18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:02
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
kroplowa 2013-02-13, 21:06 1
sinjids napisał/a:

Korwin ma wiele racji i zagłosowałbym na niego, gdyby nie kilka zjebanych pomysłów m. in. jego stosunek do inwalidów.


Jestem w 100% pewny, że chodzi Ci o to, że nazwał ludzi z IQ 065-075, mniej więcej w tym przediale, debilami. Mogę Cie zapewnić, że JKM nie ma złego stosunku do niepełnosprawnych. Mało tego, jest bardzo kontent, że się nie poddają. Zrobiło się głośno o jego poglądzie , gdy napisał na swoim blogu "Paraolimpiada nie ma nic wspólnego z prawdziwym sportem". Chodzi mu o te przeliczniki punktowe, od poziomu niepełnosprawności. Im ktoś bardziej upośledzony tym więcej dostaje punktów i ma większe szanse na wygraną. Polecam obejrzeć całą rozmowę o tym watch?v=iJuLPnX_FnA. Uprzedzam, 4 vs 1.
sankers92 napisał/a:

- stosunek do kobiet Korwina (tak wiem, że to sadol, pośmiać się mozna pożartować, ja to traktuję jako żarty, te wszstkie dowcipy o kobietach). Kobieta ma siedzieć w domu rodzić dzieci i opiekować się nimi jak kura domowa? Wszystko pięknie, ale zaraz znowu będzie przewrót w kraju, bo mężczyźni będą chcieli żeby kobieta też zarobiła na rodzinę, ale jak będą dzikie przepisy to kobieta nie będzie mogła zwyczajnie pracować za godziwą stawkę i będzie to nieopłacalne


Tu się mylisz, bo Korwin ma bardzo rozsądne poglądy na temat kobiet. Twierdzi, że kobietom nie należy się RÓWNOUPRAWNIENIE, lecz PRZYWILEJE. Korwin jest przeciwny FEMINISTKĄ! 'Feministki to nie są kobiety, to są idiotki' watch?v=SUjFAhiXhlQ. Krótki filmik, jest tego więcej.

Cytat:

Dlaczego prywatyzowanie, przez Tuska i Kaczyńskiego = zło



Ich prywatyzacja wygląda na rozdawnictwie, rozprzedawaniu za grosze BEZ ŻADNYCH licytacji i to obcym ludziom zza naszych granic.
Cytat:

a prywatyzacja dosłownie wszystkiego, prócz wojska i policji wg Korwina to dobro?

Mam nadzieję, że nie kwestionujesz tu nieprywatyzacji Policji ani Wojska A dlaczego Korwina prywatyzacja to dobro? Ponieważ nie jest skorumpowany. Któregoś razu ktoś powiedział o Januszu, że nie należy do głównego nurtu polityków, do czego się przyznał z dumą twierdząc, że nie zna się na okradaniu, coś w ten deseń.

Cytat:

Drogi panie Mikke. A czymże nazwać startowanie w każdych wyborach osiągając 1,2% poparcia, nie wchodząc do rządu? Czy to nie właśnie głupota, podejmując się czegoś co jest niemozliwe?



Pewnie dlatego, że nie jest promowany w mass mediach, a jeśli już jest w TV to go obsmarowują jaki to z niego faszysta, szaleniec i w ogóle. Żadnych konkretnych zarzutów w gruncie rzeczy, ale to wystarczy, żeby spłoszyć potrzebne głosy lemingów . No wybacz, ale liczyłem, że wiesz dlaczego tak jest.. watch?v=fbBwmxS_IT4 watch?v=r1u-hX1DPMU.Jesteśmy w ustroju d***kratycznym. Wybiera większość, a większość to pieski słuchający zaleceń TV. To, że Korwin ma ponad 1% poparcia pomimo braku występów w publicznych TV i szykanowaniu to jest ogromny sukces. Swoją drogą Sondaż prezydencki

Cytat:

- wystąpienie z Unii Europejskiej. Jakoś nie widzi mi się to, żeby UE przychylnie na to patrzyła. Zamknięty zostałby rynek pracy dla Polaków na zachodzie, nałożyli by na nas wysokie kary finansowe, musielibyśmy pewnie płacić cło od wszystkich towarów, eksport i import z UE byłby nieopłacalny, pewnie jeszczy wizy bysmy musieli mieć. Ja wiem, że Norwegia i Szwajcaria nie są w UE i mają się ok, ale one ani do UE nie przystępowały, ale też są samowystarczalne. Np Norwegia ropa i gaz, świetne zabezpieczenie energetyczne, a Szwajcaria wiadomo, banki i kapitały obce.


O tym, że możemy poruszać się bez wizy decyduje nie tylko członkostwo w UE, ale również członkostwo w układzie z Schengen. Co do samej UE prędzej, czy później i tak się rozsypie jak ZSRS. Przecież Wielka Brytania jak się burzy.. Myślę, że kwestia kto pierwszy wyjdzie, a reszta to już będzie efekt łańcuchowy. Polecam ciekawy felieton o podobieństwach UE i ZSRS Druga sprawa. Nie jestem pewien, ale wydaje mi się, że członkostwo w 16 innych międzynarodowych organizacjach, aniżeli UE, utrzymałoby nasze stosunki handlowe i nie tylko.
Cytat:

- obniżenie podatków (ale tutaj też nie może być cudów, podatki tak czy inaczej muszą zostać)


Dokładnie ustanowienie 1/7 dotychczasowych podatków. Jedyna forma podatku to byłaby na wojsko/policję itp. Byłoby to chyba 10% podatku. Dodatkowo zmniejszenie akcyzy i cła do minimum, najlepiej zlikwidować, ale nie pamiętam dokładnie dlaczego się nie da.
Kolejny zaleta dla wielu to legalizacja narkotyków, prócz tych ciężkich.

