18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:54
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:27
🔥 Pedalarz i roboty drogowe - teraz popularne
🔥 Murzyńskie wozidła ... - teraz popularne
Avatar
l................e 2013-08-22, 19:29
Znowu PrawJanusz Kurwin Nikke

Edit:

sadistic.pl/jkm-mikke-zbiorczy-vt40196.htm zbiorczy
Zgłoś
Avatar
ASAKKU 2013-08-22, 19:34 1
A.J.K.S napisał/a:

Znowu PrawJanusz Kurwin Nikke



Osobiście zawsze go lubiłem za swoje dość bezkompromisowe podejście do polityki i od dawna uważam, że ktoś właśnie taki jak JKM powinien choć na 1 miesiąc zostać premierem, bo rozjebałby, to wszystko w piździec i możnaby wówczas od nowa budować kraj dla nas - obywateli...
Zgłoś
Avatar
l................e 2013-08-22, 19:39
ASAKKU, Nie chodziło mi o poglądy, a raczej, że wiele osób wrzuca tu wszystko co z nim związane, a tak samo wiele osób nie chce oglądać politycznego pierdolenia. Podkreślam - pierdolenia.
Jest zbiorczy więc.
Zgłoś
Avatar
SamSobieBogiem 2013-08-22, 19:42
No i niech do zbiorczego trafi, niewazne... wazne, ze masz scroll (chyba) i mozesz sobie przewinac dalej miej swoj rozum, nie ogladaj wszystkiego co Ci serwują bo nikt Ci nie kaze
Zgłoś
Avatar
KarolCarmel 2013-08-22, 19:43
Kurwa to jest człowiek który ma coś mądrego do powiedzenia na każdy temat, to jest proszę państwa Pan Polityk, nie jakiś agent tomeczek wabik na glosy kur domowych
Zgłoś
Avatar
ASAKKU 2013-08-22, 19:47
A.J.K.S napisał/a:

politycznego pierdolenia. Podkreślam - pierdolenia.



Spoko, tylko jak dla mnie, nie jest, to polityczne j.w., ponieważ JKM mówi w większości, to co 90% obywateli tego kraju myśli o kolejnych rządach tego państwa, jednak wielu na niego nie pójdzie zagłosować, bo boi się, że po jego "rządach" będzie co najmniej anarchia
Zgłoś
Avatar
SamSobieBogiem 2013-08-22, 19:52
Retoryka własnie jest jaka jest, ale to własnie w nim lubie bo gada dosadnie... moze troche własnie chaotycznie, ale ktos kumaty zawsze wyciagnie odpowiednie wnioski nawet z wypowiedzi kogos takiego jak Kononowicz(chce dobrze, ale nie ma do tego wiedzy, taki wkurwiony obywatel), a co dopiero JKM
Zgłoś
Avatar
B................_ 2013-08-26, 17:04 22

Akcja pod siedzibą Greenpeace'u
Zgłoś
Avatar
C................c 2013-08-26, 17:17 11
stary ale wariat
będę na niego głosował
Zgłoś
Avatar
totti28 2013-08-26, 17:52
szkoda mi tego człowieka...
Zgłoś
Avatar
GoldRoger777 2013-08-26, 17:56
Rośliny potrzebują dużo CO2... no ok, prawda, ale kurwa w zimie??
Zgłoś
Avatar
necroboss 2013-08-26, 18:02 1
Najbardziej mnie rozwaliło zdjęcie zrobione w upalny dzień, gdzie przedstawiciele Greenpeace z Komisją Unii Europejskiej ds. Środowiska, negocjowali zmniejszenie emisji przy napojach gazowanych.

Fuk da hipokryzja!
Zgłoś
Avatar
antyk77 2013-09-09, 20:55 3
Minister finansow nie przekonuje Pana Janusza

Zgłoś
Avatar
evilmatt 2013-09-12, 23:55 5
Krew mnie zalała jak oglądałem tę szopkę.

Zgłoś
Avatar
Imper3838 2013-09-13, 1:35 2
evilmatt napisał/a:

Krew mnie zalała jak oglądałem tę szopkę.




Ikonowicz swoim zachowaniem i postulatami przypomina rasowego komucha ze stadem baranów w tle. Żadne argumenty nie docierają.

Czy związkowcy kurwa nie widzą, że chcą wprowadzić to z czym walczą?

Żal mi tych zwykłych robotników, którzy tam poszli myśląc, że robią dobrze. A pogorszą i tak już chujową sytuację. "Pożyteczni idioci" jak to mawiał Lenin.

Przez nich wiele młodych ludzi będzie zmuszonych wyjechać, bo upadną kolejne zakłady pracy.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie