się obrócisz, żeby tylko w morde nie dostać.... zasrany gnojek -.- .!.

Ty jesteś poprostu głupi.....

czerwo64 napisał/a:


o powstaniach Śląskich to nie wiesz? ja to szczególnie wchodzę niemcom w dupę, jestem ślązakiem ale Polski zawsze bronię, w pracy w Niemczech kurwa jak krytykują to ja pomimo tego ze sam a 11 niemcow kontatak łamanym Niemieckim, ale widzę pajaców z ubogich regionów Polski do Śląska z zazdrości sie dopierdalają, głowny napęd przemysłowy Polski, płacimy skażonym powietrzem i wysłuchuje pedała z Warmi co ma jedną świnie że Śląsk chujowy

Zgłoś
Avatar
Młynarz 2012-11-09, 18:38
A o to nasz winowajca:
Zgłoś