18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 16:58
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
6ku6buu6 2024-01-30, 17:14 5
BeardedBastard napisał/a:

Pierdolisz jak potłuczony eko-zjeb aktywista od ratowania wszystkiego....



Nie. Pierdoli jak ktoś, kto rozumie, że to co upolujesz jest twoje... Ty byś chciał żeby jakiś kutas cię odstrzelił po tym jak zużyłeś większość swoich sił na upolowanie jakiejś sarenki? Myślę, że nie. Wara od drapieżników.
Zgłoś
Avatar
mesjans 2024-01-30, 17:45
SławomirS napisał/a:

Ingerencja skurwiałych ludzi w przyrodę to czyste kurestwo. Gorszego rodzaju szamba na tej planecie nie ma.



Dlatego nie dokarmiam.
Zgłoś
Avatar
Arbitro 2024-01-30, 18:41
6ku6buu6 napisał/a:

Nie. Pierdoli jak ktoś, kto rozumie, że to co upolujesz jest twoje... Ty byś chciał żeby jakiś kutas cię odstrzelił po tym jak zużyłeś większość swoich sił na upolowanie jakiejś sarenki? Myślę, że nie. Wara od drapieżników.



No to upolował lisa i teraz lis należy do niego. Życie.
A lisy i wilki to przede wszystkim skurwiałe szkodniki i chuj kogo boli czego może chcieć jakieś prymitywne, tępe psowate. A drapieżnikiem jest przede wszystkim człowiek, nie jakieś przerośnięte, wściekłe szczury. Wara od drapieżników.
Zgłoś
Avatar
mazga50 2024-01-30, 19:06
BeardedBastard napisał/a:

Pierdolisz jak potłuczony eko-zjeb aktywista od ratowania wszystkiego....



Aktywiszcze jak już. Oni lubią tworzyć takie pojebane (jak oni sami) nowe słowa.
Zgłoś
Avatar
Abrakadarbra 2024-01-31, 10:31
Ale mily Pan, uratował tej sarence zycie
Zgłoś
Avatar
dr_dex 2024-01-31, 18:35
Dostał w miskę olejowa - wiadomo było ze daleko nie ujedzie
Zgłoś
Avatar
łopatolog 2024-01-31, 21:56
Krak napisał/a:

No właśnie, trzeba tylko dalej pomyśleć głębiej kto zaburzył równowagę...



Czyli wypad ze swojego domku/piwnicy do lasu szałas budować, miasta wraz z infrastrukturą zaorać i posadzić las, rolnictwo ograniczyć do minimum tak więc szykuj własny ogródek... oczywiście jak Ci dziki zniszczą uprawę to nie waż się ingerować w przyrodę i nie zabijaj zwierzyny.

Nie wiem czy rozumiesz, ale ze względu na brak/nadmiar drapieżników populację trzeba regulować żeby "sarenki i liski" miały szansę żyć razem. Jeżeli będzie za dużo lisków to zabraknie sarenek i liski wejdą do miast lub pozdychają z głodu.
Zgłoś
Avatar
darek1234 2024-02-01, 14:14
łopatolog napisał/a:

Czyli wypad ze swojego domku/piwnicy do lasu szałas budować, miasta wraz z infrastrukturą zaorać i posadzić las, rolnictwo ograniczyć do minimum tak więc szykuj własny ogródek... oczywiście jak Ci dziki zniszczą uprawę to nie waż się ingerować w przyrodę i nie zabijaj zwierzyny.
Nie wiem czy rozumiesz, ale ze względu na brak/nadmiar drapieżników populację trzeba regulować żeby "sarenki i liski" miały szansę żyć razem. Jeżeli będzie za dużo lisków to zabraknie sarenek i liski wejdą do miast lub pozdychają z głodu.



Populacje ludzi też, choćby poprzez choroby, które ich toczą
Zgłoś