18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
Powell 2011-03-07, 21:26
jestem królem opierdalania się
Zgłoś
Avatar
Nazad 2011-03-07, 21:29 25
Gówno prawda, gdybym kilka lat temu zaczął kopać piłkę na szkolnym boisku to dzisiaj nadal bym ją kopał na szkolnym boisku. Żeby być w czymś dobrym nie wystarczy zacząć wcześnie i mieć zaparcie, potrzebna jest też infrastruktura która umożliwi rozwój zamiast stania w miejscu. Gdybym zainteresował się optyką kilka lat temu to co, projektował bym następce teleskopu Hubble'a? Pewnie wiedział bym czy panna w autobusie może przyłapać mnie na tym że patrzę na jej cycki, odbijające się w szybie, niewiele więcej. Jakie realia taki talent. Kurwa, gdybym na fizyce zamiast liczyć "o ile wychyli się worek z piaskiem kiedy trafi w niego pocisk o masie..." brał udział, albo chociaż był świadkiem ciekawych doświadczeń nie oglądał bym teraz programów o czarnych dziurach na discovery tylko czytał na ich temat naukowe opracowania. Kurwa.
Zgłoś
Avatar
Kurczaq 2011-03-07, 21:36
Najgorzej. Wszystkie gimbusy się zaczną cieszyć, bo dla nich to czas idealny, żeby się w życiu ukierunkować. Zjebałeś sprawę.
Zgłoś
Avatar
alien193 2011-03-07, 21:39
Elektrycy/Elektronicy rece w gore o/
Zgłoś
Avatar
smoke8787 2011-03-07, 21:49
Pierdolisz , nigdy na nic nie jest za pozno ... no chyba jak beda cie wpieprzaly robale to juz bedzie za pozno ..
Zgłoś
Avatar
Kowal 2011-03-07, 21:56
jak zaczynalem pic, nie bylo kolorowo, w sumie to czasami bylo a teraz moge napierdalac tyogdniami od rana. Czyli nie stracilem swojego zycia na nic nie robieniu, jestem mistrzem.
Zgłoś
Avatar
bula1946 2011-03-07, 22:19 1
od jakiegoś czasu oglądam filmiki na sadisticu i jestem mistrzem <3
Zgłoś
Avatar
bobo 2011-03-07, 22:38
nie udzielaj mi tu kurwa kazania !! sam pewnie gówno robisz i gówno będziesz robił !
A ta żaba to do Tuska troche podobna jest...
Zgłoś
Avatar
kris1579 2011-03-07, 22:42
No nawet na dodanie z tym demota, bo już jest...
Zgłoś
Avatar
p................o 2011-03-07, 22:59 1
Messi to pizda.
Zgłoś
Avatar
R................x 2011-03-07, 23:41
Nazad napisał/a:

Gówno prawda, gdybym kilka lat temu zaczął kopać piłkę na szkolnym boisku to dzisiaj nadal bym ją kopał na szkolnym boisku. [...............]Kurwa, gdybym na fizyce zamiast liczyć "o ile wychyli się worek z piaskiem kiedy trafi w niego pocisk o masie..." brał udział, albo chociaż był świadkiem ciekawych doświadczeń nie oglądał bym teraz programów o czarnych dziurach na discovery tylko czytał na ich temat naukowe opracowania. Kurwa.



Stary... to jest tylko obrazek
Zgłoś
Avatar
kamil66 2011-03-08, 7:31
@ Imazuma

Jak dla mnie, to jesteś najwyżej królem sedesów.
Zgłoś