18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 19:49
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:52
Avatar
AmorPatriae 2013-07-13, 22:44 15
Z lewakami nie powinno się rozmawiać, bo oni są niebezpieczni dla społeczeństwa. Lewactwo powinno być traktowane jak choroba psychiczna. Ci ludzie powinni siedzieć w zakładach psychiatrycznych bądź więzieniach i to od zaraz!
Zgłoś
Avatar
ulifont 2013-07-13, 22:49
korwin mikke jest bardoszkodliwym politykiem jeśliby go dopuścić do władzy no ale wasz tok myślenia lepszy,nawet nie potraficie powiedziec dokładnie kto to lewak,jestem jak coś konserwatystą z odchyleniem liberalnym
Zgłoś
Avatar
adekniejadek89 2013-07-13, 22:51
@up

koliberek? zawsze spoko
chyba, że mówisz wyłącznie o kwestiach społecznych. Wtedy też spoko. A tak serio, teraz jest boom moda na wolny rynek, poczytajcie o tym bo to też ma mnóstwo minusów i dopiero może doprowadzić do wypompowania kapitału za granicę
Zgłoś
Avatar
o................n 2013-07-13, 22:52 5
Mów "Lewactwo powinno być traktowane jako choroba" - głosuj na "lewackie" partie, żyj w "lewackim" kraju, na "lewackim" kontynencie
Zgłoś
Avatar
M................f 2013-07-13, 22:52 6
ulifont napisał/a:

jestem jak coś konserwatystą z odchyleniem liberalnym



Mogę cie dotknąć ?
Zgłoś
Avatar
kartton 2013-07-13, 22:56 3
dla korwina zawsze piwko!

ma ktoś link do całego wywiadu?
Zgłoś
Avatar
Polandball 2013-07-13, 22:57 32
@lajtowy:
cz. 1


cz.2 (ta z memem)
Zgłoś
Avatar
kemcia 2013-07-13, 22:57 16
lewak to ktoś kto wpierdala ci się w życie uważając się za mądrzejszego od ciebie i wiedzącego lepiej od ciebie kim jesteś przy okazji odbierając ci prawo do decydowania o własnej własności twierdząc że umie zagospodarować tym lepiej, bo lewacy z góry zakładają że społeczeństwo to debile a każdy robotnik nie ma mózgu, co objawia się min tym że w fabryce w której pracuję takie np. mydło musi mieć kartę charakterystyki, a każdemu pracownikowi należy powiedzieć że nie służy do jedzenia i wpychania do oczu. Lewacy nie są liberalni. Używają tego słowa w odniesieniu do promowania dewiacji i niszczenia wartości konserwatywnych (rodzina, wolność). Lewacy są nieefektywni w pracy bo zamiast pracować wolą się opierdalać w urzędach i na zasiłku ew. w polityce(zero honoru).
Zgłoś
Avatar
kartton 2013-07-13, 22:58
@mrMarek27 leci piwko!
Zgłoś
Avatar
l................e 2013-07-13, 23:00 2
TEMAT ZBIORCZY na waszego guru
Zgłoś
Avatar
matiTSWS 2013-07-13, 23:08 10
ulifont napisał/a:

korwin mikke jest bardoszkodliwym politykiem jeśliby go dopuścić do władzy no ale wasz tok myślenia lepszy,nawet nie potraficie powiedziec dokładnie kto to lewak,jestem jak coś konserwatystą z odchyleniem liberalnym



Serio?... Co ty kurwa jasnowidz czy co? Wkurwia mnie takie pierdolenie, dzieciaku nasluchales sie bajek w tvnie że Korwin jest niebezpieczny i wierzysz w to jak debil... JKM powinien wziac w garść to państwo bo jako jedyny podaje pomysly jak naprawić to nasze państwo i co najlepsze bardzo sensownie je argumentuje.

Mam taki pomysl, zaglosuj na jakąś partie, powiedz nam na jaka, a spróbuj potem narzekać to obiecuje Ci kurwa że Cie chuju znajde i dopierdole!! Dość z bezsensownym pierdoleniem
Zgłoś
Avatar
ulifont 2013-07-13, 23:08
Masterof jak coś możeszz mnie dotknąć i tak sobota wieczór w domujestem, zawsze jakiś otwór
Zgłoś
Avatar
d................s 2013-07-13, 23:09
AmorPatriae napisał/a:

Z lewakami nie powinno się rozmawiać, bo oni są niebezpieczni dla społeczeństwa. Lewactwo powinno być traktowane jak choroba psychiczna. Ci ludzie powinni siedzieć w zakładach psychiatrycznych bądź więzieniach i to od zaraz!



Kto to jest lewak? Jeśli jest to ktoś, kto nie głosuje na Korwina czy RN, to 95 % ludu polskiego winno być przetrzymywana w zakładach psychiatrycznych. Co więcej - skoro to oni tworzą społeczeństwo, to zagrożeniem dla nich są właśnie ci drudzy, prawi (zakładając, zgodnie z twoim tokiem rozumowania, że obywatele dzielą się jedynie na lewaków i prawych).

Wiem, wiem, większość to idioci. Ale jeśli tak jest i to elita prawych winna rządzić według ciebie krajem, nie powinieneś wskazywać na konkretne grupy ludzi, jako na zagrożenie dla społeczeństwa: wszak musiałbyś umieścić w więzieniu wszystkich, oprócz tej elity mającej zarządzać. A w końcu jesteś zwolennikiem głodówki dla bezproduktywnych - czyli choćby nie utrzymywania więźniów (za Korwinem, rzecz jasna). Wobec tego powinieneś skazać na śmierć tę większość. Wtedy mógłbyś budować nowy wspaniały świat, mój ty oświecony mężu elity.A
Zgłoś
Avatar
ulifont 2013-07-13, 23:14
a ten wyzej dawno wpierdolu nie dosyał od kogoś dużego a życze ci żyć w państwie tego "kurewicza" debilu ,jak co mozemy sie ugadać na spotkanie weź z dwóch kolegów,tvn nie oglądam

chodzi o matiTSWS
Zgłoś
Avatar
Kantel 2013-07-13, 23:15 122
Korwin krytykuje lewackie, "matczyne" wychowanie...

Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie