18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Jo je hanys
kubaRK • 2012-02-08, 23:49
Jo je hanys !

edit:nie jestem autorem, film odkopany z youtube
Zgłoś
Avatar
Odruchwymiotny 2012-02-10, 10:15
Niech się tą gitarą pierdolnie w łeb
Zgłoś
Avatar
DjDanielo1 2012-02-10, 10:28 2
A wyście som wszyscy gupcy. By nie Śląsk to Polski ni ma i wy warszawioki byście ni mieli co do garca wsadzić! Taki mom zdani i chuj wom w dupa!

Śląsk je potyngą a nie to co ,,Warszawa,, <lol>
Zgłoś
Avatar
liana 2012-02-10, 10:38
Jak jest taką "potyngą" jak widac to jestem spokojny o was darmozjady.
Zgłoś
Avatar
DjDanielo1 2012-02-10, 10:46 1
Darmozjazdy to warszawioki. Zjedz se synek szolą pod ziemia z 1000m to bydziesz inaczyj godoł. Pewne że bys galoty mioł pełne ale czym innym. Synek sie wygłupił fakt ale tak samo jak u was warszawioki je jeszcze więcej takich jełopów... Więc za nim zaczniesz pierdolić 3 po 3 obejsz se połowa youtube jaki u was są GOROLE!
Zgłoś
Avatar
Anacomioni 2012-02-10, 11:54
To gorol, widać.
Do tego poznać po:

"Jo je hanys
dejcie sie pozor"

tak pierdolą zazwyczaj gorole, które chcą na siłę po ślonsku mówić.

powinno być " dejcie se pozor"

Ace.
Zgłoś
Avatar
skizo 2012-02-10, 14:01
Bardzo kurwa irytujący napis ma na koszulce nie podoba się Polska? to wypierdalaj do Ruskich na sybir. Pradziadkowie walczyli za nich a te kurwa cepy jebane teraz fikają i chca swojej Polski, wypierdalać na zbity pysk.
Zgłoś
Avatar
Phallucifer 2012-02-10, 14:59
Wpisujecie ile daliscie rade. Ja skapitulowalem po rownej minucie. I sie nie klocic o to, czy slask ma byc autonomia czy nie.
Zgłoś
Avatar
LICH0 2012-02-10, 16:38
Zabijcie mnie albo jego...wszystko byleby tego nie oglądać więcej
Zgłoś
Avatar
SabakuNoGaara 2012-02-10, 16:52 2
a ja wiem??? napisał/a:

pierdoleni folksdojcze i tyle!

ps. do piachu



WTF?! czy ty wgl wiesz kto to foklsdojcz? ja jebie jak można Ślązaka nazwać folksdojczem ... weź wypierdalaj stąd krawaciarzu lepiej się spytaj dziadka co robił Ślązakom jak już Niemcy skończyli swoją robote

skizo napisał/a:

Bardzo kurwa irytujący napis ma na koszulce nie podoba się Polska? to wypierdalaj do Ruskich na sybir. Pradziadkowie walczyli za nich a te kurwa cepy jebane teraz fikają i chca swojej Polski, wypierdalać na zbity pysk.



ty też kurwa dobry jesteś ... po 1 nie walczyliście za nas tylko z to co mamy bo mamy kopalnie :* po 2 potem pokazaliście jak bardzo za "nas" walczyliście jak polacy jebali Ślązaków w obozach ... i tych polaków można nazwać folksdojczami więc "a ja wiem???" może się teraz do-edukować po 3 i tu najlepsze okradliście kopalnie na grubą kasę a potem ją z łaską oddaliście jak nie było jak fedrować ale oczywiście nie mogło wyjść że ojebaliście więc w mediach było że "Polska dokłada do kopalni". No tak faktycznie dokładacie ... to co zajebaliście
Zgłoś
Avatar
Kristoff 2012-02-10, 17:12
Ja pierdole, ze wszystkich regionów ślązacy to jednak są najbardziej zakompleksieni, wszędzie gdzie pojawi się dyskusja o was, to musicie pisać w tej swojej gwarze i pitolić o "gorolach" i warszawiakach.
Zgłoś
Avatar
kuziol 2012-02-10, 17:43
Kurwa! jak można tak kaleczyć highway to hell?!!!!!!!!!!!!!!!!!! dla mnie ta piosenka jest jak świętość jak ktoś nie potrafi zagrać tego riffu to niech nie podłaczą gitary do pieca.
Zgłoś
Avatar
SabakuNoGaara 2012-02-10, 23:10 2
Kristoff napisał/a:

Ja pierdole, ze wszystkich regionów ślązacy to jednak są najbardziej zakompleksieni, wszędzie gdzie pojawi się dyskusja o was, to musicie pisać w tej swojej gwarze i pitolić o "gorolach" i warszawiakach.


Przepraszam bardzo ale jak jest dyskusja O NAS to wypadało by żebyśmy MY się na ten temat wypowiedzieli tak? bo co to za dyskusja gdy jedna strona gada o kimś mało o tym kimś wiedząc ... taka dyskusja to u ciebie pod blokiem baby toczą na twój temat . jak Ci się podoba plotkarstwo to wypierdalaj na inne forum .
A jeśli się dziwisz czemu jest jak jest to chwile pomyśl bo to właśnie przez ludzi twojego pokroju jest w Polsce jak jest. Jak byście z NAMI w zgodzie żyli to nie było by mowy o autonomii bo po co ... jesteście skurwielami dla NAS , okradacie NAS na każdym kroku to i po co mamy być dla was mili i nie nawiązywać do tego coście NAM kiedyś zrobili
Zgłoś
Avatar
rafbur 2012-02-13, 19:30
Kritoff - niestety prawda jest taka, że Warszawiacy jebali Ślązaków ile tylko mogli. Kiedy region przestał przynosić kasę to zaczęto oddawać kopalnie i "radźcie sobie sami". Coś tu kurwa raczej jest nie tak. Niech Cię więc nie dziwi niechęć Ślązaków do Warszawiaków.

A co do gwary - najwyraźniej żal dupę ściska, bo Wy niczego ni mocie.

BTW - nie wiem czy wiesz, ale Śląsk jest bogaty nie tylko w węgiel. Poczytaj sobie biografie znanych Polaków (co drugi to "zakomplesiony" hanys).

Pyrsk
Zgłoś
Avatar
ulifont 2014-10-03, 0:57
Spokojnie jeszcze 20 lat i nas zabijecie wszystkich polscy bracia.
Zgłoś