18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 22 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-04, 11:38
🔥 "Nietolerancyjna" Hiszpania - popularne w ostatnich 24h
Avatar
elim 2024-05-24, 16:19
Szybka lekcja fizyki, jak on to sobie wyobrażał że jebnie o beton z takiej wysokości i odjedzie na tej deskorolce w siną dal? xD
Zgłoś
Avatar
42069 2024-05-24, 16:38
Już się bałem, że ta szyba pęknie i ktoś by musiał to naprawiać, na szczęście wszystko dobrze się skończyło
Zgłoś
Avatar
antychryst333 2024-05-24, 19:59
dobra gra była







Zgłoś
Avatar
metyoo 2024-05-24, 20:48
te włosy chyba z ołowiu
Zgłoś
Avatar
xv89 2024-05-27, 0:47
psotny_fiutek napisał/a:

Typowy amerykański debil.
Znając choćby podstawy fizyki, powinien przewidzieć że to sie udać nie mogło.
Zabrakło pędu, energia skumulowała sie w całości w podłoże.
Niedługo poziomem nauczania dościgną Afrykę...



Poziom nauczania tam jest bardzo wyśrubowany. Te wszystkie gender studies gdzie trzeba przyswoić totalny, nielogiczny śmietnik jak 60* płci czy inne brednie.
I oni to całkiem na poważnie wykładają.

Yo inna gęstość i stopień zlasowania mózgu, wynikający chyba z wiecznego poczucia beznadziei którą odczuwa jednostka, która jedyne co może zaoferować światu to mniej lub bardziej fantastyczne opowieści o własnej seksualności. Przykre, że takich ludzi się nie leczy, a wręcz odwrotnie, bo część środowiska zajmująca się tzw. zdrowiem psychicznym ułożyła się ze środowiskiem chirurgów "plastycznych".

Relacje okaleczonych fizycznie i psychicznie przez tych rzeźników można było sobie poczytać na 4chanie i kiedyś na reddicie (teraz webarchive), ale po ostatnim "ulepszeniu" wyszukiwarki google nie mogę tego niestety znaleźć...

*
Zgłoś