18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:18
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 26 minut temu
🔥 Zguba motocyklisty - teraz popularne
Avatar
Kacpes 2011-12-09, 20:07 1
@bloodwar
Ja tam tjuningu nie robiłem, ale na światłach wszystkich biorę 44konnym daihatsu. Bo jak ktoś jeździć nie potrafi to przytartym maluchem go weźmiesz. Fakt brali i mnie, ale wtedy i ja się cieszyłem że jest za kim jechać w tym mieście, żeby mandatu nie dostać.
Zgłoś
Avatar
BMWswap 2011-12-09, 20:53
bloodwar napisał/a:

No tak, bo Boxtera i mazdę MX5 to byle cieć przegoni sześcsetkonnym Lambo i potem się podnieca jak ich pociskał na prostej, przypomina mi to "pojedynki" naszych rodzimych tjunerów którzy wymienią sobie parę części w E36 albo Golfie i cieszą się jak dzieci, że wyprzedzają wszystkich w "cywilnych" samochodach na światłach (do czasu póki jakiś stateczny tatuś w jakimś rodzinnym Subaru Forresterze nie upokorzy ich pokazując im zderzak swojego 230 konnego kombi-pocisku



230 konny subaru forrester w kombi? tez juz nie miałeś sie czym przylansować ja bardzo lubiłem oglądać we wstecznym lusterku smutne i zaskoczone twarze statecznych tatusiów w nie wiadomo jakich samochodach, za nie wiadomo ile pieniędzy, wyprzedzonych przez stare, poczciwe bmw e30 z silnikiem od M3 lub 4.0 V8. zawsze lubiłem patrzec jak taki tatuś walczy i wyciska ostatnie soki ze swego "kombi-pocisku", bo przeciez nie po to kupił wóz za 300.000 żeby go stare e30 objezdzało tym bardziej był smutny jeżeli z boku siedziała jego zona a on nie dał rady
Zgłoś
Avatar
~Velture 2011-12-09, 21:44 1
BMWswap napisał/a:



230 konny subaru forrester w kombi? tez juz nie miałeś sie czym przylansować ja bardzo lubiłem oglądać we wstecznym lusterku smutne i zaskoczone twarze statecznych tatusiów w nie wiadomo jakich samochodach, za nie wiadomo ile pieniędzy, wyprzedzonych przez stare, poczciwe bmw e30 z silnikiem od M3 lub 4.0 V8. zawsze lubiłem patrzec jak taki tatuś walczy i wyciska ostatnie soki ze swego "kombi-pocisku", bo przeciez nie po to kupił wóz za 300.000 żeby go stare e30 objezdzało tym bardziej był smutny jeżeli z boku siedziała jego zona a on nie dał rady


Wszystko fajnie ale taki tatuś poźniej podjeżdza pod dobry klub i rwie wszystkie dupy, stać go na dobry alkohol w klubie i poźniej sobie porucha. Właściciel e30 za 1000zł z silnikiem za kolejne 2000zł i robocizną za 2000zł nie ma już kasy na takie numery i musi pod remizą spalić obie opony aby wyrwać jakieś gówno co mu loda opierdoli a poźniej przez kilka miesięcy wpierdalać suchy chleb aby kupić sobie uzywane opony na kolejne palenie gumy przy disco polo.

Co nie zmienia faktu ,że z tym "230 konnym subaru foresterem kombi" dojebał bo objedzie takie 230 konne krówsko praktycznie dowolny hatchback o mocy 150-180KM. Rozumiem jakby dojebał audi rs4 avant czy coś ale 230KM subaru w kombi brzmi śmiesznie.
Zgłoś
Avatar
theyare 2011-12-09, 22:11
no no chyba blizny zostaną bo taaaaaaaakie to sadystyczne
Zgłoś
Avatar
facebook12 2011-12-09, 23:42
"No tak, bo Boxtera i mazdę MX5 to byle cieć przegoni sześcsetkonnym Lambo i potem się podnieca jak ich pociskał na prostej," jakbyś chciał wiedzieć baranie to w takim wyscigu startuje pare klas samochodow... Co to za wyscig co MX5 jezdzi z murcielago ? pomysl troche.
Zgłoś
Avatar
Wiochmen 2011-12-10, 0:21
Kacpes napisał/a:

Fakt brali i mnie, ale wtedy i ja się cieszyłem



to nie strona geje.pl
Zgłoś
Avatar
Kamm 2011-12-10, 0:25
@up
Skąd Ty znasz takie zboczone stronki?
Zgłoś
Avatar
heartshade 2011-12-10, 0:51
230 KM w SUBARU ? Aż czuję dreszcze jak to słyszę ;] Chyba puszczą mi zwieracze i się zesram ze śmiechu.
Zgłoś
Avatar
BMWswap 2011-12-10, 14:32
Velture napisał/a:


Wszystko fajnie ale taki tatuś poźniej podjeżdza pod dobry klub i rwie wszystkie dupy, stać go na dobry alkohol w klubie i poźniej sobie porucha. Właściciel e30 za 1000zł z silnikiem za kolejne 2000zł i robocizną za 2000zł nie ma już kasy na takie numery i musi pod remizą spalić obie opony aby wyrwać jakieś gówno co mu loda opierdoli a poźniej przez kilka miesięcy wpierdalać suchy chleb aby kupić sobie uzywane opony na kolejne palenie gumy przy disco polo.

Co nie zmienia faktu ,że z tym "230 konnym subaru foresterem kombi" dojebał bo objedzie takie 230 konne krówsko praktycznie dowolny hatchback o mocy 150-180KM. Rozumiem jakby dojebał audi rs4 avant czy coś ale 230KM subaru w kombi brzmi śmiesznie.



współczuje tym, ktorzy bez grubego portfela nie poruchają. poza tym ładnego i zdrowego e30, do którego można smiało włożyc mocny silnik bez strachu że karoseria sie rozleci, nie kupisz za 1000zł, za 2000 nie kupisz silnika ze skrzynią z M3 lub V8 a juz na pewno nikt go nie włoży za 2000 tak żeby jeździł. poza tym potrzebujesz jeszcze kilka tysięcy na zawieszenie i hamulce zeby to wszytsko miało ręce i cycki. taki wóz jest warty ok 20.000 czego oczywiscie nie widać, bo jest to nadal e30. mówie o takim aucie, to jest e30 z silnikiem od M3, hamulcami od M3, wydechem od M3 i ogolnie było grubo...:

Zgłoś
Avatar
gumol 2011-12-10, 16:13
@BMWswap stary masz rację oczywiście, ale wiesz jak jest... jest tjuning i tuning. Nie wkurwia Cię jak widzisz dobrą furę z potencjałem, którą ktoś wieśniacko spartaczył wsadzając wydech wielkością przypominający lufę od T34 i felgi z takich rantem, że jak staje to siadają na nich gołębie i małe dzieci, a jak włączy radio to od basu latają mu wszystkie luźne blachy. Każde auto, w które włoży się 20-30 tys. zł będzie profesjonalnie odpicowane. Strach tylko przed samochodami, które ktoś złożył z 4 rozbitków i jeżdżą po ulicach bez ważnego przeglądu stwarzając tylko niebezpieczeństwo. Co z tego, że ktoś włoży sobie 300-konny silnik, jak ma chuj warte hamulce i łyse opony bo już mu siana na reszte nie starczyło?
Zgłoś