18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 59 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:55
Avatar
g................k 2013-11-16, 22:28
jak ten głupek by rządził to do średniowiecza byśmy wrócili... kurwa ojciec co jest alkoholikiem i taka sama matka ma wyjebane na to czy jej dzieciak pójdzie do szkoły czy nie.. a jak państwo jego nie pośle to dzieciak wyrośnie na taką samą patologie jak jego starzy, tylko wcześniej dodatkowo będzie żebrało na wódkę dla ojca i w dorosłym życiu nie będzie mogło się równać w tym pędzie do kariery dla osób z normalnych domów. Dla mnie to jest prymityw i tyle.. i jak można kogoś skazać na wyrok śmierci?? przecież zdarzają się przypadki, że po latach okazuje się człowiek nie winny i po zabiciu go uniewinni?? Wtedy sędzia za skazanie niewinnego powinien zostać zabity według jego myślenia bo sędzia popełnił błąd...
Zgłoś
Avatar
m4tekt 2013-11-16, 22:31 13
Patryk18 napisał/a:

Dziennikarka jest najlepsza. I chuj mnie obchodzą wasze komentarze. Dla mnie Korwin ssie!

To jest taka sama ciota jak Stalin.



Up widać ,że masz zajebi*ste autorytety... sprawdź czy cię na kwejku nie ma.
Zgłoś
Avatar
Rubaszny 2013-11-16, 22:31 2
ale ona jest głupia... powinni Mikkowi Januszowi Korwinowi dawać inteligentnych rozmówców !!!
Zgłoś
Avatar
anetamineta 2013-11-16, 22:33 3
za korwinka zawsze piwko a nawet dwa
Zgłoś
Avatar
Szaq 2013-11-16, 22:36 15
Powiem szczerze, że wolałbym żyć w państwie dyktatorskim rządzącym przez Janusza Korwina-Mikke, niż w państwie demokratycznym rządzącym przez złodziei i półgłówków.
Zgłoś
Avatar
Ferocious 2013-11-16, 22:37
jak ta pizda mnie wkurwia...
Zgłoś
Avatar
Takeda 2013-11-16, 22:38 8
Patryk18 napisał/a:

Dziennikarka jest najlepsza. I chuj mnie obchodzą wasze komentarze. Dla mnie Korwin ssie!

To jest taka sama ciota jak Stalin.



Zgłoś
Avatar
niekoniec 2013-11-16, 22:38
Tan pajac myśli, że wygra wybory przez aklamacje. "Masakruje" babkę? On ją wyśmiewa bo ona jest tępa. Niech stanie do debaty z jakimś profesorem, a nie ośmiesza publicznie nieporadną prezenterkę. Państwo musi być stabilne, a za jego rządów zapanował by chaos, wzrosło by bezrobocie i spadł poziom wykształconych ludzi w kraju. CHUJ MU W DUPE!!!
Zgłoś
Avatar
s................9 2013-11-16, 22:40 3
Dlaczego ona w pierwszym zdaniu nazywa korwina antysemita? Jakos nie przypominam sobie by korwin napieprzal na garbatonosych. Lewostronni politycznie chyba maja jakis automat wbudowany ze jak juz powie ksenofob to automat sie uruchamia i odcina doplyw tlenu do mozgu do momentu az delikwent dopowie antysemita homofob islamofob rasista nazista faszysta ciemnogrod zasciankowosc.
Zgłoś
Avatar
Yamissek 2013-11-16, 22:41
Ja bym nie wytrzymał na miejscu Pana Korwina, udusił bym ją.
Zgłoś
Avatar
yhm 2013-11-16, 22:42
The uploader has not made this video available in your country. Dzieki skurwysynu.
Zgłoś
Avatar
WYREW0LWER0WANY 2013-11-16, 22:44 2
niekoniec napisał/a:

Tan pajac myśli, że wygra wybory przez aklamacje. "Masakruje" babkę? On ją wyśmiewa bo ona jest tępa. Niech stanie do debaty z jakimś profesorem, a nie ośmiesza publicznie nieporadną prezenterkę. Państwo musi być stabilne, a za jego rządów zapanował by chaos, wzrosło by bezrobocie i spadł poziom wykształconych ludzi w kraju. CHUJ MU W DUPE!!!