Co do Sanepidów i innych
Cytat:

Liberalizm gospodarczy (ekonomiczny) – pogląd, który odrzuca wszelkie ograniczenia, które krępują wolny rozwój gospodarczy i wolną konkurencję na rynku, promując „państwo-minimum” tzn. państwo ograniczające swoją działalność do zapewnienia bezpieczeństwa wewnętrznego, zewnętrznego oraz zajmowania się sprawami, którymi nie jest w stanie zająć się prywatny kapitał.



JKM wyznaje idee liberalizmu dla tych co jeszcze nie wiedzą

Ogólnie to mam wrażenie jakbyś nie oglądał jego wywiadów, tylko jakoś tak od znajomych słyszał albo TV, ale mogę się mylić.

PS:Jak są błędy to wybacz, ale za długo pisałem, żeby to jeszcze teraz czytać
Zgłoś
Avatar
Archeolog 2013-02-15, 11:23
Jak dobrze, że jest zbiorczy na to gówno.
Zgłoś
Avatar
kroplowa 2013-02-15, 21:43 1
Archeolog napisał/a:

Jak dobrze, że jest zbiorczy na to gówno.



Chyba Ci się zbiorcze pomyliły.. Nie dziękuj
Zgłoś
Avatar
Archeolog 2013-02-16, 12:41
kroplowa napisał/a:



Chyba Ci się zbiorcze pomyliły.. Nie dziękuj



Dziękuję, ale niestety muszę Cię zmartwić, że zbiorcze się nie pomyliły i chodziło mi tutaj o zbiorczy dla Krula Janusza Kurwina. Rozumiem, że dupa boli, ale takie życie.
Zgłoś
Avatar
kroplowa 2013-02-16, 15:27 2
Też muszę Cie niestety zmartwić, bo:
1) Piszę się Król, pewnie zbyt intensywnie myślałeś o Urbanie stąd pomyłka
2) Nazwisko Janusza odmienia się 'Korwin-Mikke', ewentualnie 'korwina'

Pozdrawiam analfabetyczną lewicę
Zgłoś
Avatar
Archeolog 2013-02-16, 17:28
Naprawdę jesteś tak mało bystry, że nie zauważyłeś w tej pisowni celowej akcji i pewnej dozy sarkazmu? Nie załamuj mnie proszę.
Zgłoś
Avatar
kroplowa 2013-02-17, 1:24 3
To teraz lewica prowokuje celowymi błędami ortograficznymi? Wy to jesteście
Zgłoś
Avatar
Archeolog 2013-02-17, 2:14
Ty jednak jesteś bystrzak.
Zgłoś
Avatar
etris 2013-02-24, 18:11 83
Świetne wystąpienie Pana Janusza Korwin-Mikke. Ponad 16minut samych konkretów. Trudno z czymś się nie zgodzić.

Zgłoś
Avatar
S................l 2013-02-24, 18:28 3
Powiem tak. Jego rozumowanie idzie w dobrym kierunku, jednak zbyt radykalnie.
Zgłoś
Avatar
etris 2013-02-24, 18:37 30
Ale właśnie to o czym mówi Korwin-Mikke to NORMALNOŚĆ! Niestety, ludzie obecnie mają już tak wyprane mózgi że nie dostrzegają iż obecna sytuacja jest NIENORMALNA i doprowadza do upadku naszej cywilizacji.
Zgłoś
Avatar
s................u 2013-02-24, 18:37
facet nic nie ma z realizmu.
same populistyczne gadki i idealny świat.
Zgłoś
Avatar
borutard 2013-02-24, 18:38 2
jak to zbyt radykalnie? wolność jest radykalna ? : P fakt wolał bym żeby akurat ON nie był twarzą wolnościowców bo przez swoje ciągłe wpadki się źle kojarzy i odrzuca ludzi od poglądów libertariańskich
Zgłoś
Avatar
S................l 2013-02-24, 18:39
borutard - owszem, pewne limity trzeba narzucić - ale niewielkie Np. Korwin Mikke by chciał się militaryzować, wywalić wszystko etc... Moim zdaniem zamiast wolności wprowadziłby anarchię, to też nie jest dobre. Ale duża wolność jak najbardziej!
Zgłoś
Avatar
borutard 2013-02-24, 18:41 2
Sllipp napisał/a:

borutard - owszem, pewne limity trzeba narzucić - ale niewielkie Np. Korwin Mikke by chciał się militaryzować, wywalić wszystko etc... Moim zdaniem zamiast wolności wprowadziłby anarchię, to też nie jest dobre. Ale duża wolność jak najbardziej!



Dlatego jestem za silnym panstwem minimum, gdzie ludzie są równi TYLKO wobec prawa.

Zbroic sie tez jest warto, wystarczy zobaczyc co sie dzieje ostatnio na swiecie ;p
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie