18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
Wiewór 2019-01-04, 17:23
Nie chce tego robić i wyjebał w niego pół magazynka... Strach pomyśleć gdyby chciał to zrobic:)
W Polsce policjanci dostali by dożywocie bo najpierw powinni dać się pochlastac
Zgłoś
Avatar
Spar1988 2019-01-04, 18:19 6
Jak słyszę strzelać w nogi to już wiem że osoba to pisząca jest debilem, ułomem o niskim IQ a broń widziała tylko na sadolu.
Bawiłem się z kumplem, stojącym ode mnie 5m , 6m , 7m . Ja pełny sprint do niego niby z nożem a on musiał wyciągnąć, przeładować klamkę i mnie odjebać na niby, no cóż chyba przy 13m mnie odjebał. Dodaj w prawdziwej sytuacji stres, adrenalinę, z tych 3m na filmiku to "może" byś zdążył unieść broń.
Albo po prostu idź z chłopakiem i zobacz czy dobiegniesz, najwyżej potem znajdzie sobie nowego.
Zgłoś
Avatar
Cruzon 2019-01-04, 18:25 3
Zgłoś
Avatar
Dzikiżółw 2019-01-04, 18:36 1
Nie ma co kuć w kajdanki, trzeba śmieciarkę wzywać.
Zgłoś
Avatar
skywalker75 2019-01-04, 18:54
Spar1988 napisał/a:

Jak słyszę strzelać w nogi to już wiem że osoba to pisząca jest debilem, ułomem o niskim IQ a broń widziała tylko na sadolu.
Bawiłem się z kumplem, stojącym ode mnie 5m , 6m , 7m . Ja pełny sprint do niego niby z nożem a on musiał wyciągnąć, przeładować klamkę i mnie odjebać na niby, no cóż chyba przy 13m mnie odjebał. Dodaj w prawdziwej sytuacji stres, adrenalinę, z tych 3m na filmiku to "może" byś zdążył unieść broń.
Albo po prostu idź z chłopakiem i zobacz czy dobiegniesz, najwyżej potem znajdzie sobie nowego.



Mój ty inteligencie . Nikt w tym filmie nie biegnie, a wręcz staje na moment przed oddaniem strzałów, nie musisz wyciągać broni bo masz ją wycelowaną od minuty w klienta, ty i twój partner. Można spokojnie oddać strzał i zobaczyć jaka będzie reakcja, bo nikt się na nich nie rzucał. Po prostu musisz nauczyć się odróżniać różne zachowania ludzi. Oczywiście jeżeli chcesz podejść do sprawy poważnie, a nie brandzlować się bo wpakował cały magazynek.
Zgłoś
Avatar
Spar1988 2019-01-04, 20:15
skywalker75
Ale DEBIL. Pisałem że chuja zrobisz gdy ktoś jest od Ciebie 5m z nożem a debil swoje:
"Można spokojnie oddać strzał i zobaczyć jaka będzie reakcja, bo nikt się na nich nie rzucał."
kurwa gość stoi 1.5m od Ciebie, zjebie to jest szybki skok 0.5 sek i masz nóż w szyi.
"Po prostu musisz nauczyć się odróżniać różne zachowania ludzi"
naćpanego,pijanego, chorego psychicznie który sam nie wie co zrobić. kolega niżej pisał kiepie że IQ 90, nie kurwa masz IQ40
Zgłoś
Avatar
vulkodlak 2019-01-04, 21:02 2
Minimalna bezpieczna odległość w tej sytuacji to 12m, w internecie jest dostęp do badań niemieckiej policji i udokumentowane wyniki starcia na mniejszych dystansach. Powtarzaliśmy je lata temu na treningach Combat56 i rezultat był podobny. Strzelanie po nogach to już kategoria "za górami, za lasami", podobnie jak "samoobrona przed nożem".
Zgłoś
Avatar
j................x 2019-01-04, 22:00
kickyourheadoff napisał/a:



w Stanach jest to podręcznikowy przykład użycia broni
a w Polsce jak w lesie; obaj mieliby duży kłopot, zwłaszcza że sprawca nikogo jeszcze nie dźgnął

i za każdym jebanym razem w tv "był spokojnym niczym nie wyróżniającym się chłopakiem, student, miał dziewczynę, planowali ślub"


czyli było by polskie he dit nuffing
Zgłoś
Avatar
artiee 2019-01-04, 23:09
w Polsce jebią bez ostrzeżenia gazem po oczach za nic a potem ręce kręcą. Bo ktoś coś powiedział
Zgłoś
Avatar
boss. 2019-01-04, 23:51
Rebeliant_ZPF intelektualnym dnem to jest pajac taki jak ty który nie potrafi konstruktywnie odnieść się do czyjejś wypowiedzi i zaczyna zdanie od ubliżania innym.Przygłupawy kiepie nie przypominam sobie aby na fizyce było o pociskach 9mm i o tym cz mają moc powalającą czy przebijającą.Więc pizdo zamknij dupę i nie ubliżaj.

Spar1988 debilu z kolegą to ty się najwyżej fiutami swoimi bawiliście.

Spar1988 i Rebeliant_ZPF jesteście zwykłymi pedałami co myślą że są najmądrzejsi i zjedli wszystkie mózgi.Za dużo strzelanek na PS4,wyjdźcie trochę do ludzi.

Prawda jest taka że w Policji USA służy multum nie wyszkolonych policjantów którzy nie potrafią obezwładnić napastnika oraz ogromna ilość psycholi którzy najzwyczajniej w świecie lubią zabijać innych.
To ze trzeba strzelać do czarnych to już inna kwestia.
Zgłoś
Avatar
Spar1988 2019-01-05, 0:48
Widać boss fake konto skypizdy. Z bronią to kiepie mam do czynienia codziennie. Więc morda pedale, twój mózg na pewno zjedliśmy, puste kalorie.
Zgłoś
Avatar
senpuu93 2019-01-05, 1:39
@up

Dajcie sobie spokój panowie, ten debil po prostu tego nie przyswoi.
Zgłoś
Avatar
x................x 2019-01-05, 3:44
tak lewackie pizdy w Ameryce popełniają samobójstwo gdy zorientują się że przejebali życie
Zgłoś
Avatar
Wiewór 2019-01-05, 12:13
skywalker75 napisał/a:



Mój ty inteligencie . Nikt w tym filmie nie biegnie, a wręcz staje na moment przed oddaniem strzałów, nie musisz wyciągać broni bo masz ją wycelowaną od minuty w klienta, ty i twój partner. Można spokojnie oddać strzał i zobaczyć jaka będzie reakcja, bo nikt się na nich nie rzucał. Po prostu musisz nauczyć się odróżniać różne zachowania ludzi. Oczywiście jeżeli chcesz podejść do sprawy poważnie, a nie brandzlować się bo wpakował cały magazynek.


Pierdolisz od rzeczy jak typowy polski prokurator bez pojęcia. Tacy idioci zamykają później policjantów a ci boją się używać broni.

Rebeliant_ZPF napisał/a:


4) Bezpieczeństwo przestępcy się nie liczy wcale.


W USA. W Polsce życie bandyty jest priorytetowe. Nie liczy się zycie ofiary i policjanta.
Zgłoś
Avatar
TytanowaTytka 2019-01-05, 23:39
skywalker75 napisał/a:



Naprawdę ? 2 policjantów z odległości kilku metrów wystrzeliwuje 6-7 pocisków ( do uwaga!!! idącego a nie biegnącego człowieka) i nie trafią w nogi ?

Chyba cenię ich umiejętności wyżej niz ty.

I nie chodzi o to, że nie zdarzają się sytuacje gdzie trzeba wpakować cały magazynek w korpus, ale akurat tutaj nie było takiej potrzeby.



Ile razy kolega był na strzelnicy?
Widzę, że się naoglądałeś Szklanej pułapki i cwaniakujesz gałganie
Zgłoś