Zauważ, że ona go ciągle atakowała i próbowała wyprowadzić z równowagi więc jej nie wyśmiewał tylko zmasakrował konkretnymi odpowiedziami z argumentami, to raz. Spadł by poziom wykształconych ludzi? HAHAHA, a gdzie podziewa się znaczna większość wykształconych ludzi? No, gdzie? Za granicą.. Akurat do Korwina mam szacunek, pomimo że nie zgadzam się ze wszystkimi jego poglądami.

yhm napisał/a:

The uploader has not made this video available in your country. Dzieki skurwysynu.


Chciałem wrzucić na serwery sadistica, ale uploader odmawia posłuszeństwa..
Zgłoś
Avatar
g................l 2013-11-16, 22:45
@Up To zainstaluj se Hola lub coś w tym stylu
Zgłoś
Avatar
reczi 2013-11-16, 22:45
Korwin to parówa a każdy kto go popiera to kiełbacha.
Zgłoś
Avatar
Radeg 2013-11-16, 22:47 23
gozdek napisał/a:

jak ten głupek by rządził to do średniowiecza byśmy wrócili... kurwa ojciec co jest alkoholikiem i taka sama matka ma wyjebane na to czy jej dzieciak pójdzie do szkoły czy nie.. a jak państwo jego nie pośle to dzieciak wyrośnie na taką samą patologie jak jego starzy, tylko wcześniej dodatkowo będzie żebrało na wódkę dla ojca i w dorosłym życiu nie będzie mogło się równać w tym pędzie do kariery dla osób z normalnych domów. Dla mnie to jest prymityw i tyle.. i jak można kogoś skazać na wyrok śmierci?? przecież zdarzają się przypadki, że po latach okazuje się człowiek nie winny i po zabiciu go uniewinni?? Wtedy sędzia za skazanie niewinnego powinien zostać zabity według jego myślenia bo sędzia popełnił błąd...



Do jakiego średniowiecza? O czym Ty piszesz? Po pierwsze, rodzice alkoholicy na wolnym rynku nie mieliby skąd wziąć na alkohol, musieliby ostro pracować, by zarobić na wódę. Teraz mają socjal, więc nie muszą pracować i mogą mieć w dupie dziecko. Co oni zrobią z dzieckiem to jest ich sprawa i nie Ty będziesz o tym decydować. Jeśli chcą zepsuć to dziecko to to jest ich świadomy wybór. Znam ludzi, którzy mają potworne patologie w domach, a są normalni. Nie bądź schematyczny. Wiesz jak często zdarzają się przypadki, że państwo wiesza niewinnego? Rzadziej niż spadnie Ci fortepian na głowę.

Ty po prostu nie wierzysz w ludzi, masz ich za idiotów.

niekoniec napisał/a:

Tan pajac myśli, że wygra wybory przez aklamacje. "Masakruje" babkę? On ją wyśmiewa bo ona jest tępa. Niech stanie do debaty z jakimś profesorem, a nie ośmiesza publicznie nieporadną prezenterkę. Państwo musi być stabilne, a za jego rządów zapanował by chaos, wzrosło by bezrobocie i spadł poziom wykształconych ludzi w kraju. CHUJ MU W DUPE!!!



To wejdź na YT, masz debaty i z profesorami. Tak, byłby chaos przez jakieś 3 miesiące, a później wzrost gospodarczy większy niż w Chinach. Wzrosłoby bezrobocie na wolnym rynku? Spadłby poziom wykształconych ludzi? Ty nie masz elementarnej wiedzy ekonomicznej człowieku.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie