18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:39
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
🔥 Się zagapił - teraz popularne
Avatar
q800 2013-04-24, 13:50
Shatter napisał/a:


Also społeczeństwo nie dorosło do posiadania takiego prawa.

Shalom!



Po prostu kocham takie stwierdzenia. A po czym wnosisz? A kiedy dorośnie? Wypraszam sobie jestem praworządnym obywatelem świadomym swoich praw i obowiązkow.
Może dlatego nie miałem specjalnych problemów z uzyskaniem pozwolenia sportowo-kolekcjonerskiego.
Zgłoś
Avatar
ZQooS 2013-04-24, 13:51
Ten w czerwonym, argumenty na siłe, sam przerywa Korwinowi a potem go upomina. Marionetka, z ktorej ktos powinien zrobic mema
Zgłoś
Avatar
Tas123x 2013-04-24, 13:51
Zalegalizowanie broni to obusieczny miecz. Z jednej strony niektórzy poczują się bardziej bezpieczni a z drugiej byle koleś któremu odwali będzie mógł odstrzelić kogo chce.
Zgłoś
Avatar
g................1 2013-04-24, 13:55
Lewak pierdolił jak potłuczony, do tego wiercił się na dupie jak by biedroń zapinał od tyłu. Korwin miał rzeczowe argumenty, a nie jakieś ble ble tamtej cioty o wspieraniu lobby, jakimś stowarzyszeniu, "I co z tego?".
Zgłoś
Avatar
q800 2013-04-24, 13:55
Tas123x napisał/a:

Zalegalizowanie broni to obusieczny miecz. Z jednej strony niektórzy poczują się bardziej bezpieczni a z drugiej byle koleś któremu odwali będzie mógł odstrzelić kogo chce.



Nie powtarzajcie tych dziennikarskich bredni o legalizacji i powszechnym dostępie. To są brednie Walka środowiska strzeleckiego toczy się o to, żeby urzędnicy przestrzegali prawa dotyczącego zasad wydawania pozwoleń zapisanego w Ustawie o Broni i Amunicji i zeby byli pociagani do odpowiedzialności za jego lamanie. Tylko tyle i aż tyle.
Zgłoś
Avatar
bialyjelen2 2013-04-24, 13:56
pan czerwony: ten kto nie ma prawa jazdy, nie umie jezdzic --> ten kto ma prawo jazdy umie prowadzić ....
Zgłoś
Avatar
damua 2013-04-24, 13:56
2,48% głosowało na Korwinna Mikke w ostatnich wyborach prezydenckich.Czytając już jakiś czas wypociny jego wyborców zauważyłem,że resztę głosujących(97,52%) mają za,debili,idiotów,plebs itp.Coś tu jest kurwa nie tak.
Zaraz jakiś studencik napisze,że na Mikke jest w mediach nagonka i cały świat uniemożliwia mu dostanie się do władzy.Otóż kurwa nie,on sam się eliminuje swoją kurwa głupotą.
Zgłoś
Avatar
H................g 2013-04-24, 13:57
Ten w czerwonym to skurwiel jakich mało, on cały czas może gadać, ale jak Korwin chce się wtrącić, to zaraz pierdoli "Niech pan mi pozwoli dokończyć" a on ciągle się Korwinowi wpierdala
Zgłoś
Avatar
s................s 2013-04-24, 13:57
Zapewnić dostęp do broni długiej (nie automatycznej) i po kłopocie. Po ulicy nikt nie bedzie chodził niezauważony a w swoim domu bedzie mogl sie sam obronic.
Zgłoś
Avatar
q800 2013-04-24, 13:58 2
damua napisał/a:

2,48% głosowało na Korwinna Mikke w ostatnich wyborach prezydenckich.Czytając już jakiś czas wypociny jego wyborców zauważyłem,że resztę głosujących(97,52%) mają za,debili,idiotów,plebs itp.Coś tu jest kurwa nie tak.
Zaraz jakiś studencik napisze,że na Mikke jest w mediach nagonka i cały świat uniemożliwia mu dostanie się do władzy.Otóż kurwa nie,on sam się eliminuje swoją kurwa głupotą.



No. dlatego tacy jak Ty caly czas od wielu lat glosuja na tych samych ludzi i te same partie i wielkie zdziwko jest, że cały czas w gównie tkwimy. To jest dopiero mądre...
Zgłoś
Avatar
abcdefghaijklm 2013-04-24, 14:02
Niewinni z legalnych broni nie beda ponosic smierci. A każda kurwa która chce zrobic krzywde innym niech ginie w meczarniach.
a co do wywiadu, nie wkurwia was jak ta prowadzaca ewidentnie trzyma strone Wieczorkowskiego ? myslalem ze dziennikarz na debatach itp powinien byc bezstronny
Zgłoś
Avatar
Riffer 2013-04-24, 14:05 2
Murzyn200 napisał/a:

Jestem za rezerwatem dla lewicy, gdzie zgodnie ze swoimi marzeniami będą zapierdalać, większość pieniędzy zabierze im (tylko trochę mniej głupi od nich) rząd i da im za to (oczywiście chujowe w porównaniu do tego co sami by zrobili za te pieniądze) emerytury, edukację, służbę zdrowia itd. Lewica polega na tym żeby nie myśleć. Nie martwić się o pieniądze na czasy, w których już nie będzie się w stanie pracować(albo po prostu nie będzie się kurwa chciało), nie martwić się o szkołę dla dziecka, nie martwić się o ubezpieczenie zdrowotne... Broń? Jak to ? Tak nie można, pszeciesz morzna kogoś zabić. Ludzie z PRL (ci którzy już wtedy byli dorośli) lubią to. Widzę to po moich rodzicach... Ojciec głosuje na palikota, a matka na PO , ale mówi , że "gdyby nie kaczor , to pis był by nawet sensowną partią" . Zawsze jak słyszy się o porażce naszego chujowego rządu mówią "a kmunizm im tak przeszkadzał" ... NO KURWA! NÓŻ MI SIĘ W KIESZENI OTWIERA! I ŻE TO SĄ MOI RODZICE! NAARODOWCY TO ŁYSE ZJEBY, ALE PRZYNAJMNIEJ WIEDZĄ KOGO JEBAĆ!

Huh, uniosłem się trochę



Kiedys byly takie Komunistyczne "miejsca" w Usa ale upadaly strasznie szybko, byly zakladane na kupionej prywatnej ziemi. to nie dziala i nie bedzie dzialac, Bron daje Wolnosc, kiedys ktos powiedzial , Kto oddaje wolnosc dla bezpieczenstwa nie zasluguje na jedno ani drugie.

I WANT GUNS!
Zgłoś
Avatar
Inhiss 2013-04-24, 14:07 2
Tołdi napisał/a:

http://www.sadistic.pl/jkm-mikke-zbiorczy-vt40196.htm



To jest wywiad na temat broni z udziałem Korwina a nie o Korwinie. Porusza znacznie głębszy temat różnie rozumianej wolności. No ale jak takie 'nieistotne' rzeczy chcemy wrzucać do zbiorczego to OK.

damua napisał/a:

2,48% głosowało na Korwinna Mikke w ostatnich wyborach prezydenckich.Czytając już jakiś czas wypociny jego wyborców zauważyłem,że resztę głosujących(97,52%) mają za,debili,idiotów,plebs itp.Coś tu jest kurwa nie tak.
Zaraz jakiś studencik napisze,że na Mikke jest w mediach nagonka i cały świat uniemożliwia mu dostanie się do władzy.Otóż kurwa nie,on sam się eliminuje swoją kurwa głupotą.



2,48% to wcale nie tak mało zważywszy na to jaką politykę uprawia. Nie jestem jego wyborcom ale jeśli w pewnych sprawach mówi z sensem to czemu nie miałbym go w tym poprzeć.

A z drugiej strony! Całe te 97,52% uważa go tak samo za durnia i oszołoma. Więc chyba te 2,48% ma dobre powody myśleć o 97,52% jak myśli.
Zgłoś
Avatar
dagins 2013-04-24, 15:15 1
Shatter napisał/a:

Władza się nie boi.Poza tym każdy człowiek z IQ powyżej 120 jest w stanie skonstruować broń samemu.
Also społeczeństwo nie dorosło do posiadania takiego prawa.
A Ozjasz to zwykły pojeb.Na szczęście nikt o poglądach zbliżonych do niego nie wygra wyborów.
Shalom!


Po kiego przysłowiowego chuja mam samemu bawić się w konstrukcję broni, skoro mogę pójść na rynek i po kilku godzinach kupić prawdziwą broń od mafii, wraz z amunicją?

Społeczeństwo nie dorosło do posiadania broni - mów za siebie.

Korwin niestety nie wygra wyborów tak długo jak Tuski i reszta wesołej kompanii kontrolują media. Już widać, że nawet przyszłe, młode pokolenie jest w większości psute lewacką propagandą. Jedyna szansa to wojsko, ale w wojsku też same stare komuchy siedzą na wysokich stołkach, więc jeszcze sobie poczekamy - ale im dłużej będziemy czekać, tym bardziej będzie bolało.
Zgłoś
Avatar
K................a 2013-04-24, 21:35
Tak bardzo chcecie broni, a czy którykolwiek z was, kowbojskie przygłupy starał się o broń, złożył wniosek, zapisał się do klubu strzeleckiego? Rozumiem, że czujecie się cały czas zagrożeni? Macie jakieś kompleksy i chcecie się dowartościować? Nadmiar filmów, gier i kompletny brak wyobraźni to wasz główny problem.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie